Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Egyelőre "read only"-ba követtem ezt a fórumot, de gondoltam most már jövök, és egy kicsit osztom én is itt az észt. :)

Szóval. Szerintem már az elején érdemes ketté választani: Van az "olyan, mint", és van a "pont olyan".
A "pont olyan" engem is zavarni szokott, mert látszik, hogy durva nyúlás, és nem ritkán a vásárló megtévesztése a cél. Ilyen esetben nem csak a forma egyezik szinte teljesen, de még a márkát is meghamisítják.
Az "olyan mint" már egészen más tészta. Ilyen esetben még az is előfordulhat, hogy valami szebb / jobb keletkezik. És ilyenre bizony nem egy példa van. Kicsit rugaszkodjunk el a telefonoktól. Ott vannak az autók. Nagyon sok kocsiba lehet belelátni egy-egy nagy márkától nyúlt formát. Nem ritka, hogy egynél sok másikból ollóznak össze dolgokat, mégis az eredmény jó / nagyon jó lesz. De, ott van a zene. Tuti mindenki hallott már olyan feldolgozást, amire azt mondta, hogy baszki, ez jobb, mint az eredeti.

Egy szó, mint száz, szerintem azon izmozni, hogy most ez, vagy egy másik készülék mennyire hasonlít vagy sem valamilyen másik "nagy" gyártó készülékére mindaddig butaság, míg adott gyártó csak ihletet merít a másiktól.

(#102) Freiherr


Freiherr
őstag

500$+áfa~160 rongy.Az már meggondolandó kínai garival,bármennyire is bejön a teló.

XXX

(#103) Touch-ko válasza akosxyz (#100) üzenetére


Touch-ko
őstag

Egyertelmu, hogy mindent nem vedhetsz le.

A lopas nem csak akkor lopas, ha az le van vedve... Mellesleg nem 1 dolgot loptak, ami le volt vedve. Emlekszel az iPhone-ra? Az elso MEizu, ami nagy port kavart, amikor lemasoltak az iPhone 2G-t..

(#104) QwErTy42 válasza Touch-ko (#103) üzenetére


QwErTy42
addikt

Mielőtt mártírt csinálsz a szeretett cégedből, nem szabad elmenni amellett hogy az Apple is lopott nem egy-két dolgot.

Örömteli volna, ha ezt a parttalan vitát abbafejeznétek. :W

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#105) Touch-ko válasza QwErTy42 (#104) üzenetére


Touch-ko
őstag

Ha gondolod leirhatnad PRIVATBA mit lopott az Apple es en meg irok egy hosszu listat arrol, amit toluk loptak:) termeszetesen privatban. Nem akarom, hogy sokan emiatt vitatkozzanak itt..

(#106) Péro válasza atike (#42) üzenetére


Péro
csendes tag

Szerintem kinai ide vagy oda de oda vág mind az iphone de sok más modelleknek is.Nekem volt thl5000 ami 4-6napig ment a nagy aksi miatt és dupla szim.Most honor 6 van 3gb ram,nfc.Profi.De Mx4 pro oda ver mindnek.Csak irigyelni lehet.Dehogy fagy.Ezek stabil modellek mind.Lg,samsung,htc előbb bexarnak.Iphon meg drága szégyen.

(#107) Péro válasza halkow (#85) üzenetére


Péro
csendes tag

Szerintem iphon 5s egy nap alatt 2x lemerül.S5 samsung nem.és nagy xart lassabb.Milió minden lehetőség van androidban.E kinaik mindenben rávernek messze az iphonra.Nekem kevés az iphon 6+.Gyenge drága vacak.és egy kinait sem rootoltam.Minden megy rajtuk.Nem akkadoznak stb.Mx4 pro?Mate 7,honor6,és még pár,thl t5000, stb.Iphon sorba sem álhat.Üdv.

(#108) manokaki


manokaki
őstag

Na beszereztem egy ilyet 32Gb-osba , nem birtam ki :D .

Nagyon minőségi cucc és szép , még megvan a sima MX4 is ,igy összetudtam hasonlitani !

Attila

(#109) winfos


winfos
tag

Sziasztok!

Használ valaki ilyen telót aktívan?
Most ilyenem van és jó lenne kibeszélni 1-2 dolgot.

köszi

(#110) manokaki válasza winfos (#109) üzenetére


manokaki
őstag

miről szeretnél beszélni ??

Attila

(#111) winfos válasza manokaki (#110) üzenetére


winfos
tag

A legnagyobb problémám amit nem tudtam megoldani az az értesítések nem megfelelő megjelenítése.
Olyan mintha a telefon 5-10p után alvó módba kapcsolna és némelyik értesítés megjelenik némelyik nem, ami soha nem az a viber, mindig meg kell nyissam hogy megkapjam az üzeneteket.

Most feltettem a legfrissebb romot, 5.0 ezzel sem jó, és 4.4 alatt sem volt jó

(#112) [DDAY]F4C3 válasza Touch-ko (#105) üzenetére


[DDAY]F4C3
tag

Végigolvastam a fórumot, mert a Meizu m2 note fórumban keresett segítséget egy Mx4 pro tulaj. Már értem miért.
Az, hogy ide jössz az ájfonos tudományos dumával - az vicc! Hogy másolja mindenki az Apple hulladék szériahibás termékeit (olvass csak - segít a Google!) és ez bevételkiesést okoz!? Te Apple szakértő vagy, így tudnod kell hogy keresik hülyére magukat már évek óta! Nem fogok bele menni az ájfon - android vitába. Egy biztos! Nem veszek háromszázezres készülékeket! Ennyi.
Hja még valami. Téged már RÉG ki kellett volna innen tiltani.
Amúgy sok sikert az Mx4 Pro tulajdonosoknak!

[ Szerkesztve ]

Tel: +36202955333 ^^ -V.m.L-

(#113) Neoncsirke


Neoncsirke
csendes tag

Sziasztok!

Az miért van, hogy ha felrakom a frissítést akkor nem tudok telefonálni? Beírom a számot rányomok a zöld gombra és nem történik semmi.

(#114) tiger71 válasza Touch-ko (#88) üzenetére


tiger71
aktív tag

Már megint... :( Mit keresel a privát szférádon kívül eső fórumban???? :((

A legkisebb is számít Touch-ko... :)

No komment ájfon.. :((

bagkri01 : +1

[ Szerkesztve ]

Predator Helios 300...

(#115) sirály69


sirály69
őstag

Nagy itt a csend...
Most akarok ilyet venni, de kicsit tartok tőle...., nincs sok belőle ezek szerint.

Szerver Hosting Debrecenben

(#116) schawo


schawo
titán

Sziasztok!

Egy ilyen készülékkel újítottam be a hangja miatt. Egyelőre elégedett vagyok vele.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#117) schawo


schawo
titán

Nem rossz, nem rossz.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#118) pimmi


pimmi
senior tag

sziasztok, használtan mennyit érhet egy ilyen, és nincs magyar nyelv, reset után eltünt, és nem tudok vele semmit tenni hogy legyen, hard reset után eltűnt a magyar nyelv, mi lehet a gond? köszi

(#119) talmida


talmida
Közösségépítő

Sziasztok! Apám telefonját kínából rendeltem anno és rootolni kéne, mert egy rakás program kínaiul fut rajta, ami elég zavaró. Nem tudom kihez fordulhatnék segítségért. Természetesen nem kívánjuk ingyen.
A telefon neve : Meizu mx4 pro

IN GOD WE TRUST!

(#120) pimmi válasza talmida (#119) üzenetére


pimmi
senior tag

szia, belépsz a flyme fiókba és rootolod, ennyi kb.

(#121) jani32


jani32
tag

Sziasztok!

Főleg zenehallgatásra keresek nagyon jó hangú telefont (Meizu M3 Noteról váltanék, ami szenzációsan jó amúgy, csak a hangja nem az igazi :)

Ezért kérdezném, hogy fülessel szépen szól? Elsősorban streamelt tartalom (google play) volna, de wav és flac is előfordulhat :)

S ha már kérdezek akkor pár kérdés:

1. Mi a jelenlegi Flyme verzió ami van hozzá? (Az M3 Note megkapta a Flyme 5-öt de érkezik a 6 is)
2. Simán frissül OTA-n keresztül?
3. Van bármi ami problémás ezzel a modellel?

Köszi a válaszokat és Boldog Karácsonyt! :D

(#122) pimmi


pimmi
senior tag

ez engem is érdekelne, senki?

Sziasztok!
Főleg zenehallgatásra keresek nagyon jó hangú telefont (Meizu M3 Noteról váltanék, ami szenzációsan jó amúgy, csak a hangja nem az igazi :)
Ezért kérdezném, hogy fülessel szépen szól? Elsősorban streamelt tartalom (google play) volna, de wav és flac is előfordulhat :)
S ha már kérdezek akkor pár kérdés:
1. Mi a jelenlegi Flyme verzió ami van hozzá? (Az M3 Note megkapta a Flyme 5-öt de érkezik a 6 is)
2. Simán frissül OTA-n keresztül?
3. Van bármi ami problémás ezzel a modellel?

(#123) talmida


talmida
Közösségépítő

Gratulálok!! :R :C Nagyon jó lehetett!! ;)

IN GOD WE TRUST!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.