Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) darvinya


darvinya
titán

16000 ropi. :Y

Már megint keményen fogott a toll.
6-7000 körüli ár reálisabb, főleg a műbőr párnák miatt.
Amit hordozgatással hamar kinyírható.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2) djculture válasza darvinya (#1) üzenetére


djculture
félisten

Kínából ugyanazt megkapod 3000-ért, ennek is max 6000 a reális ára úgyhogy még a kereskedő haszna is megvan rajta a többi a TDK felirat. Nem látok benne semmi extra dolgot ami indokolja az árát.

[ Szerkesztve ]

(#3) lexter00 válasza djculture (#2) üzenetére


lexter00
őstag

muti már 1 linket

(#4) djculture válasza lexter00 (#3) üzenetére


djculture
félisten

Ez a tdk ott 8 de annak a semmivel sem rosszabb kinai verziója Soyle 4-5 rugó, nekem mindkettő van egy fokkal nem rosszabb a soyle. Attól mondjuk nem rossz ez a tdk se de középkategóriának se mondanám, eléggé nyomja a fület egy idő után.

[ Szerkesztve ]

(#5) Julot


Julot
aktív tag

Egy szakállas favicc jut az eszembe az ismertetőt olvasván: "A japán TDK együttes kazettáját ne vedd meg! Tök Üres!" ...és ha már ez a kategória akkor 100x inkább egy Superlux HD681 EVO!

[ Szerkesztve ]

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#6) darvinya válasza Julot (#5) üzenetére


darvinya
titán

B…szki ez tényleg ár/érték győztes.
Csak pár dolog hiányzik a leírásból:
-mekkora a fülpárna mérete
-milyen anyagból készült

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7) Paul119


Paul119
addikt

Ennyiert mar inkabb egy senheiser

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#8) pengwin válasza Paul119 (#7) üzenetére


pengwin
addikt

melyik? px-100, px-200? na ne röhögtess...
inkább a fent említett superlux, vagy egy koss porta pro, vagy philips downtown, esetleg kicsit többért egy uptown.

Üdv, pengwin

(#9) djculture válasza pengwin (#8) üzenetére


djculture
félisten

Én mondjuk zenélésre egy MXH-HP650 maxell-t használok, 4-5 óra múlva se fáj a fülem tőle ami nekem elsődleges. A cikkbe lévő tdk 2-3 óra múlva úgy szoritotta a fejemet mint valami abroncs.

(#10) benike1999


benike1999
tag

Ennél ezerszer jobb választás a SONY MDR V55...személyes tapasztalataim alapján ez a fülhallgató mind magas mind mély hangokban ezerszer jobb a kunkurenseknél és az anyaghasználata is kiemelkedő nemmelesleg kényelmes hosszútávon viselni annak ellenére hogy a fülpánt műbőr és nem csak otthonra hanem utcai viseletre is ideális! Mindenkinek szíve-joga eldönteni mit szeret de ennyi pénzt nem ér meg ez a TDK füles és még csunya is!

(#11) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Ez ennyiért egy vicc. Inkább vennék egy Beyer DT235-öt, és még pénzem is maradna.

Nyugodj békében Integra!

(#12) djculture


djculture
félisten

Mindegy száz szónak is egy a vége, harmicféle márka 60 féle fejesét fel lehet sorolni ami sokkal jobb és néha még olcsóbb is mint ez a TDK. TDK STi710 amire azt mondom már hogy tényleg jódfe az nem ez a kategória árban és minőségben se

(#13) XmoD


XmoD
aktív tag

3 kerdes merult fel bennem:

Ennyiert? Tdk-t? Es ilyen kinezettel ?

(#14) ghost364 válasza darvinya (#6) üzenetére


ghost364
senior tag

Méretét most meg nem mondom, de elég nagy, körül öleli a fülemet. Kettő féle párna van hozzá, egy műbőr, és egy plüss. Plusz még egy aranyozott Jack átalakító, két kábel (cserélhető), meg egy tatyó (amibe nem fér be :D)

[ Szerkesztve ]

(#15) Paul119 válasza pengwin (#8) üzenetére


Paul119
addikt

http://www.arukereso.hu/fulhallgato-fejhallgato-c3109/sennheiser/
valogass :) mindegyik jobb :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#16) pengwin válasza Paul119 (#15) üzenetére


pengwin
addikt

Köszi a szakszerű érvelést! :P
Az olcsóbb Sennheiser fejhallgatókat a márkanév és a dizájn adja el, más márkából jobbat kapsz azonos (vagy alacsonyabb) áron... Mert azt vedd észre, hogy ez nem a HD598 árkategóriája, itt olyan Sennheisert kapsz, ami kényelmetlen, az anyaga valami gagyi kopogós műanyag, izolációja 0, és széttöri a kábelt a pántban az összecsukó mechanikája.
Ez egyébként sem közép, sokkal inkább belépő kategória, tipikusan nem márkafüggőek a jó vételek, hanem több gyártónak van 1-2 nagyon jól sikerült modellje.

Üdv, pengwin

(#17) Paul119 válasza pengwin (#16) üzenetére


Paul119
addikt

hd 201et hasznalok teljesen meg vagyok vele elegedve :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#18) schawo válasza Paul119 (#17) üzenetére


schawo
titán

pfff

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#19) Fitzgerald válasza Paul119 (#17) üzenetére


Fitzgerald
veterán

:(
Na ez a baj. Ezért adhatja hétezerért azt a szart a Sennheiser.
Ha benézel a szakmai topikba (ahol szakemberek is előfordulnak) és elolvasod az összefoglalót, érteni fogod miért nem ér két forintot sem pl. a HD201.
Az hogy te elégedett vagy vele sajnos nem azt jelenti, hogy jó is.

(#20) lezso6 válasza Paul119 (#17) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mivel nem hallottál jobbat, olcsóbban. Egy éve váltott ismerősöm ugyanerről egy "kakkanat" (4k-s) Maxell Retro DJ-re, mivel nem kicsit meglepődött a hangminőségén.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#21) =Mentor= válasza Fitzgerald (#19) üzenetére


=Mentor=
őstag

JA a szakmai topikban majd megmagyarázzák, hogy a dupla annyiba vagy 4-5x annyiba kerülő fülesek mennyivel jobbak :C :W :W :)) Én anno jó pár éve vettem egy Sennheiser HD202-t 7 ezerért és bőven meg vagyok vele elégedve, brutál basszus, nekem fő szempont ez volt.

Egyébként meg épp a HD201 kapta talán a legtöbb 5 csillagos pontszámot az árukeresőn, tehát ez nem kicsit ellentmond az ún, szakmai (nevezzük inkább a konkurencia rosszakaróinak) topiknak

[ Szerkesztve ]

(#22) korpicschess válasza =Mentor= (#21) üzenetére


korpicschess
veterán

Pedig nem jó az a HD201, mármint zenére. Nekem volt 201, 202, még az elején... :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#23) Fitzgerald válasza =Mentor= (#21) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ja.... :U
Ebből látszik, hogy be sem néztél soha abba a topikba, úgyhogy tőlem nyugodtan verheted a fejedet a falba.
Pont nem 3-4x drágább, hanem hasonló árú (vagy olcsóbb), mégis sokkal jobb hangú fejeseket ajánlanak ott.

"Egyébként meg épp a HD201 kapta talán a legtöbb 5 csillagos pontszámot az árukeresőn, tehát ez nem kicsit ellentmond az ún, szakmai (nevezzük inkább a konkurencia rosszakaróinak) topiknak"

Ez meg akár a hónap vicce is lehetne lol.
Ezen logika mentén haladva akkor pl. Lady Gaga jó zenész, mert eladott 60 millió lemezt. :D

Ez nem arról szól, hogy neked tetszik-e a hangja a fejesnek, vagy sem, vagy hogy ki hány csillagot dob az árukeresőn. Nem egy szakmai szempont, kb. mindenki sz#rik rá. Hanem arról, hogy ár/érték arányban hogyan szerepel. Szarul. Vannak sokkal-sokkal jobb ajánlatok ebben a szegmensben, és nincs köztük Sennheiser, sem AKG, sem BOSE.
Ez egy szakmai kérdés, egy mérhető, vizsgálható dolog.
Ha komolyabban is érdekel a téma, érdemes benézni a topikba. Hanem, akkor jó szórakozást a csillagok számolgatásához az árukeresőn.

[ Szerkesztve ]

(#24) ASTON117 válasza =Mentor= (#21) üzenetére


ASTON117
tag

Én kipróbáltam a HD201 mellett egy Superlux HD681B-t most már egy árba vannak, neked is ki kéne próbálni és utána megnézném hogy mernéd e azt mondani hogy a HD201 jó ennyiért. :U

(#25) schawo válasza =Mentor= (#21) üzenetére


schawo
titán

:C

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#26) YADA válasza ASTON117 (#24) üzenetére


YADA
tag

Eleg sokaig keresgeltem szamomra elfogadhato hangu fejest, kozben probaltam HD201/202 parost is...
Hat megremultem tole olyan pocsekul szolt mindegyik. Vagyis a marka nem jelent semmit.
Aztan hosszu ido utan egy ara alatt vett ATH-M50x lett a nyertes (de meg ez sem az igazi, csak tobb idot es penzt nem vagyok hajlando fejesre es utanjarasra szanni).
Az M50x utan a masodik legjobb hangkeltom meg igy is egy regebbi "gagyi" Sennheiser, igaz, az csak fulhallgato (mar reg nem kaphato sajnos). Abbol volt mar tobb peldanyom is, durvan nagy a minosegi szorasa, es sajnos oregszik.
Az M50x is csak azert maradt, mert eleg szep a hangja. Melye jobb, magasa alig rosszabb. Nehany evig jo lesz.

(Es kozben egy AKG-t hallgatok :-) amit inkabb nem minositek, mert otvar, de valahogy megis nyugtato hangu, viszont nem a hangja miatt szeretem)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.