Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FatalEror


FatalEror
addikt

Nagyon jópofa,és még relatíve az ára sem vészes,és a vas is elég combosnak tűnik. :K
De akkor ezen is lehet futtatni a droidos gammákat?

HardCore is my LifeStyle

(#2) szabieable válasza FatalEror (#1) üzenetére


szabieable
aktív tag

Lehet igen, youtube-on vannak videók ahol PS3 kontrollerrel van összekötve BT-n keresztül és valami FPS-t tolnak rajta :)
Igazából ez a remote-keyboard nem kimondottan alkamas játékra, az xbox joyt pedig nem tudom rákötni így nem erőlködtem a játékok témakörben.

+ ugye az sd sloton keresztül (vannak már RK3066os ubuntu/picuntu változatok) teljes desktop gép is építhető belőle

[ Szerkesztve ]

(#3) Rozika928


Rozika928
csendes tag

Sziasztok!
MK808-al kapcsolatban lenne egy kérdésem, egy hete van meg, sztem nagyon jó kis kütyü, de azt szeretném tudni, hogyan lehetne fix IP címet neki beállítani, többször ütközik a hálózaton levő egyéb gépekkel, és hogyan lehet ki- és bekapcsolni? A kis ajándék billentyűvel ki lehet kapcsolni, de be már nem. Mindig szét kell húzni minden csatlakozást, és kb 1 órát várni, utána összedugva azonnal elindul

(#4) kapu48


kapu48
újonc

A mellékelt billentyűzet tappipadja túl kicsi!
Ezért 2-3 mozdulat mire áthúzom a mutatód a széles képernyő túloldalára.
Ha nem figyelek a húzást is érintésnek veszi!
Sötétben nézek filmet, nem látom a fekete billentyűket!
Még nem sikerült ékezetes betűket előcsalni rajta.
Szóval nem sokra jó!

Egy vezeték nélküli egér viszont mindenre használható.

Ja és a MK808 tápját cseréltem 5V 2.5A-esre.
A 2A jó lett az aktív USB hubhoz, amin lóg a 2TB Winyó, filmekkel.

[ Szerkesztve ]

(#5) Macika66 válasza Rozika928 (#3) üzenetére


Macika66
addikt

Ha lehúzod a HDMI-t, azonnal lehet újraindítani.

(#6) Macika66


Macika66
addikt

4 napja vagyok tulajdonosa egy ilyennek, nagyon tetszik, csak hát pont amire vettem (Media Server a hálószobai FullHD TV-n), arra nem nyújt megoldást a kis drága.
Már vettem Range Extendert, az egész lakásban (98 m2) fullos n-es WLAN van, mégsem megy a FullHD videolejátszás, csak sűrűn akadozva.
720p-vel szinte röccenésmentesen dolgozik, de hát nem az lenne a cél.

Olyan jó lenne, ha lenne valami megoldás, mert azért a vas az elég erős volna szerintem ahhoz, hogy lehessen FullHD-zni WiFiről.

(#7) veszelyess


veszelyess
újonc

sziasztok,szeretném újra telepíteni a tv okosítómat.
tudnátok segíteni,hogy mi a folyamata? és hogy honnan lehet hozzá leszedni ramot?
a tv okosítóm tipusa:Evolveo Infinity Stick x2
szerintem hibás rajta az android rendszer! előre is köszi!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.