Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

pont tegnap konstataltuk ismerosommel, hogy sajnos ha conroes lapot akar(dtpzik, kene neki a kraft) akkor sajnos, alaplap+proci+memcsere kene(+esetleg videokalyha is)...
erre olvasom most a tesztet es itt van ez a 775i65G rev2es lap, hat ezen behalok... old school agp+ddr1+conroe redi :DDD kesz :DDD :C

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#2) Gergo_pet válasza _ocsisajt (#1) üzenetére


Gergo_pet
aktív tag

Hát igen, sokan temették az AGP-t, meg már kb 1 éve azt mondják, hogy több agp-s kartya nem is jön ki, erre most hozták ki a 7600GT-ből is az agp-set, meg tulajdonképpen az összes csucskártyából is van agp-s, akkor hogy is van ez?

A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

(#3) Tithian válasza Gergo_pet (#2) üzenetére


Tithian
őstag

Csúcskártyákból nincs AGP-s :)
A 7800GS és a vele kb. egy szinten lévő 7600GT inkább középkategória.

Más: az E6300 elérhetetlen státusza azért már változóban van, helyette egy 945-ös nem biztos, hogy jó vétel...

[Szerkesztve]

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#4) SLYM


SLYM
veterán

20 a 3000-as athlon64. WoW!!! de már csak 26 a D805. hihetetlen vazze. hátmégha a 3000-es megy mondjuk a 3800-as órajelén, a D805 2.66-os órajelét megmár nem egy ember húzta fel 3.6-ra. 2 tuning procc ilyen olcsóér. a tápoknál mér nincs ilyen áresés? még mindig 18 az 500-as Bluestorm. annyiba kerül mint egy proci :Y

(#5) _cirmos_


_cirmos_
őstag

X2 3600+-ról nincs hír a hazai piacon?

(#6) Shodan


Shodan
addikt

Ezekről az I-max monitorokról valakinek tapasztalata esetleg?

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#7) rudi válasza SLYM (#4) üzenetére


rudi
nagyúr

Tápoknál is van áresés csak másképp oldják meg. A sok hüjje lúzerjúzer beeszi a mesét a 400++ wattos fogyasztásokról (P4 955 + X1900 XT Crossifre sem evett nálunk 400-at), ők büntiből kapják az 500-as és nagyobb tápokat méregdrágán. Az értelmesebbeknek meg ott a 13 000 forintos 400-as FSP GreenPS és a Zalman új, hangtalan 360-asa, ami szintén FSP belű, és 12 volton olyan erős mint a 400-450-es konkurensek.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#8) _ocsisajt válasza rudi (#7) üzenetére


_ocsisajt
őstag

ott a pont :DDD

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#9) SLYM válasza rudi (#7) üzenetére


SLYM
veterán

értem. de a 400-as FSP-nek se mozdult az ára semerre már elég rég óta. amúgy meg akar a fene 500-as tápot venni. ez csak egy megjegyzés volt........ :U

szerk: tudom, hogy nem ide tartozik, de mikor várható egy új széria videokari téren?

[Szerkesztve]

(#10) rudi válasza SLYM (#9) üzenetére


rudi
nagyúr

A tápban egyrészt az anyagot kell megfizetni, másrészt meg nem avul el úgy mint egy CPU vagy VGA, így nincs miért csökkenteni az árát. Szerintem azérté egy 13 000 Ft körüli FSP-t vagy legalább egy 360-as Chieftecet minden közepes konfig megérdemel.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#11) SLYM válasza rudi (#10) üzenetére


SLYM
veterán

meg is fogja kapni ha eljön a gépújítás ;)

(#12) orbano válasza rudi (#7) üzenetére


orbano
félisten

melyik ez a 360-as Zalman? :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#13) rudi válasza orbano (#12) üzenetére


rudi
nagyúr

Csak egy 360-as Zalman van a ZM-360B-APS. FSP a beéseje, és megfejelték egy halk ventivel.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#14) Esmein válasza Tithian (#3) üzenetére


Esmein
nagyúr

Hol lehet ezekből a vgakból hamar kjépbe kerülni ? 6600gt táján elvesztettem a fonalat ;)

Más : ezek a procik tényleg mocsok gyorsan értéktelenednek. Melyik a legbikább sempron am2-be ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.