Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) elithun


elithun
őstag

Az ígéretekből nem kérünk! Demo-t a népnek!

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#2) Sicilian válasza elithun (#1) üzenetére


Sicilian
addikt

így van !! :K

nothing is true everything is permitted..

(#3) Gomez86


Gomez86
őstag

Úgy emlékszem hogy az elsőben is volt saját ház, itt max annyi jön bele hogy azt majd bebútorozhatjuk. (Ez az ami pl egyáltalán nem érdekel egy autós játékban :DDD )

A képek alapján a belső tér kidolgozásával elbohóckodtak egy darabig :C Szép!

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#4) fail.castel


fail.castel
csendes tag

lesz ebből a gameból collectors edition ?
fingom sincs mit lehetne bele pakolni, de engem határozottan érdekelne.

Metallica. Csakis. Amíg ki nem halnak.

(#5) menalcas válasza elithun (#1) üzenetére


menalcas
őstag

Ott a pont :R

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#6) Dany007


Dany007
veterán

Jónak tűnik a képek alapján. Az a macskakő érdekesnek tűnik :D Kíváncsi vagyok milyen lesz a fizikája, már ha lesz... Érezni lehet-e majd a rázkódást stb...

(#7) r4z


r4z
nagyúr

Ha sikerül jól játszadozniuk a framerate-el, és minimum 50 körül tartani, valamint egy jó fizikai motort (...vagy mit) alátenni, és legalább fele olyan élethű lesz a mozgás mint a Forza 3-ban, az én szememben sikerre van ítélve

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#8) BiP


BiP
nagyúr

Első rohadt jó volt, ahogy olvasom az infókat, csupa plusz lesz benne.
Közösségi, online és kusztomizációs (ugye nem kusztumizációs) dolgok rohadtul nem érdekelnek engem sem. (az elsőben is kimaradtak az online küldetések, így nem tudtam 100%-ig végigvinni emiatt)

Az autók már az elsőben is rohadt jól néztek ki, de tudtak még mindig javítani rajta. Napszakok és időjárási változások is csupa jó dolog. Én nagyon várom már.

(#9) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

az a második ford gt kép nagyon "adja". :C

Remélném, hogy a hangokat sikerül átoperálni 100%ig.
Azért egy gt500 superchargernek belsőnézetből lenne ám hangja szvsz ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10) Fáraó


Fáraó
őstag

Az 1-ben is jók voltak a hangok, sztem most sem fogunk csalódni. :)

VIGYORRRGAZMUS.....

(#11) nap válasza elithun (#1) üzenetére


nap
addikt

Nesze!
[link]

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.