Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Februárban csak ilyen csúnya házakat csinálnak?! A tervezők egy kicsit többet foglalkozhatnának az asszonyaikkal és hátha jobb design jutna eszükbe... ;]

(#2) imibogyo:Ja, olyasmi, csak ne ilyen faltörő kos forma legyen. ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2) imibogyo válasza Sub-ZeRo (#1) üzenetére


imibogyo
veterán

Gömbölyűbb formákra gondolsz? ;] :P

(#3) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Anyám de ronda... :O

(#4) Apika


Apika
Közösségépítő

A kinézete nem az erőssége, bár ez ízlés kérdése, de jó áron adják...

(#5) LLKobe


LLKobe
veterán

Randa és gagyi :DDD Inkább pakolnám a gépem egy pestises majom hullájára mint ebbe...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#6) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Hát erre már nem találok szavakat. :DDD

Odatenne egy tervező az asztalomra egy ilyen tervet nem a tervet küldeném az üzembe gyártásba, hanem a tervezőt szalagmunkára. ;]

(#7) #56573440


#56573440
törölt tag

tudom hogy a mostani fiatalok néha elég kemény büntetést érdemelnek, de ez azért már túlzás.

(#8) lajtika


lajtika
aktív tag

Aki elmúlt 15 éves az nem vesz ilyen rondaságot.

(#9) MZperX75 válasza lajtika (#8) üzenetére


MZperX75
addikt

Aki meg nem múlt el az meg azért nem vesz!

[ Szerkesztve ]

(#10) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Ha lehagyták volna azokat a kiálló bütyköket még csak-csak nézne ki valahogy, de így :( ?

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#11) imibogyo válasza Nordic (#3) üzenetére


imibogyo
veterán

És a ház sem semmi...... ;]

[ Szerkesztve ]

(#12) miresz


miresz
veterán

Atyaég! De randa. :O Azt hittem nem tudja tovább fokozni az Aerocool.... de sikerült.

(#13) tarczali


tarczali
tag

Mi jöhet még?! Éljen a műanyag :Y

(#14) atti_2010 válasza tarczali (#13) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Ezek után már csak az jöhet hogy elkezdik hamisítani a műanyagot.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#15) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Elég pocsék kinézetűek. :N

(#16) Findzs


Findzs
addikt

szebbnél szebbek ezek az aerocool házak :))

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#17) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Még a múltkori sok szódával elmegy... de ezek? pfej... oké hogy olcsó, de attól így kell kinéznie? :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#18) csibe1


csibe1
addikt

Gyönyörűségességesség :))
Nagyon ütős ez a kék a feketén azzal a lilás-rózsaszínes leddel,meg az aranynak látszó
akármivel. :D
Miért csak 18 cm széles,mostanában nem divat normális hűtőt venni a procikra?

Az egyetlen jó benne az USB-k elhelyezése.Végre valaki rájött,hogy nem egymás mellé kell benyomorítani az USB portokat,hogy tényleg tudd használni mindkettőt egyszerre.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#19) speed3456


speed3456
aktív tag

Lehet bennem van a hiba de nekem tetszik! de már rég nincs asztalim csak laptopom szóval kihagyom :DDD

[ Szerkesztve ]

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#20) Gude


Gude
senior tag

Talán kezdenek kifogyni az ötletekből! :DDD

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#21) banhammer


banhammer
veterán

CsCs.

Csicsás és csúnya.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#22) HANDO88


HANDO88
senior tag

áááááááááá de égő

[ Szerkesztve ]

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#23) TomiLi válasza atti_2010 (#14) üzenetére


TomiLi
addikt

Az még nem is baj, hogy műanyag. De milyen????? Még az is lehet, hogy tényleg hamisítvány... :DD

A héten volt szerencsém Engusznál megnézni élőben egy Bitfenix Shinobi házat! Hát nagyon tetszett! A műanyag ellenére nagyon minőségi már-már elegáns hatást kölcsönöz a felülete... Pedig az is műanyag. Persze ilyen otromba forma világ nélkül...
Kicsit olyan a két ház egymáshoz mérve, mint a Legonál a Duplo, meg a Legoland (anno). Mindkettő műanyag, csak az előbbi nincs befejezve.... :DD

[ Szerkesztve ]

Bogyóka

(#24) Georg17


Georg17
tag

Előre sajnálom azt, aki ezt megveszi, s majd szorgalmasan takaríthatja kívülről, hogy ne úgy nézzen ki, mint egy 10éves kacat.

Egyébként szerintem annyira nem ronda, mint ez:[link]

(#25) Sub-ZeRo válasza Georg17 (#24) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az emós kisfiúknak és kislányoknak való kis kuckó ez. XD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26) atti_2010 válasza Georg17 (#24) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Egyébként szerintem ahttp://www.totem.eoldal.hu/img/picture/638/sm-sir-zokog.gifnnyira nem ronda, mint ez:[link] Ezt nem kellett volna!

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#27) mikej95


mikej95
aktív tag

Tágasak, szellősek, de iszonyú rondák! :P

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#28) bmollszeptim


bmollszeptim
aktív tag

Az Aerocool -nál úgy látszik hogy az olcsóság egyenlő a rondasággal.

üdv.

(#29) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Jájj, de GÉMER házak ezek. :DDD

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#30) imibogyo válasza Georg17 (#24) üzenetére


imibogyo
veterán

Azt legalább le tudod fújni és van egy jó házad, na de a cikkben szereplőből komoly flex-munkával hozható ki csak valami értelmes, vagy még úgysem. :D

(#31) Peddy789


Peddy789
őstag

az ára ugyanaz viszont ezen nincsenek felül venti helyek mitn a strike x one-ban

(#32) Duree


Duree
veterán

Szomorú vagyok,mert úgy látszik a csúnyaság együtt jár az olcsó árral,legalábbis itt.Azt hiszem a formatervezöje részeg lehetett,vagy nem kapta meg a szívgyógyszerét.

duree54

(#33) Peddy789


Peddy789
őstag

azért néhány emeber figyelembe vehetné, hogy ami a mi kis sz*ros magyaországunkon olcsó, az doakint kb inygennek számít... ami nekünk meg drága de jolnézki'memienminimal' az ott kitn meg a közepes ár..

(#34) #56573440 válasza Peddy789 (#33) üzenetére


#56573440
törölt tag

ha kint ez "ingyen" van és egy normális házat kapsz "közepes" áron, akkor főleg nincs piaca, és nem érthető hogy minek.

igp-s lowend konfigot ilyenbe? minek?
középkattól felfele meg az alaplap vagy a vga többe fáj mint ez a förmedvény.

szerintem a formatervezés és a felhasznált anyagok minősége nem függ össze azzal hogy jó e vagy sem. a sz@r ingyen is sz@r.

szerintem.

(#35) Jégtörő


Jégtörő
aktív tag

Utolsó ház ami tetszett tőlük, az a aeroengine II. Bár abba momoly vas nem igazán tehető ahoz gyenge a szellőzése.

(#36) Monty Cora


Monty Cora
csendes tag

inkább ház nélkül összerakom a gépet, de ez nem kell még ingyen sem! :DDD

(#37) Peddy789 válasza #56573440 (#34) üzenetére


Peddy789
őstag

egy alaplap vagy egy vga többe ekrül mint ez? hu! hát tudodmit? én asszem töbet is adok egy aktív eszközért, mitn egy darab vasért aminek kb csaka szellőzése számít a valódi működés során, amugymeg csak egy kirakati tárgy amire pár ember rávan izgulva hogy jol nézzen ki

Monty Cora: :R hát te sztár vagy

[ Szerkesztve ]

(#38) staccato


staccato
tag

Ezek nagyon csúnyácskák

üdv

(#39) #56573440 válasza Peddy789 (#37) üzenetére


#56573440
törölt tag

ízlések és pofonok. nekem se kell az új cosmos 2 120k ért, de szerintem nem mindegy a szerelhetőség sem, nomeg hogy hogy néz ki. én se költenék vagyonokat házra, de egy normális ház kb olyan beruházás számomra mint egy normális táp. több konfigot kiszolgál, és ha öröm költözni bele, jó ránézni, az számomra nem csak egy passzív eszköz. van anki belehányja a cuccokat aztán beteszi az asztal alá és senki rá se néz, számomra meg fontos hogy valamennyire azért a szoba összképébe is illeszkedjen.
semmi baj azzal hogy neked tetszik, egészen biztosan el fognak ebből adni jópárat, és ez így szép.

(#40) Tibor_560sec


Tibor_560sec
aktív tag

Majd az veszi akinek tetszik ... ;]

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#41) Expulso


Expulso
tag

nem tudom hova halad a dizájn - de egyre rondább kuckók készülnek - még egy mini karácsonyfa mehetett volna bele. :W

> ne menj még! míg benned van a zene.. a Te zenéd!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.