Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buherka

    addikt

    válasz Kobe #488 üzenetére

    Mondjuk nem éppen parasztvakítás, mert ugye 1sec-ként 3-mal nő a chc. Csak akkor esik le az alapra ha krittelsz. Míg nem krittelsz addig a megnőtt DPS-t sebzed, amit aktuálisan kiír. Ezt direkt kipróbáltam.
    Mivel magas a att speed nálam...ezért ha kevesebbet is sebzek, de ugyan azt többször viszem be. Tehát kb, ugyan ott vagyok, mintha magasabb lenne a chc-m. ezt is kipróbáltam mert vannak chc-s cuccaim...csak ugye akkor lőttek a védelemnek.

    Érdekes ez a meglátás hogy tök fölösleges a 300-400 allres felett lenni, mert én azt látom hogy azok az emberek hullnak mint a legyek akinek ez alatt az érték alatt van.
    Nem a mobiknál jön jól a magas allres, hanem az eliteknél. Akik pl. berántanak, meg lefagyasztanak és közben a segged alá gyújtanak.

    A movm. speed is 24-es nálam. Felette is lehetne, de ugye tök felesleges, mert azt is nerfelték már.

    (#490) radi8tor1 ...már egyre kevesebbet tolom egyedül. Szinte már én is csak csapatban. 1.05 óta halott lett a Public. Mert ugye itt nem lehet állítani a MP-t.
    Semmi más nem megy mostanában csak a Hellfire ring hajkurászás...csak ezzel van mindenki elfoglalva. :U

    [ Szerkesztve ]

    Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés