Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Slavia

    aktív tag

    Hi

    Meghallgattam mind a kettő mixet illetve az egyik remixet is.

    Remix:Abból csak a Neyo-t hallgattam meg, nem lett volna rossz ötlet amit gondoltál,csak éppen a magyar lány hangja észhez téríti az embert amikor belekezd a szövegbe.Nekem az nem jött be.Egyébbként jól együtt "üt" a zene.

    Mix: Session 1-2:Neked ugye az a "művész" neved hogy BEAT?! Hát barátom akkor még igen igen csak kell venned egy kis "metronóm"képzést ha van ilyen mert bizony bizony sokszor lehet hallani a két szám közötti széthúzást.Amit egy másik hozzászóló is irt a BeatMatch! Ha ezeket a mixeket Analógosan vagyis Lemezjátszó mixer stb készítetted akkor nem rossz lenne az max még sokat kell gyakorolnod velük.Azt is észre vettem hogy sokszor kétszám nem annyira vág egybe.Ha viszont PC-n készítetted őket akkor viszont kicsit gázosabb mert a mai szoftverek már szádba rágják azt hogy mi a DownBeat, ill 4/4:)Pont azért hogy az előbb leirtak ne forduljanak elő.Nagyon fontos hogy egy mix tartson valamerről valamerre tehát legyen neki kezdése és levezetése,még akkor is ha külömböző stílusokat játszol,persze ez stílusoként változó.Úgy érzem kicsit össze dobtátok őket vagy dobtad őket.Sokan sok féle mixeket készítenek manapság de kevesen vannak azok akik igazán értik is azt hogy mit csinálnak, tudatosan,magabiztosan,a zene is egy kifejező ezköz kifejezed vele az érzéseidet hangulataidat stb.Ha görcsössé sablonossá vállsz akkor óvatatlanul azzá válik maga az alkotás is.Ettől lessz sok mix "lapos".Gondold át 100* legközelebb mit adsz ki a kezedből,legyen megcsinálva pontosan.Természetesen véleményeket alkotni más nehezen elkészített alkotásairól a legkönnyebb,bár én is gyűröm a szakmát:),sőt sokáig pénzt is kerestem vele nem is rosszul.Nagyon szivesen megosztom veled az én mixeimet hogy lásd mire gondoltam az email címem a msn címem is tehát azon felvehetsz ha úgy gondolod,egyébbként meg gyakorolj! Bye

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés