Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nuke7


nuke7
veterán

szép piros :D
most valamit nem értek... mindegy, hogy a vga milyen a gépben, a monitornak kell tudnia a 3d-t..? :F
csak mert akkor mi ez a nVidia "surrund vision" dolog..? az csak olyan mint az AMD eyefinity?
és az nVidia 3D vision..? :U

btw, nem értem, hogy miért nem csinálnak több szemüveg nélküli 3d-s monitort, szerintem jó lenne... van valami hátrányuk..? (a kicsi betekintési szögön kívül..? )

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#2) Paul119 válasza nuke7 (#1) üzenetére


Paul119
addikt

igen az nvidia surrund vision ugyan az mint az eyefinity,monitornak pedig mindenféle képpen tudna kell a 3dt és egy nvidia kártya sem hátrány :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3) stifi


stifi
senior tag

hát szegény qosmio-t a sorozat bevezetése óta nem tudják szépre megcsinálni, fel nem tudom fogni, hogy valaki a design miatt adja vásárlásra a fejét..
mert ha nem a csúcsmodellről beszélünk, akkor a belépő konfigok eszméletlenül túl vannak árazva (300k-ba kerül egy olyan gép, aminek a tudása max 120k-tól elérhető sima consumer gépeknél), és semmit sem tud felmutatni, csak egy kis surround hangzást meg 3d monitort, meg csilivili kinézetet. Ki fizet ekkora felárat? szerintem senki..

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#4) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Egyik tanárunknak volt ilyen nagy Qosimo gépe. Annyira túlmelegedett, hogy a behozott ajánlott irodalommal kellett feltámasztani az asztaltól, hogy jobban hűljön :DDD

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#5) kerelo


kerelo
senior tag

klasz noti.up

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#6) T. Almeida válasza M@trixfan (#4) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Én is állvánnyal használom a sajátom :D

Szép-szép ez az új kütyü, de 18.5 coll-ról nem szívesen lépnék vissza 15-re...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.