Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) The DJ válasza tlac (#23) üzenetére


The DJ
addikt

Nem hardveraprós (sajnos), itt nem lett volna ilyen probléma valószínűleg. Természetesen valós 960 árában vettem, ez bosszant a leginkább. Amint átvettem a csomagot kiszúrtam még bekapcsolás előtt a kamu VGA-t (elég ránézni a hátlapra (VGA kimenet), vagy a coolerekre vagy akár csak a matricára) és rögtön jeleztem is az eladónak, hogy én most akkor küldöm is vissza így ahogy van és vissza az egész... természetesen erről hallani se akart és bizonygatta, hogy ő egy korrekt eladó, azt adta ami a fényképeken volt, senkit nem vert át, a Windows is GTX960-nak írja és hogy indítsam el a gépen a játékokat hogy futni fognak (persze, régi klasszikusok amik közel sem használnak 1GB VRAM-ot). Linkeltem neki a videót, írtam neki egy regényt, majd meguntam, felhívtam telefonon, ott is elmagyaráztam neki a helyzetet. Úgy tűnt megértette, de a visszavételről hallani sem akart. Akkor kértem, hogy utaljon vissza annyit, amennyi az én veszteségem, ebbe már majdnem belement, de mikor kiszámoltam neki HA-s árak alapján a gép valós értékét és hogy mennyit kellene utalnia el is tűnt a ködben...

Ja igen, rendőrség. Telefonon szóba jött a dolog mint opció. Azt mondta csak nyugodtan, áldását adja rá, feljelenthetem, ha akarom. Egy ismerőse lehúzott valakit 70 ezer forinttal (nem küldött érte semmit, előreutalást kért). Ez volt 2 éve. Őt is feljelentették, azóta se kereste senki. Szóval nyugodt a lelke, ha feljelentem az is csak nekem lesz kellemetlen a rendőrségre járkálás miatt, őt úgyse veszi elő senki. Ha meg mégis, akkor majd megmutatja a Windows print screent, hogy GTX960-nak írta a rendszer a VGA-t és kész. No comment :(

A GTX750Ti egyelőre pihen, várom a hardveres BIOS flasheléshez szükséges eszközöket. De így lehet, hogy két kártyán is dolgoznom kell majd velük.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.