Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) Petykemano


Petykemano
veterán

Én továbbra sem értem kristálytisztán, hogy FM2+-os és AM3+-os alaplapok, a kaveri/godavari vonal folytatására és részben a Piledriverek életben tartására nagy csinnadrattával (mivel a prohardveren és az anandtechen is egyszerre jelent meg az infó, nyilvánvalóan NDA védte) való kiadásának mi értelme van akkor, amikor elvileg 3-6 hónapon belül érkezik az AM4 platform és a Bristol Ridge, ami kellemes órajelei ellenére továbbra is csak egy szolíd folytatása a kaveri vonalnak ?

Persze értem én, hogy minden eladás fontos és számít, és a hátralevő 3-6 hónapban is kellenek eladások. De mégis mit tudnak a most kiadott termékek a korábbiaktól eltekintve, ami miatt ezekre megérné beruházni de ne lehetetne várni még 3-6 hónapot az AM4-re és a belevalókba?

Vajon a felhalmozott készletektől akarnak szabadulni? De akkor erre még rá kell fejleszteni újabb termékekkel?
Vagy ez csak az új hűtőrendszer főpróbája?
Vagy a BR és az AM4 késik?
Vagy a BR és az AM4 nem abba az árszegmensbe érkezik, ahová ezek? Mégis mi kvalifikálná ezeknél magasabbra árkategóriába?
Vagy amíg várták a Zen-ről az ES-t, addig bütyköltek valamit, hogy ne unatkozzanak?

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.