Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zicokuka


Zicokuka
senior tag

Remek masina, ės igen van hogy csak úgy jön hogy kėne valami :) Bár asszony azt mondja kidobja a gėpet ha megint veszek valamit :)

(#2) RazoR válasza Zicokuka (#1) üzenetére


RazoR
veterán

Köszi! Úgysem tudja mi van benne.... :DDD

(#3) updog


updog
senior tag

Szép munka! :C :R

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#4) TommyS_27


TommyS_27
senior tag

Szép munka Razor! :R :C

https://www.twitch.tv/ltommys

(#5) bombibmw


bombibmw
veterán

Grat hozzá Razi! :D
Jól oldottad meg, az írás is jó és a konfig is ütős. :R

[ Szerkesztve ]

(#6) sith7


sith7
nagyúr

Igényes munka ! :K

Az a gamer sarok meg :Y :C

Egy kérdés, látom a tetején szellőzik rendesen, de az üveg nem fogja meg jobban a hőt ? :F

(#7) zolee5016


zolee5016
őstag

szép :C
,és végre a gép előnyére végrehajtott érdemi ,változás látható :R

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#8) Ispy


Ispy
veterán

Szép lett, én is agyalok rajta, hogy plexi helyett TG-t használjak, igaz nekem nem teljes oldalas lenne, de jó, hogy írtál árat, meg céget, lehet hasznát fogom venni. :R

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#9) SutPet


SutPet
aktív tag

Szép lett, grat hozzá :)

God must love stupid people, he made so many of them.

(#10) RazoR


RazoR
veterán

Köszi srácok! :R

(#11) RazoR válasza sith7 (#6) üzenetére


RazoR
veterán

Nem vettem észre különösebb hőmérséklet emelkedést a gyári plexis oldallaphoz képest!

(#12) Hocsika


Hocsika
tag

Jó lett tetszik! Gratula! Külön dicséret a rendért az asztalon :D
Bár csak nekem lenne ilyen rend ott. :D De lehet én is írok valamiről, akkor kénytelen leszek összepakolni ;)

(#13) sith7 válasza RazoR (#11) üzenetére


sith7
nagyúr

akkor szuper :)

(#14) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Nagyon ott van, gratulálok.

Viszont ez a szegecsanya behúzó 30k-ba kerül, erre 4k forint napi díj és 50k kaució az kib. nagy rablás. Vagy nyitok egy ilyen boltot én is. :W

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#15) RazoR válasza Hocsika (#12) üzenetére


RazoR
veterán

Nyugi nincs ilyen rend általában, sőt.... :U

[ Szerkesztve ]

(#16) RazoR válasza Fryskitt (#14) üzenetére


RazoR
veterán

Az persze, de mivel valószínüleg életemben először és utoljára használtam ilyen, teljesen felesleges lett volna venni egyet.

(#17) StevieWonder


StevieWonder
tag

Szép munka!
Köszi a sok infót. Lehet én is "upgradelem" az öreg Zalman dobozkámat :)

(#18) RazoR válasza StevieWonder (#17) üzenetére


RazoR
veterán

Hajrá! Így utólag azt mondom, hogy nem nagy cucc megcsinálni és nem is kerül sokba! A tervezés volt sok idő!

(#19) Fryskitt válasza RazoR (#16) üzenetére


Fryskitt
addikt

Persze, nyilvánvalóan ezt használják ki. Meg azt, hogy kevés az ilyen kölcsönző. De azért a fene egye meg az ilyeneket.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#20) UnA


UnA
Korrektor

Az áraknál hiányzik az üvegkalitka ára, az valahogy kimaradt :)

Nekem ez a fényorgia nem a kedvencem, de a saját kategóriájában nagyon profi lett.

(#21) RazoR válasza UnA (#20) üzenetére


RazoR
veterán

Milyen üvegkalitkára gondolsz?

(#22) RazoR válasza Fryskitt (#19) üzenetére


RazoR
veterán

Én is csak pislogtam ezeket az árakat látva! Lett volna "olcsóbb" napidíjas is de az csak alu szegecshez jó, de abban meg könnyű elnyalni a menetet...

(#23) Arnold2


Arnold2
őstag

Szép munka, gratula. A carbon szalag jó ötlet volt.

Viszont egy kérdésem van. Ha ilyen szépen megcsináltad és tényleg jól néz ki, miért van a lábadnál, ahol kb csak akkor látod mikor odaülsz az asztalhoz?
Én most vettem egy ilyen házat majd raktam tele RGB szalaggal és RGB ventivel. Ahogy hazaérek ma fogom pont felköltöztetni az asztalomra mellém, hogy ne a lábamnak villogjon, ha már ennyi energiát és pénzt fektettem bele.

(#24) Ispy válasza RazoR (#22) üzenetére


Ispy
veterán

Most írtam nekik, nem tudom létezik-e vékonyabb kivitelben TG, nekem elég volna 2-3 mm vastag is, az 5 mm az tuti nem fér már el, 4 mm meg max. cipőkanállal.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#25) RazoR válasza Arnold2 (#23) üzenetére


RazoR
veterán

Köszi!

Igen egyszerű a magyarázat, ahogy a cikkben is említettem hely szűkében vagyok, kicsi a lakás és ahogy látod az utolsó oldalon a képen annyi helyem van az asztalnak és az egész konfignak, nem fér el az asztalon! Hamarosan költözünk és akkor mindenképpen felkerül az asztalra!

(#26) RazoR válasza Ispy (#24) üzenetére


RazoR
veterán

4mm-nél nem gyártanak sehol vékonyabbat, mert berobban edzés közben! Nekem is elég lett volna 2-3mm de ez van!

(#27) Ispy válasza RazoR (#26) üzenetére


Ispy
veterán

Még azon gondolkoztam, hogy egy sima ablaküveg nagyon nagy szentségtörés lenne-e? Vagy a hő miatt kell a TG? Dobálni nem fogom, szóval a törésállóság annyira nem szempont. Mondjuk én ablakosat szeretnék, nem telibe menne az oldallap helyett.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#28) RazoR válasza Ispy (#27) üzenetére


RazoR
veterán

Én is gondoltam rá még az elején, de pl, mikor megjött az üveg és először odapróbáltam a gyári oldallap helyére, van egy fém merevítő az asztalom alján és véletlenül nekivertem az üveg élét, semmi baja nem lett viszont a sima üveg ott tört volna darabokra az tuti a kezemben...

(#29) UnA válasza RazoR (#21) üzenetére


UnA
Korrektor

A ház, csak próbáltam egy kicsi hangulatot belecsempészni :)

(#30) RazoR válasza UnA (#29) üzenetére


RazoR
veterán

Jaaa, beleírjam, szeretnéd? :DDD

(#31) ribizly


ribizly
veterán

Gyönyörű! :C

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#32) shifty!


shifty!
senior tag

Azta...ez itrózatosan szép lett, gratula! :Y :R

Külön elismerés az alapos tervezésért és a szegecsanyás ötletért, az egyik, ha nem a legelegánsabb megoldás. A kábeltakaró lemez is nagyon jó megoldás, igényesen kivitelezve, és jól áll neki a LED.
(Ha továbbra is nagyon DIY kedvedben lennél, ötlet: a kábeltakaró lemezt csináld meg infinity mirrornak :DDD )

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#33) Gyzmo661


Gyzmo661
csendes tag

Király! :)
Pont az üvegen gondolkodom én is, mivel a plexi annyira nem tetszik. :)
Kaptam most ötletet legalább. :)
Jelenleg itt tart a projekt( képek mellékelve).
Kapott egy fali tartó konzolt (házi készítésű).
Amúgy egy Silencio 650 az áldozat. :)
Majd a kábeleket még szebben szeretném rendezni. :)

[ Szerkesztve ]

(#34) fonok87


fonok87
aktív tag

Nagyon szép :R
És éppen témába vág nálam is, hónapok óta tervben van a mostani plexi ablak cseréje üvegre. Szóval előfordulhat, hogy legalább gondolatban küldök egy ingyen sört :) Már csak időt kéne szerezni valahonnan :D

[ Szerkesztve ]

Truss me, I'm an engineer.

(#35) hegegabi80


hegegabi80
addikt

Nagyon szép munka, és hasznos ötletek tanácsok. Pláne az alapanyagokról és beszerzéséről.
Nekem van egy Jonsbo C3 plexi oldallappal, gondolkoztam rajta, hogy lecserélem üvegre.

(#36) Solten


Solten
addikt

Bravo.

Saor Alba

(#37) hegegabi80 válasza Gyzmo661 (#33) üzenetére


hegegabi80
addikt

Nagyon jól néz ki ez is, ötletes. Bár nekem kicsit furán magasan van a gép, lejjebb raknám épphogy a moncsi fölé.
A kábeleket meg egyesével ragasztanám a falra, korábban volt itt arról kép is.

(#38) VTom


VTom
veterán

Szép munka Razor, és jó lett a cikk! :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#39) syC


syC
addikt

Most már tudom miért kérdezted a sz.a. behúzót :) Grat. Akkor már csak a víz hiányzik.

(#40) laskr99


laskr99
addikt

Nekem egy Silent Base 600 van, miután megvettem tapasztaltam meg a plexi átkot, ragad a por rá+ mindentől karcos lesz, tervezem az edzett üveget, csak még nem tudom ,hogy.

(#41) RazoR válasza laskr99 (#40) üzenetére


RazoR
veterán

Ahogy nézem ugyanígy meg lehet oldani annál a háznál is, max az előlapnál lévő perem lehet útban. De annak a helyét lehet ki tudják marni az üveg széléből!

[ Szerkesztve ]

(#42) Lenry


Lenry
félisten

tényleg jól néz ki, gratulálok, szép munka :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#43) Lenry válasza laskr99 (#40) üzenetére


Lenry
félisten

még középsuliban egy haveromnak volt egy full plexi háza.
nagyon szép volt, de egy rémálom.
egyszer egy LAN partira elvonatoztunk Csépáról Kiskunmajsára azzal a géppel. egy élmény volt :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#44) Redneck


Redneck
veterán

Nem vagyok oda ezekért a kocka házakért, és az üveg sem hoz lázba, de ez jól sikerült, szép munka! :R

Látom a Tactic3D Rage nálad is befigyel. Mikori és mennyire vagy vele megelégedve? :U

Gyzmo661:
Én is gondolkoztam ilyen fali konzolon, de nálam végül az asztal alá kerül ugyanígy keresztbe.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#45) RazoR válasza Redneck (#44) üzenetére


RazoR
veterán

Köszi!
1,5 éves kb, szeretem, nagyon kényelmes, hogy nincs vezeték, a hangminősége nekem bőven elég, a pántnál a bordó részen a műanyag sarkai le vannak pattogva de ez valószínüleg ezért van mert nagy a búrám és feszül... :DDD

(#46) Redneck válasza RazoR (#45) üzenetére


Redneck
veterán

Egész jól összerakott fejhallgató, bár most valószínűleg mást választanék. Nekem vezetékes van, 3 éves, a jobb oldali bordó felületen van egy karcolás, azt leszámítva újnak néz ki.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#47) laskr99 válasza RazoR (#41) üzenetére


laskr99
addikt

Szeretném megtartani az oldallapot, csak magát a plexit cserélni, az meg dupla plexi, egymáson 2db,hogy szigetelje a hangot.

(#48) s912


s912
aktív tag

Nagyon szép munka, gratula :R
Szemezek ezzel a házzal. Vízet nem szeretnék, úgyhogy érdeklődnék, milyen hőfokokat produkál a proci és a VGA? (játékok alatt, tesztek hidegen hagynak :P). CPU delidelt? Első gyári ventit cserélted?

(#49) RazoR válasza s912 (#48) üzenetére


RazoR
veterán

Nekem a házban elöl van 2db Akasa Viper R a gyári 20-as helyett, felül van 4db Lepa 12-es, hátul is egy Lepa, a D14-en szintén 2 Viper R, és Thermal Grizzly Hydronaut paszta. CPU nincs delidelve, 4,5GHz 1,26V.
Idle: CPU 27-28fok, VGA 28-30 fok
Load (játékok): CPU 48-52 fok, VGA 55-58 fok

[ Szerkesztve ]

(#50) s912 válasza RazoR (#49) üzenetére


s912
aktív tag

tény, hogy "picivel" több házventid van :P de csak számít az is, hogy a VGA nem vízszintesen van, hanem függölegesen (meleg levegő irány).. Ja meg az is, hogy dupla ventis hűtőd van a CPU-n.. Mindenesetre megerősítetted bennem a "vágyat" a ház iránt :)

szerk.: D14-es szint? Az hol van?
szerk2.: még valami. Elvileg valahova oldalra is lehet tenni ventiket. Legalábbis hivatalos oldalon ez található ..

jah és köszönöm szépen!

[ Szerkesztve ]

(#51) RazoR válasza s912 (#50) üzenetére


RazoR
veterán

szerk.: D14-es szint? Az hol van? - nem értem e kérdést...

2 venti felfogató sínt adnak a házhoz amit úgy raksz ahogy szeretnél, ez 2-2 120-as vagy 140-es ventit jelent. De azt nem tudod megcsinálni, hogy 4 venti felül plusz 2 oldalt, hacsak nem veszel még egy házat és annak a síneit használod (én is ezt csináltam, csak használtat vettem).

(#52) s912 válasza RazoR (#51) üzenetére


s912
aktív tag

jaaa, mivel az oldallapok variálhatóak.. oké, leesett :)

írtad: "a D14-en szintén 2 Viper R". Hol van a D14? :)

szerk.: a CPU-n bazzeg :P

köszönöm

mindenesetre nem is biztos, hogy szükséges oldalra venti (VGA-ra ráfújja a "hideget").

Előlap esetén a porszűrő csere macerás?

[ Szerkesztve ]

(#53) RazoR válasza s912 (#52) üzenetére


RazoR
veterán

Nem szintjén, hanem szintén, úgy értettem, hogy a D14-en is Viperek vannak ugyanúgy mint a ház elejében...

Nem tudom, nem vettem még ki, hetente 1x kiporszívózom kivül, belül.

[ Szerkesztve ]

(#54) atike


atike
nagyúr

Csatlakozom én is: szép munka! :R

(#55) RazoR válasza atike (#54) üzenetére


RazoR
veterán

:R

(#56) myckey


myckey
veterán

Faszaság lett!

Nekem legjobban a Haribos zacsi jött be..... :DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#57) RazoR válasza myckey (#56) üzenetére


RazoR
veterán

Kellett valami enegry szerelés közben melóhelyen! :DDD

(#58) s912 válasza myckey (#56) üzenetére


s912
aktív tag

azt én is "nyálcsorgatva" figyeltem :)

(#59) Ispy válasza s912 (#58) üzenetére


Ispy
veterán

Látom mindenki a lényegre figyelt. :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#60) myckey válasza Ispy (#59) üzenetére


myckey
veterán

Mi másra...... :U

:D :C :DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#61) RazoR válasza myckey (#60) üzenetére


RazoR
veterán

Kössz.... :U :DDD

(#62) Navaren


Navaren
aktív tag

Elképesztő jól néz ki.
A Carbon - mintás fólia pedig szintén óriási ötlet volt :). Nem semmi a kis játékos - sarkod sem.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#63) RazoR válasza Navaren (#62) üzenetére


RazoR
veterán

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.