Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tomcat


Tomcat
őstag

Ez tök jó! Az asszonynak tudok venni fehéret a notebook-jához, a gyereknek meg rózsaszínt a netbook-jához lévén mindkettőhöz feketét adtak eredetileg. :)

Tomcat

(#2) zazahoho


zazahoho
őstag

SmartCharge USB Wall Charger jónak tűnik,de olvastam régen,hogy minden telefonnak egyforma csatlakozóval kell rendelkezni :U na de mikortól?

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#3) zdanee


zdanee
őstag

Mar jo ideje keresem az idealis uti notitoltot. Eddig az AcBel Ultra Slim volt a nyero, csak azt itthon nem kapni, a Thermaltake Toughpower Ultra Slim 95W szinten csak bejelentve lett, de sehol nem aruljak, maradtak az FSP N90FX es a MediaTech MT6260, de az elso tenyleges teljesitmenye csak 65W es a peakje 90W, ami az en notimnak nem eleg, a masikban meg nem igazan bizok. Lehetne egyszer ezeket is tesztelni ph!-n...

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#4) lapa


lapa
veterán

elég nevetséges, hogy a conceptronicról nincs olyan fotó a saját weboldalon, ami a paraszt részire látni engedné bizonyos jellemző részeit a terméknek. mondjuk a tipet. vagy mondjuk, hogy hogy néz ki összetekerve. vagy legalább egy nagy brokeszt beraknának valamelyik képnek, hogy értse az ember, ne is legyenek idealista tévelygései, hogy "talán ezt megtervezték tényleg". nálam ez komolyan a szándékos átverés kategória, de most komolyan. ott van 10 kép és egyiken sincs rajta hogy néz ki a termék egyik legfontosabb része.

egyébként ne tévesszen meg senkit a laposság, nem feltétlenül előny. csomó helyre be se fér, ahová egy átlag töltőt simán elrakok. pláne, hogy egyenesen jön ki belőle a DC ág, még nagyobb helyet foglal, meg ott rutinból törik. lásd még dell töltők.

az egyetlen épelméjű (lenovo) notitöltő még mindig az, amit saját magam farigcsáltam össze egy dellből meg a lenovo 65w miniből.

(#5) lapa válasza zdanee (#3) üzenetére


lapa
veterán

kicsit dejavus nekem ez a sok slim mostanra. nem lennék meglepve, ha ezek mind ugyanazok lennének belül.

(#6) lujó55


lujó55
őstag

Szines notitöltő. Értem. Hát valahogy nem áldoznék rá.

(#7) Morden24 válasza Tomcat (#1) üzenetére


Morden24
nagyúr

Jaja, és mivel Trust, a remek minőség is garantált... :U

Sectumsempra - For Enemies

(#8) Taky válasza lujó55 (#6) üzenetére


Taky
senior tag

Pedig nagyon hasznos szvsz... :))

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#9) Tomcat válasza Morden24 (#7) üzenetére


Tomcat
őstag

Áááá, a mostaniak meg mind Lite-On márkájúak. Ahogy nézem szinte mindnek az ami itt körülöttem van. ACER, Lenovo, Toshiba notiknak mindnek ilyen van. Egyébként a Trust nálam általában "no-trust" szokott lenni. :D

Tomcat

(#10) Bogyó bá' válasza Morden24 (#7) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Én is éppen azt akartam kérdezni, hogy egy TRUST "márkájú" eszközt ki mer rákötni a méregdrága notijára?

És nem lehet gyárit kapni, ha véletlenül megnyekkent az eredeti?
Tudom, hogy drágább, de ne legyünk mindíg fillérb@szók...

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#11) Morden24 válasza Bogyó bá' (#10) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hát nem tudom, én Trust billentyűt sem kötnék a gépemre, nemhogy töltőt. Meg úgy kb. semmit, mert botrányos minden egyes termékük.

Sectumsempra - For Enemies

(#12) Bird


Bird
addikt

nagyon trendi de minek? :U Ha a színe miatt fogok töltőt venni, már rég megette a fene az egészet. :W

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.