Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) Eastman


Eastman
őstag

Június végén vettem egy töltőtollat. :) ...sokkal szebben lehet vele írni mint a golyóssal. Sajnos nem írok szépen, nem fordítok rá kellő figyelmet ezért úgy éreztem, hogy "edzenem kell".

Egy IT-s haveromnak 8 (azaz nyolc) éve nincsen tolla, nem használja. Mindenféle kütyüi vannak persze.

Ha a legborulátóbb jövőképeket elemezzük, azok aki csak a számítógépek előtt ülnek és a való életre nincs receptjük, bajban lesznek. 2012. ide vagy oda, ha egy napon nem jön víz a csapból, nem lesz áram a fali csatlakozóban szükség lesz majd ezekre az "elavult" dolgokra. Ne legyen így, senki sem kívánhatja.

Szerintem Crystalheart lenne az egyike a "túlélőknek" innen PH!-ról. Amennyire ismerem lenne egy-két receptje az élelemszerzésre egy krízishelyzetben. Tanyán él szinte a természetben állatok és haszonnövények közt.
Nagyváros mondjuk áram és víz nélkül = káosz.

Summázva; mindenkinek kell az írás a mai technokrata életünkben is. ...ugyan úgy mint a tűzgyújtás, sátorverés, mérföldes gyaloglás, sütés-főzés és az értelmes beszéd, érvelés "tudománya" is.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.