Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hardzsi2


hardzsi2
aktív tag

Úgy tűnik, annyira megnyúlt az AAA játékok fejlesztési ideje (részben a nagy mennyiségű content betételének időigénye miatt), hogy két utat járhatnak csak:

a) vagy lefejlesztik a teljes játékot minden content-el és csak akkor adják ki "when it's dolne" -> ezt az utat járta a RDR2 a maga 7-8 év fejlesztési idejével - bár így is csak a single kampány készült el és a multi alapjai, amelyet még bétában tákolnak egy ideig;

b) elkészítik az alapot egy minimális kontenttel (mondjuk 4 év fejlesztéssel), ezt kiadják kész játékként, majd az összes további content-et az elkövetkező 2-3 évben készítik el és adják ki hozzá patch, DLC, Season Pass formájában - jó esetbe ingyen, de mohó kiadó esetén akár pénzért is megpróbálhatják.

A két hozzáállás közt az egyik legfőbb különbség, hogy a fejlesztő és kiadó hány év után kapja vissza a befektetett fejlesztési költségeket. Miután a b) modellben évekkel korábban, így várhatóan ez a modell fog elterjedni, akár szimpatikus számunkra ez, akár nem.

Annyi előnye mindenképp van a b) modellnek, hogy a játékosok magához a játékhoz is évekkel korábban juthatnak hozzá és kezdhetnek vele játszani, viszont feltehetően a sovány kontent miatt mindig lesz siránkozás.

flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

(#2) Lacek89


Lacek89
tag

Ennek a játéknak van értelme egyedül nekiállni?

Az elsővel nem játszottam de ez most egyre jobban tetszik, csak nem tudom szólóba mennyire lehet érvényesülni benne

(#3) Dvix válasza Lacek89 (#2) üzenetére


Dvix
senior tag

a játéknak egyáltalán nincs értelme nekiállni, csak high level trashmob-okat fogsz lövöldözni 200x mindig több és több tölténnyel. Ez a játék ugyanolyan gáncs mint a Destniny vagy az Anthem. Az összes küldetés ebből fog állni: lődd le, védd meg, hozd el- ezt meg azt. :U

(#1) hardzsi2 azt azért ne hagyd ki hogy amikor még hozzák kifele a tartalmat 2-3 év alatt azt neked mind meg kell venned a 60 Dolláros game-ed mellé. :U
A legjobban az tetszik h a Division 1 -re a Humble Bundle-n 0,40 Eurocentért adták az összes season passt nemrégen most, hogy lecseneg az a játék. 0,40 Eurocent bakker amiért még az elején súlyos pénzeket kértek. :(

[ Szerkesztve ]

(#4) Bennyboy válasza Dvix (#3) üzenetére


Bennyboy
őstag

kérlek ne beszélj butaságokat, mert félrevezetsz másokat.

Szabo_Laccek:
egyedül is teljesen élvezhető lesz, bár dz egyes részeiben tanácsosabb lesz csapattal csapatni.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#5) GodGamer5 válasza Dvix (#3) üzenetére


GodGamer5
addikt

Ezért hagytam abba a Destiny 2-t is... Egyébként van olyan multis tps/fps ahol nem ezt kell csinálni?

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#6) NomAd_82 válasza Lacek89 (#2) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

A story-t végig tudod tolni egyedül is és utána sem kötelező csapattal menni.
Én az első részt javarészt egyedül csapattam de volt olyan is, hogy random tagok vettek fel és akkor közösen toltuk, a kommunikáció angol volt.

DZ-ben valószínű hogy egyedül gyakran fogsz elhullani, mert általában többen csapatban tolják de ott is össze tudsz futni normális emberekkel.
Egy fasza buildet kell összeraknod és akkor nőnek az esélyeit.
Jó kis game lesz ez, ha van rá pénzed vedd meg.
A játék célja a szórakoztatás és ha örömöd leled benne, akkor hajrá.
A 3. hozzászóló meg totál fullban tolja , rá nem kell hallgatni.

(#7) Lacek89


Lacek89
tag

Köszi mindenkinek!

A bétát mindenesetre kipróbálom, könnyebb lesz dönteni.

(#8) Mortein válasza hardzsi2 (#1) üzenetére


Mortein
tag

A pénztárcáddal tudsz szavazni. Én azt mondom, hogy aki volt olyan hülye, hogy megvesz egy félkész játékot az megérdemli, de utána ne hápogjon, hogy milyen gonoszak a kiadók, akik jogosan bátorodnak fel, mivel sokan még a szart is megveszik. Az, hogy ez így elterjedt egyedül a játékosok a felelősek.

(#9) Bird válasza Mortein (#8) üzenetére


Bird
addikt

Sőt utána még a sz@rt is istenítik...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#10) Dvix válasza Mortein (#8) üzenetére


Dvix
senior tag

így van! :K :C

(#11) frem1790


frem1790
tag

Ezt sem fogom megvenni a megjelenésekor, elővételben meg pláne nem. Azt gondolom, hogy csak azoknak érdemes kapkodni utána akik a multit szeretnék tolni. Náluk érthető, hogy jobb szeretnének az elején a nagy nyüzsiben játszani, mint egy-két év múlva vadászni társakra.
Aki a single-re kíváncsi az ráér, semmiről nem marad le. A későbbi vételnek szinte csak előnyei vannak: a bugok kigyomlálva(tisztelet a kivételnek), elérhető a teljes sztori, mert addigra befutnak a DLC-k is, na és persze az anyagi vonzatát se hagyjam ki. Az első részt is kb. fél éve vettem meg potya pénzért, egyedül toltam végig a sztorit, még a DZ-ben is el lehet boldogulni szólóban, igaz kell egy jó karakter, meg taktika.
Tetszett a játék, de nem tudom, hogy van-e értelme beruházni a második részbe. A sztori elég soványka, meg kiszámítható, nem hiszem, hogy nagyot tudnának rajta dobni. Azért meg nem éri meg kiadni a pénzt, hogy ugyanazt játszam amit az egyben, csak egy új homokozóban!?
Az meg, hogy csepegtetik a tartalmat, csordogálnak a DLC-k manapság nem újság sajnos. Két legyet ütnek egy csapásra: bevétel, plusz az érdeklődés fenntartása, hogy ne haljanak ki a szerverek a multiban. Szerintem ez tisztán üzleti fogás és teljesen igaza van Mortein-nek: a pénztárcánkkal szavazhatunk!

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.