Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Szemből tetszik, de a qwerty az undorító.... :U

(#2) DemonDani válasza Nordic (#1) üzenetére


DemonDani
addikt

HTC-nél, nem ez az elsődleges most, hanem inkább az, hogy a zármechanika rendesen működjön, nehogy olyan legyen mint a Z-ben... Amúgy meg ha használható egy QWERTY akkor nekem mindegy hogy néz ki...

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#3) tom956ster


tom956ster
aktív tag

A "Z" után én is csak a nyitómechanika rendeltetészerű működésétől tartok, reméljük ezt jobban összehozzák ;]
Csak a qwerty miatt nem cserélném le a 4G-t :P

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#4) Воланд


Воланд
titán

A billentyűzete undorító, szvsz egy ezeréves manager calculatornak szebb van.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#5) Davidoff91 válasza Воланд (#4) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Igen, most a külsőt annyira nem sikerült eltalálnia a HTC-nek. Viszont nagyon várjuk a 6-án kezdődő CES-t.:C

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#6) AS


AS
félisten

3.7 es TFT kijelzője van nem 4.3 as ahogy írták.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) Peterson_


Peterson_
addikt

Szerintem sincs semmi gond a qwerty kinézetével.
Értem úgy, hogy az esetek többségében, ha a fő funkciót látja el a telefon, ez a része láthatatlan.
A funkcionalitás szempontjából legyen jó, legyen kényelmes és pontos.
Onnantól úgy mégis, ki a francot érdekel,hogy nem olyan hű de szép? :F

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#8) skajwa


skajwa
senior tag

Nekem így szolgáltatói logoval nem jön be annyira...:S

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#9) Fr3eWar válasza skajwa (#8) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Hát elég csúnya az a sprint jel+felirat kombó rajta. Már sok évvel ezelőtt volt egyik siemens telefonomon egy szolgáltatói felirat és az nem tetszett nemhogy egy soksok ezres gépen.

(#10) vans?


vans?
őstag

En elhiszem, hogy a nyitomechanika mennyire fontos, de ez a QWERTY valami bunronda.

hábm bábm

(#11) skajwa válasza Fr3eWar (#9) üzenetére


skajwa
senior tag

Tegyük hozzá, biztos van annyira kedvező ár, amiért elnézegetném rajta...:)

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#12) rapi^^ válasza Peterson_ (#7) üzenetére


rapi^^
csendes tag

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy elmagyarázná nekem valaki, egy fizikai qwerty billentyűzet hogy a fenébe nem lehet pontos? Több helyen is olvastam már ilyen kommentet. Teszem azt lenyomom a h gombot s nem h betű jelenik meg? Vagy hogyan? Nem értem.

(#13) plus44


plus44
veterán

Nekem "csak" annyi bajom lenne, hogy ezek a gombok nem domborúak...A milestone-nál sem voltak azok, de nem voltak ennyire simák, nem tudom milyen lehet a nyomáspontjuk, mert igazi rémálom is lehet ez a QWERTY...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#14) Peterson_ válasza rapi^^ (#12) üzenetére


Peterson_
addikt

A gombok nyomáspontjára értettem,csak hülyén fogalmaztam.
Pontos, gyors gépeléshez szvsz szükséges.
Ha mondjuk gagyin van összerakva, nem jó minőségű, nem biztos hogy nem nyomsz rajta félre.
Ha gépeltél már ilyenen, biztos tapasztaltál különbséget a különböző típusok között.
Persze így is fényévekkel hatékonyabb bármelyik mint a virtuális qwerty :K

most látom,hogy a felettem szóló fórumtárs gondolata, gyakorlatilag válasz is volt a kérdésedre :)

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#15) rapi^^ válasza Peterson_ (#14) üzenetére


rapi^^
csendes tag

Köszi a választ, így már értem, mire gondolsz, s ebben egyet is értünk, hogy fontos nagyon.

(#16) Fr3eWar válasza skajwa (#11) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Na ebben igazad van, biztos nem törném magam hogy eltávolítsam a feliratot ha a telefon a 10-edébe kerülne felirattal. Vagy esetleg egy évig nem kellene számlát fizetni :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.