Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Egy videót tolhatnál a változásokról, csak hogy látható legyen a sebesség változás.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#2) devast


devast
addikt

Azér lett 8millió pontod quadrant-ban, mert a 2.2 -ben szar a stagefright. Ha a build.prop-ban kikapcsolod, akkor visszamegy a pontod a normális szintre. Más magyarázatot nem tudok.
ps: 2.2.1 -ben javította ezt a google.

(#3) Eddie141


Eddie141
senior tag

Azért mire elindul a forgalmazás, kicsit elavult lesz szerintem :D Kár, hogy nem fogom megélni :(
"A Toshiba 20010 októberében indította útjára a Toshiba Folio 100 típusjelű tabletjét"

Viszont a változás elég látványos! :) Grat hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#4) ló úr válasza Eddie141 (#3) üzenetére


ló úr
őstag

Így van,addigra mindd megdöglünk :D

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#5) rep3at


rep3at
őstag

Kicsit levegősebben írj máskor, nehéz végigolvasni. Amúgy részletes, mindenre kiterjedő cikk.

Forward thinking. كرر

(#6) khron78


khron78
őstag

Repültünk az időben 18000 évet:) és még mindig android...

(#7) franc0


franc0
őstag

Namost akkor ezt érdemes megvenni 75-ért így, hogy már van iPad1 95-ért?

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#8) Peat;)


Peat;)
veterán

A feliratokkal azért van problémád mer a kódolást ISO-8859-1-re kell állítani a rockplayerben, de más lejátszókban is ha állítható. Mobo player még az említésre méltó lejátszó szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#9) Depression válasza Eddie141 (#3) üzenetére


Depression
veterán

Most mit kekeckedsz? Ha jártas lennél kicsit is az időutazásban, tudhatnád, hogy beverly hills még 90210-ig sem változik semmit, pedig az jóval odébb van. :DDD

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#10) Tim82 válasza z0d1AK (#1) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ezek megfelelnek?

[link]
[link]

A cikkben sokszor emlegetett stemplar videói.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#11) ttt1


ttt1
őstag

Köszönöm az ötleteket a következő cikk ezen megfontolások alapján fog készülni.Azért bátorkodtam megírni mert azért közel sem olyan rossz tablet, mint ahogy a cikkbol kiderül.Ha van olyan teszt ami jól működik szívesen megnézem.Video van alul a cikk végén linkelve, de lehet szerencsésebb lett volna vhova máshová rakni. .

(#12) emleki


emleki
csendes tag

Jo kis öszefoglalo a toshibárol gratulálok elbirnák ilyen öszefoglalot Point of view tegrárol is

(#13) persil


persil
nagyúr

Egész korrekt kis készülék ezekkel a moddolt firmekkel, ezért az árért.

Aszondom tetszik, ennyit bőven megér.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#14) Szitymó


Szitymó
tag

Nekem van egy. Alap oprendszerrel használhatatlan volt teljesen az 1.3 as moddal már tudott mindent ami egy tablettől elvárható viszont nagyon lassú volt. Az 1.4-es mod viszont kiváló ajánlom mindenkinek.

(#15) Duree


Duree
veterán

Nagyon jó lett a bemutató,de ez a Toshiba járt nálam és nem estem hesra töle,igaz nem csináltam firmware frissítést mivel nem az enyém volt a tablet.A Toshiba elbaltázta ezt a kis kütyüt,remélem az utód már hibamentesebb lesz

duree54

(#16) ttt1 válasza Duree (#15) üzenetére


ttt1
őstag

Pont azért született ez a teszt,hogy megmutassa annyira nem rossz. Alap soft az szar ezt tudtuk eddig is róla...

(#17) LaptopSystem

nem lassúak ezek a tablet Pc-k?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#18) ttt1 válasza LaptopSystem (#17) üzenetére


ttt1
őstag

Nem, ha rendesen meg van írva az oprendszer rá..Végül is 2x 1 Ghz-röl beszélünk:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.