Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) carl18


carl18
addikt

GT 1030 notebook edisön? Azért ez játékra jó lehet. Persze nem ultrára jobb mint egy igp, sokkal erősebb. És az a 20 watt fogyasztás is belefér szerintem.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#2) Tanisz


Tanisz
senior tag

Miért nem MX1030/1040 a neve?
Vagy már olyan(ok) vannak? Fura az elnevezés.
Viszont IGP helyett nagyon jó alternatíva :)

[ Szerkesztve ]

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#3) Chp


Chp
őstag

Szimpatikus. :K

(#4) #06658560


#06658560
törölt tag

A kedves vevő pedig honnan fogja tudni, mennyi a GPU órajele? Mert egy random MM/Saturn stb. helyen nem lesz miről ezt megtudni, az sicher. És ha azonos típuson belül is lesznek variánsok, akkor nagy anyázások várhatók. Plusz márkánként is eltérő lehet a teljesítmény a noti design függvényében

(#5) csongi válasza #06658560 (#4) üzenetére


csongi
veterán

Raadasul a nagy gyartoi szabad kezek hatul utoje lesz, idovel a driveres szivas. AMD-nel nagy szivas a driver, noti fronton sokszor.

(#6) Duck663 válasza csongi (#5) üzenetére


Duck663
őstag

Full AMD-s notit (is) használok, de ezt nem tudom alátámasztani. A CPU teljesítménye ugyan kicsit halovány, de az nem driveres probléma.

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#7) Raymond


Raymond
félisten

Ebben az egeszben az orajelek stb. aranylag lenyegtelen. A legofntosabb resze a hirnek az hogy vegre itt a vege a 940MX-nek :D

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#8) bmakszim


bmakszim
senior tag

Csak számomra megtévesztő, hogy a cikkben az MX megjelölés a 940/930 előtt szerepel? A 150 esetében valóban a szám előtt van, de az előző generációnál még nem. Szerintem ezt illene javítani.

[ Szerkesztve ]

(#9) csongi válasza Duck663 (#6) üzenetére


csongi
veterán

Nalam vannak gondok az AMD sajat drivereivel , csak sajnos a gyarto driverek meg nagyon regiek.

(#10) prolad


prolad
őstag

Helyes, ha tényleg 1030 szint, akkor már válthatja is a 940mx-t (asus teheti is bele következő 13-as zenbookjába). :C

Azt viszont nem is tudtam, hogy volt mx930/40, gondolom nem sok gépbe tették bele őket.

(#11) #06658560 válasza Duck663 (#6) üzenetére


#06658560
törölt tag

A hét éves notim esetén voltak driveres vagy CCC-s felülettel. Egy idő után leszoktam a kísérletezéssel, a programjaimnak nem volt baja.

(#12) Abu85 válasza csongi (#9) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Egészen pontosan milyen gond? Csak azért kérdem, mert rendkívül gyakori hiba szokott lenni, hogy a felhasználók nem nézik meg a meghajtó leírását, ugyanis az APU-khoz nem mindegyik kiadott Radeon Software meghajtó jó. Ilyennel én is találkozok az ismeretségi körömben, és amint olyan meghajtót teszek fel, ami hitelesített az APU-khoz, rögtön minden rendbe is jön.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#13) csongi válasza Abu85 (#12) üzenetére


csongi
veterán

Haat pl jatekban fps csokkanes, es a dokumentumokkal is gyengen banik.
Egy par Mb-os pdf igen csak megfogja, rettenetes kinlodva rajzolja meg.

(#14) Abu85 válasza csongi (#13) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Jó, de én olyan gondra gondoltam, amit a meghajtó okoz. Annak, hogy csökken az fps egy játékban kb. százmillió oka lehet még, ahogy a dokumentum megnyitási sebességének is. Utóbbinak azért, mert elég sok tényezőtől függ. Például leginkább magától a programtól.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#15) kromatika


kromatika
veterán

Igen csak bejövős.

(#16) Bird


Bird
addikt

Már a szeptemberi nagy sulikezdésre készülnek. Tetszetős! :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#17) csongi válasza Abu85 (#14) üzenetére


csongi
veterán

Ez számomra elég nagy gond, hogy csak megjatócserével jelentős teljesítmény esést kapok .
Nem az első esetem ilyennel, és leginkább az olcsóbb 100K környéki termékeknél foedult elő.
Cseréltem wint, de mindegy, hogy a gyári előtelepített vann fent vagy vegytiszta WIN10-el próbálkoztam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.