Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tjb007


tjb007
nagyúr

Kíváncsian várom ez első kínai webOS -es tabletet.

(#2) Apika válasza tjb007 (#1) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Lehet, hogy már dolgoznak rajta... :D

(#3) consono


consono
nagyúr

Én az első kínai WebOS telefont várom inkább, de a tablet is jöhet :) 4 kártyásan 20000-ért ;)

"In God we trust. All others must bring data"

(#4) domi007


domi007
őstag

Szerintem szükség van erre, végre egy kis konkurencia az Androidnak, így talán az is jobb lesz végre.

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#5) consono válasza domi007 (#4) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem a szívem csücske ez a rendszer, sajnálom, hogy a HP is csak bénázott vele... Majdnem sikerült megcsípnem nemrég egy HP Veert, nem adom fel, hogy a közeljövőben kipróbáljam rendesen!

"In God we trust. All others must bring data"

(#6) Mogcaa


Mogcaa
aktív tag

Ezekszerint lehetne portolni más telokra is mondjuk Optimus 2x ?? ^^

(#7) tjb007 válasza Mogcaa (#6) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, de az még messze van (plusz lehet, hogy amire kijön az első használható verzió az O2X már a múlt homályába fog veszni).

(#8) consono válasza tjb007 (#7) üzenetére


consono
nagyúr

Én is ettől tartok... Bár az Androidos telók legalább linux kernelre épülnek, egyszerűbb lesz a portolás. (Bár egyszer megnéztem, a WebOS teljesen máshogy bootol, sokkal inkább hajaz a redes linuxra...)

"In God we trust. All others must bring data"

(#9) Mogcaa válasza tjb007 (#7) üzenetére


Mogcaa
aktív tag

szóval van esély, hogy valamikor webos-el fogok nyomulni elérhetőbb áron? mert nekem nagyon bejött és megsirattam mikor mondták hogy leállnak vele de akkor ezekszerint mégse?

(#10) consono válasza Mogcaa (#9) üzenetére


consono
nagyúr

Ha akarsz most is tudsz elérhető áron WebOS-es gépet venni: a HP Veer az Amazonon 100 dollár körül van. (Igaz AT&T-s, de linux alatt kb. 5 perc függetleníteni, van valahol hozzá leírásom. Lehet, hogy a tavasszal, ha még lesz ilyen áron, én bepróbálok egyet...

"In God we trust. All others must bring data"

(#11) domi007 válasza consono (#8) üzenetére


domi007
őstag

Fordítva már megy a dolog, a Droid vígan futkos a TouchPad-en, persze ez nem jelent semmit :DD

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#12) consono válasza domi007 (#11) üzenetére


consono
nagyúr

Hát legalább látszik, hogy nem reménytelen a dolog :) Mintha valami HTC-re feltették volna a WebOS-t is, de nincsenel driverek semmihez...

"In God we trust. All others must bring data"

(#13) Tibor_560sec válasza consono (#3) üzenetére


Tibor_560sec
aktív tag

+1
minimum 2 kártyát belerakhassunk ... :U

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#14) Mogcaa válasza consono (#10) üzenetére


Mogcaa
aktív tag

nagyon menő kis kütyü :D csak picike :S de azon a mágneses csatin ott az oldalán beszartam töltő meg headset :) kész :) bejön nagyon ha lesz plusz manim lehet veszek 1 et :) csak érdekesség kedvéért ;)

(#15) consono válasza Mogcaa (#14) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem pont az tetszik, hogy picike :) Egy touchstone töltővel nagyon májer lenne, gyúrok rá rendesen én is...

"In God we trust. All others must bring data"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.