Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) batai15


batai15
félisten

ENnyi? ok újabb androidos telefon . :U

(#2) csadi0011


csadi0011
őstag

Miért nem látok más készüléket MT6795-tel? Tavaly mutatkozott be, olyan ütős volt, hogy azt hittem jogosan agyonhype-olt SoC lesz, és jön vele pár készülék, de nem. Lehet az apple fizet, hogy ne jöhessen ki, mert az ő slow-mo újdonságokat lekörözi. ;]

(#3) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Tiszta Lumia desig. De bejövős.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#4) TTTotya


TTTotya
senior tag

"A telefon erőforrását egy MediaTek MT6795 chipset biztosítja, amiben többek között egy 2,2 GHz-es nyolcmagos processzor található,"

Akkor az MTK 6795T nem?

Egyébként gratulálok nekik, hogy megépítik a Meizu Mx5-öt IPS-sel meg ujjlenyomat olvasó nélkül. (persze másféle házban, amire nem lesz egy ájfon rajongó sem aki majd itt veri a nyálát ) :)) ;] ;] ;]

(#5) JoeYi


JoeYi
őstag

nekem nem tetszik:
- a design
- az hogy kb 1000 darabbal már sikeres a kampány -> vszinű egy kníai gyár katalógus telója amit hajlandóak gyártani kis tételben is
- garancia csak 1 év
- HTC, LG, MOTO stb milliós darabszámmal veszteségesek. Ez a cég el fog tűnni pár hónapon belül

lehet hogy miami a székhely, de én csak ázsiai figurákat látok ugrabugrálni :)
https://www.kickstarter.com/projects/ubik1/ubik-uno-solid-performance-smartphone-at-unbeatabl

(#6) Graphics válasza csadi0011 (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nézz szét jobban :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) crue


crue
őstag

Összekalapozzák a pénzt, legyártatják a telefont valami kínai gyártóval és kipostázzák a vevőknek. Egy kis szervezés, pár e-mail és dől a pénz komolyabb befektetés nélkül.

(#8) csadi0011 válasza Graphics (#6) üzenetére


csadi0011
őstag

:R Akkor elnézést kérek.

Viszont a 480 fps nem került beléjük, legalábbis én úgy láttam. Lehet erre is rosszul kerestem? :U
De nem úgy tűnik.

(#9) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Ok, mi akkor csináljuk meg a fórum telefont. Majd kickstarter elintézi, és akkor elkészülne a tökéletes telefon. ;]
Kivételesen jól néz ki, de inkább egy oneplus, ha már rendelnem kéne. Drága lenne ez, nekünk Magyarországon. Igazából nem is tudom, kinek készülne ez a készülék.

(#10) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Hát, nem ragadott el a must have érzés. Azon túl, hogy a kampányvideóban a csóka kifejezetten tenyérbe mászó módon sorolja fel a hardveres specifikációt, olyan bakikat követnek el már a filmben is, hogy az elképesztő:

@0:07 - 15 éves mobiltelefon gyártási tapasztalatról beszél, de ha ez igaz lenne, miért van szükségük crowdfunding-ra?
@0:24 - Nem kell éveket várni az új technológiára? Akkor hogyan jön létre az új technológia? És nem mellesleg: kik által kifejlesztve? Az által, aki egy startaup-ban akar pénzt szerezni egy új készülék legyártására?
@0:47 - Árról beszél, ami az ő esetükben 80e Ft (kampány után 100e Ft). Én nemrég vettem 57e Ft-ért egy hasonló specifikációkkal rendelkező kiforrott (kínai) készüléket kiforrott szoftverrel egy olyan gyártótól, aki nem most bukkant fel, de nem is a kickstarter-en szerzett pénzt a beindulásra. Ráadásul hogyan lehet összehasonlítani a 80e Ft-os árukat egy 2 éves szolgáltatói szerződéssel, amiben a készüléket már töredékéért is hozzám vághatják?

Legjobb:
@3:02 - Bemutatják a kamera 120 fps-es slow-motion képességét, erre a visszajátszás úgy szaggat, hogy csak na, ráadásul arra sem vették a fáradtságot, hogy odahamisítsanak egy tényleg 120 fps-sel készült felvételt 30 fps-re visszalassítva. ... Ráadásul az oldal alján lévő speckóban meg már csak HD felbontás szerepel 60 fps-sel.

Szeptember közepére ígérik a kiszállítást. ezzel a specifikációval már idén lehet kapni hasonló készüléket nagyobb gyártóktól. Ki az, aki egy ilyen cégtől fog venni olyan készüléket, ami már féléves/éves specifikációval bír és ki tudja meddig lesz szoftveresen támogatva?

Szerintem ez nagyon hamar be fog dőlni... :N

(#11) Wapmester


Wapmester
senior tag

épp emiatt kezd már elég nyomasztó lenni az android rendszer, mert mindenféle önmagát gyártónak tituláló szerencsétlen szórja a selejtjeit a nagyvilágba és hasznot akar húzni, már csak az a kérdés ezek a semmiből előjövő márkák mennyire tudnak életképesek maradni?

(#12) FATtila78


FATtila78
tag

100ezer+ ÁFA egy távolkeleti házibarkács telefonért :') naneee.. Megkapom ugyanezt Pandárol 160 Euroért. :W

Amúgy az én Kickstarteremre is lehet adakozni! A készülék egy klasszikus menedzser kalkulátorra fog hasonlítani, csak a fedlapja belül egy HD kijelző lesz, és android fog rajta futni!

[ Szerkesztve ]

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#13) mate.93 válasza Wapmester (#11) üzenetére


mate.93
csendes tag

Android nyílt forráskódú, így bárki próbálkozhat persze.
Ha valaki feljebb lép, akkor lesz rivális, ami az áraknak is jót tesz.

De szerintem minket kellene a legkevésbé zavarnia, hogy millió féle telefon van, legalább van választék, akinek pedig van "favorite" gyártója, az használja az ő telefonját... :U

(#14) Quqesz válasza JoeYi (#5) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem tudom feltűnt-e vkinek,de a mobilarena cikkben lévő fót ó és az általad linkelt oldalon levő telefon nem ugyan úgy néz ki(persze apró eltérések,de van)..pl az U betü az előlapon....vagy a power/hengerő gombok...bűzlik itt vmi....:)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#15) macskea


macskea
őstag

Kommentgyűjtő HSZ jön: WTF?!?!?

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#16) Dilikutya válasza JoeYi (#5) üzenetére


Dilikutya
félisten

Lehet, hogy nem is akar tovább megmaradni. A Kickstarteren nincs kockázat, ha elég jelentkező van, fele pénzből legyártatják a telefonokat, a többi megmarad piára és nőre. Legrosszabb esetben nem lesz a kampány sikeres, a vevők visszakapják a pénzüket, és mindenki megy, amerre lát, mintha mi sem történt volna. Már az első 1250 darabbal szép kis zsebpénzük lesz év végére.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17) Kékes525


Kékes525
félisten

Minél többen gyártanak okos telefont, annál nagyobb a verseny. Ez csak használhat az áraknak, remélhetőleg.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#18) attisx válasza cinemazealot (#10) üzenetére


attisx
addikt

"15 éves mobiltelefon gyártási tapasztalatról beszél, de ha ez igaz lenne, miért van szükségük crowdfunding-ra?"

Ennyi időt töltött a gyártósor mellett biorobotként... ;]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#19) Csapoati


Csapoati
nagyúr

NEM ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#20) Graphics válasza FATtila78 (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De Neked ájfonod van, nem hiszem, hogy a Pandát nézegetnéd.. :U ;]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) oszi666


oszi666
őstag

Semmi forradalmit nem látok benne.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#22) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Nem tudom, erre miért adna bárki is pénzt, semmi fantázia nincs benne, csak összeraknak egy telefont és kész. :(

Megyen!

(#23) wlandroid


wlandroid
tag

Mitől lesz egy készülék felsőkategóriás? Kell bele egy QHD/4K képernyő is? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.