Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3051) chris0000 válasza Joco_77 (#3047) üzenetére


chris0000
őstag

steamen én is átállítottam bétára az FX3-at így azt indítja direktbe és szerencsére a fish talesen nincs korlátozás,de csak annyi akkor,h váltani kell oda-vissza alapról-bétára és vissza. :)

(#3052) Joco_77 válasza chris0000 (#3048) üzenetére


Joco_77
aktív tag

"a többinél 1:30 time limit van"

Nem értem a logikát... Béta teszt lényege, hogy a sz*rt is kitesztelni valamiből, hogy minden hiba / ötlet előjöjjön. Ha nem akarják egyszerre tálalni mind a 4 táblát akkor legyen az , hogy 3-4 naponta váltják a 4 táblát de minddel lehessen legalább pár napig teljes időben játszani. Ennek semmi értelme, 1.5 perc alatt nem lehet tesztelni egy táblát...Nem látom a logikát.

[ Szerkesztve ]

(#3053) chris0000 válasza #48613632 (#3044) üzenetére


chris0000
őstag

Jocó írta pont most...:) steamen belül játékra jobb klikk-beállítások-fülek közül "beta" opció és ott kiválasztani a Williamset! így átállítja az FX3-at direkt a bétára és azt indítja direktbe.

(#3054) chris0000 válasza Joco_77 (#3052) üzenetére


chris0000
őstag

hát ez az full kész vannak az asztalok! :) a többinél sincs bátázás...pl universal pakk...kiadták lehet tolni ezerrel,csak azok nem eredeti asztalok...:)más lehet a háttérben...lehet pont a licensz amit a Williams kérne ha a ZEN aktívan akarja az eladásokat indítani...ezek eredeti asztalok keményen kell fizetni a jogokat...a többi asztal csak kitalált hiába a nevek létezőek! :) (igazából az összes asztal kitalált amit a ZEN készített)
a fish talsre valszeg megkapták az engedélyt a Williamstől,h béta alatt is fullon mehet,erre tudok gondolni...

[ Szerkesztve ]

(#3055) #48613632 válasza Joco_77 (#3049) üzenetére


#48613632
törölt tag

Sikerült, köszönöm :R
Őszintén, kicsit csalódott vagyok. Ennél szebbek a rendes FX3 asztalok, ezt kb Pinball Arcade DX9 szint. Na de játszani lehet rajta, és ez a lényeg.
Én különben azt hittem, hogy a rendes asztalok alatt is lesznek animált dologok, ha nem is a játéktérben, de körülötte pár marhaság azért mozogni fog. Jó lett volna, de ne legyek már ilyen telhetetlen, mi? :D

chris0000
Igen, meglett közben, köszi Neked is :R Mondjuk, így meg a többi asztal nem látszik. Illetve, a másik 3 béta asztal igen, meg a Sorcerer`s Lair

[ Szerkesztve ]

(#3056) chris0000


chris0000
őstag

az biztos,h kőkeményen van szabályozva ha vmi eredeti...régebben az autós játékokba nem törhettett a kocsi mi meg csak néztünk,h ez így hogy...pont a lényeg maradt ki...nah azért mert az autó gyártók kikötötték,h nem törhet a kocsi és csak így kaphat a játék eredeti licenszelt autókat!ferrari,porsche...stb...szívás volt rendesen...
pedig csak egy játékról beszélünk,de nem ilyen egyszerű ez...asszem need for speedben volt ez

(#3057) Joco_77 válasza #48613632 (#3055) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Ezt sajnálattal hallom :(
Pedig ez alapján nagyon nem tűnik csúnyának:

[link]

"Én különben azt hittem, hogy a rendes asztalok alatt is lesznek animált dologok"

Én ezzel nem értek egyet :) (remélem nem haragszol meg). Semmiben se legyen más mint az eredeti asztal volt(szerintem) :)

[ Szerkesztve ]

(#3058) chris0000 válasza #48613632 (#3055) üzenetére


chris0000
őstag

igen azért írtam,h ez csak egy váltás oda-vissza ha versenyben lenne egy új asztal is...:)
DX9!! :Y nem értelek...az asztalok profin néznek ki...animált dolgok még nincsenek az lehet...:)
próbáljatok venni ha van rá lehetőségetek vmi jobb 4K kijelzőt...ég és föld a megjelenítés minőségben...
persze ahhoz kell egy jobb v.kártya is :(( de a flipperhez csak nem kell 1 1080Ti

[ Szerkesztve ]

(#3059) #48613632 válasza Joco_77 (#3057) üzenetére


#48613632
törölt tag

Azért csúnyának nem mondanám. De többre számítottam. Igazából, most eléggé oda, meg vissza vagyok a VPX asztaloktól, na azoknak pl nyomába sem léphet. Pl amiket korábban linkeltél.
De szubjektív vélemény, meg megnézem majd jobban is. Lehet, hogy csak a special effektek hiányoznak.

Nem haragszom meg, ez is izlés dolga.
Én azt mondom, ugyanaz legyen a játékmenet, de oldalt lehetnének animált figurák, csak látvány végett. Aztán persze lehet, hogy ez is hülyeség.
Így tulajdonképp ez ugyanaz, mint a Pinball Arcade alatti asztalok, semmivel nem több. Csak most másnak fizetsz.

szerk
Aztán, az is lehet, hogy egy szimpla, 92-es Williams asztalnál, ma már mindegyik FX3 asztal sokkal szebb is, meg jobb is.

[ Szerkesztve ]

(#3060) Joco_77 válasza #48613632 (#3059) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Lehet aztán, hogy nem lettek szépek :) Én még nem láttam csak youtuben. Remélem azért élsimítással nem csúnya :) Valahogy biztos vagyok benne, hogy még ígyis szebb lesz mint a pinball arcade alattiak... Igaz nincs nehéz dolguk. :) Mindesetre áldom a szerencsémet amiért a leárazásokkor "ellenálltam" a pinball arcade packoknak...pedig voltak gyenge pillanataim :D

(#3061) #48613632 válasza Joco_77 (#3060) üzenetére


#48613632
törölt tag

Háát, jópárat megvettem PA asztalokból. Egyébként, ők teljesen abbahagyják? Azért nem kukáznám azokat sem, bár ott meg sok, számomra érdektelen asztal volt a packokban.
Na, csináltam 98.5M-et Fish Talesben. Nem nagy cucc, 100-at egy golyóból illik hozni, ha benne vagy.
Viszont, kicsit pattogós a setup nekem. FastCastot 2x tudtam csak meglőni, kb fél órát játszottam, a monstert is csak 1x szedtem ki.
Középső loop viszont elég könnyű, ugye abból lesz a monster. Azt viszont elfelejtettem, hogy a középen lévő golyót mivel aktiválod :F
Remélem, lesznek majd extra beállítások, ha már eredeti asztalokról van szó, illetve remélem hozzáférünk majd a rendes rom állítási lehetőségeihez is. Amit service menüből lehetett állítani a rendes asztaloknál. Pl szabadjáték hány pont ... ilyesmi. Meg a tiltás érzékenység :B
Ezek egyébként PA alatt elérhetőek voltak, ha Pro asztalt vettél. Legalábbis jó pár beállítási lehetőséggel több volt.
Na, összességében, jó lesz ez, várom a többi asztalt.
Fist Talesből eléggé kiestem, kb 20 éve játszottam rajta utoljára. Mármint, rendes asztalon.

szerk:
Ja, amúgy minden maxra van húzva, a grafikai beállításokban, kivéve a ball trails (vagymi :B ) ami ilyen csíkot húz a gyorsabb golyók után. Az nem kell, a többi maxon van.

[ Szerkesztve ]

(#3062) #48613632


#48613632
törölt tag

Na, kipróbáltam a másik 2 beta asztalt is. Meggyőződésem, hogy erős a (virtuális) lejtésük, ami azért jelentősen megnehezíti a játékot rajtuk. Élő asztaloknál, ez kifejezetten a "lehúzós" termekben van ilyenre állítva.
Van egy ettől való félelmem, hogy nem lehet majd állítgatni utólagosan, így pedig nem az igazi :(
Van valami visszajelzési lehetőség erre vonatkozóan?
Gondolom azért beta, hogy a játékosok véleményt alkothassanak.

[ Szerkesztve ]

(#3063) sto1911 válasza #48613632 (#3062) üzenetére


sto1911
veterán

Játékon belül van egy gomb rá, feedback vagy contact alatt, meg weben is van egy link, majd megkeresem ha szükséges.

Rám ne várjatok most, csak holnap tudok játszani, és nekem bármelyik asztal jó a JP és az új SW kivételével.

*** Fontos ***

Viszont át kellene menni a Steam alá ezeket szervezni. Sajnos itt nem tudom a topikot zárni csak törölni, de azt csak ha muszáj.

(#3064) #48613632 válasza sto1911 (#3063) üzenetére


#48613632
törölt tag

Erre gondolsz?
Sajna nem vagyok rutinos Steam alatt, mindössze gyűjtőplatformnak használom. De ha ez az, akkor nekem nem túl szimpatikus, hogy bevisszük a kis magyar közösségünket, egy óriási nemzetközi gyűjtőbe.
+ az egész topik angol nyelvű, biztos mindenki képben lesz?
Bocsi, ha hülyeségeket mondtam, nem teljesen világos, hogy mit akarsz.
Én, a részemről, nem terveztem a kis versenyünket, ennyire kiterjeszteni. De ha mások is szeretnék, akkor alkalmazkodom. :R

szerk:
Joco_77 amúgy van Steam mobilra is

[ Szerkesztve ]

(#3065) sto1911 válasza #48613632 (#3064) üzenetére


sto1911
veterán

Nem, hanem erre:
https://steamcommunity.com/groups/FX3HUN

(#3066) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Na kreáltam egy fish tales tournamentet.
Nevem: Joco_77
Jelszó: williams01

Kb amikor kijött a pinball fx3 akkor kreáltam utoljára ilyet, valaki tesztelje le legyen szíves.

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#3067) Joco_77 válasza Joco_77 (#3066) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Najó nekem ma nem sok időm van sajnos. Úgyhogy egyelőre megy a Fish Tales valaki majd indítsa el a másikat ha gondolja, én most játszani akarok :P

Ja nem is engedi a másikat indítani...1 ember 1 tournamentet indíthat?

Valaki indítson egy sorcerers lairt hogy ne kelljen váltogatni a Béta és a Sima PFX3 között(Sorcerer indítható a bétából)

[ Szerkesztve ]

(#3068) #48613632 válasza Joco_77 (#3067) üzenetére


#48613632
törölt tag

Csináltam Sorcerer`s Lair tournamentet, jelszó ugyanaz, azaz williams01

[ Szerkesztve ]

(#3069) #48613632


#48613632
törölt tag

Rohadt idegesítő egy asztal ez a Fish Tales. Már emlékszem, miért kerültem ezt mindig :DDD

(#3070) Joco_77 válasza #48613632 (#3069) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Jaja nem egy könnyű tábla :) Az U rámpa nagyon tudja szívatni az embert könnyen kivágja középre.

(#3071) chris0000 válasza #48613632 (#3038) üzenetére


chris0000
őstag

nah sikerült kipróbálni a VR mókát "walking dead" vagy a többit? :)

[ Szerkesztve ]

(#3072) maross válasza chris0000 (#3037) üzenetére


maross
veterán

hm, ki kene probalni oculuson, csak nem biztam benne annyira, hogy penzt adjak erte :). kesleltetes nem zavaro?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3073) chris0000 válasza maross (#3072) üzenetére


chris0000
őstag

hi.
korábbi postjaim VR-al kapcsolatban...

nem csalódtam,elég közel van a valóságjoz...a teljes kabinet látszik,a DMD mint a valóságban előtted van,felette mennek a géphez tartozó történet videók...nagyon látványos..
a fizika is nagyon jó.különösen a flipper billentyűk és a golyók között.sokkal pontosabban lehet érezni,h hova szeretnéd lőni a golyót.ha közelebb megyek az asztalhoz,akkor tényleg közelebb van minden.el tudok nézni oldalra.elég ráadásul csak a HMD (Oculus) a touch az nem is fontos ehhez a játékhoz,mert én pl. uúgy a két shift gombot használom a flipper billentyűkhöz.fontos,h támasztva legyen a kezem mint az igazinál.ez is nagyon élethű és sokkal jobb a játékélmény.persze más játékokhoz elengedhetetlen a touch!3 aztal van benne (mars,epic quest,biolab) alapból.ha tudom,h ilyen jó a season 1 packot is megveszem most leárazáskor,de lehet,h karácsonykor megint kap egy 50%-ot minden.uhogy ha tervezel venni Oculust bátran ajánlom. és ajánlom mindenkinek itt a fórumon! ráadásul most jön ki a SkyrimVR,FalloutVR meg van egy csomó játék ami nagyon üt. pl.: RoboRecall sorolhatnám...

hidd el érdemes kipróbálni,az agyam eldobtam...most próbáltam ki,de 1 korábbi postban írtam.
olyan realisztikus a tábla,mintha igazi lenne...meg az a golyó...az tényleg úgy néz ki mint egy igazi fém golyó.
meg ahogy írja sto1911 is a fizika állat...meg a fények is.

semmilyen késést nem tapasztaltam...

(#3074) #48613632 válasza chris0000 (#3071) üzenetére


#48613632
törölt tag

Jah, nem vettem meg, mivel nem a sima FX3/FX2 kell, hanem külön kell alá az FX2 VR, ami viszont nincs meg a srácnak. Így elmaradt. De köszi az ajánlást, be lesz pótolva később.
Mindenképpen beszerzem a könyvtáramba, mert mi is akarunk VR-t később, de nem ez a legfontosabb most.

szerk:
Amúgy a RoboRecall-t toltam, ami nagyon bejött, a The Climbet (ha jól emlékszem ez a neve) meg a Lone Echo-t.
No meg persze, belenéztem csomó másba is, autóversenyekbe pl, vagy a lightsaberes zenés szabdalós marhaságba ... sokat láttam. Nekem bejön nagyon a VR.
Pont akkor, illetve azelőtt nemsokkal találkoztam vele, mikor megjelent a Ready Player One, így nekem, a kettő együtt, eléggé meghatározó élmény lett, az életemben.

[ Szerkesztve ]

(#3075) chris0000 válasza maross (#3072) üzenetére


chris0000
őstag

...sőt a mozgás lekövetés annyira pontos,mint a valóságban...nagyon profik a szenzorok az oculusnak...
Roborecallt is feltudnám hozni példaként... mikor tartottam a fegyvert a kezemben és minden apró rezdülést pontosan adott vissza,ahogy mozgattam a kezem a touch-al a kezemben...szinte hihetetlen volt...a pisztoly végén pl. volt egy kis láncszem és az is külön minden apró mozgatásra reagált...nah meghogy ki tudok nézni a fal mögül mint a valóságban... :Y

[ Szerkesztve ]

(#3076) #48613632 válasza chris0000 (#3075) üzenetére


#48613632
törölt tag

Hát eleve, el tudod kapni a golyókat, és megfordítva visszapöckölöd. Az kb lövedék méretű, csak ugye ezek lassúak.

[ Szerkesztve ]

(#3077) chris0000 válasza #48613632 (#3074) üzenetére


chris0000
őstag

abban is van alapból kettő asztal vagy 3...:) nah majd látod...

(#3078) maross válasza chris0000 (#3073) üzenetére


maross
veterán

Ok, koszi, akkor majd a karacsonyi salen behuzom (vagy elottin, vagy elottin, mert ilyenkor havonta vannak). hasznaltan vettem accounttal egyutt az oculust, sok jatszatlan dolog van még :). Mindjart meg is lesem a Climbot vagy a golfot, aztan mehet egy ki beat saber izzadas :).

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3079) Qsin


Qsin
csendes tag

Üdv mindenkinek,
Egy kis segítséget kérnék.
Ha rossz helyre írom ezeket akkor előre elnézést kérek.
Új vagyok az FX3 és a Steam-ban nem nagyon értek ezekhez de, építettünk egy flipper kabinetet amin Future Pinball éa Virtual Pinball fut 3 monitoron.
Kipróbáltam az Fx3-as táblákat és nagyon tetszik, meg szeretném venni az összeset (mert most nem hivatalosan van meg nekem de, próbára pont jó volt)
Csak a Steam-on keresztül lehet megvenni?
Ha ott az összes táblát bejelőlőm akkor a végösszeg 200.-euró (VR vátozatok nélkül de, ezt is tervezem majd beszereni, most még nem). Ez a 200.-euró kifizetésével akkor minden játszható lesz? vagy van még valami amit nem vettem észre és mindenképpen majd kelleni fog?


[link]

Köszi a segítséget.
Üdv.

[ Szerkesztve ]

Az élet szép még akkor is ha nem minden tökéletes, a kütyük pedig szórakoztatók

(#3080) #48613632 válasza Qsin (#3079) üzenetére


#48613632
törölt tag

Ha nem jelent Neked egyben kiadni a 200 eurót, akkor a legegyszerűbb valóban az, hogy megveszed Steamen. egybe.
Vannak asztalok, meg bundlek külön is, de az összeset nehéz lesz összebogarászni, innen-onnan.
Nézz fel a Hardverapróra, ott is vannak, meg ebből a topikból is van pár emberke, akikek vannak pluszba, de közel nem az összes. Főleg SW és Marvel asztalok.
Plusz, ugye G2A, meg GMG is szóba jöhet. Esetleg FX2-re is rákereshetsz, mert amid megvan FX2 alá, és kiadták FX3-ra is, azt automatikusan megkapod.
Például, GMG-n FX2 asztalok vannak.

szerk:
Amúgy jól néz ki a cabinet, igényesen össze lett rakva. Megkérdezhetem, hogy kb mennyiből jöttél ki, illetve, egyáltalán mi van benne? Értem ezalatt a gépet, a kijelzőket, a cabinet az gyári, vagy épített, milyen fa ... stb. Esetleg műszaki rajzot lehet kérni?

[ Szerkesztve ]

(#3081) maross válasza Qsin (#3079) üzenetére


maross
veterán

varj egy akciot, fele-harmadannyibol meguszod. [link]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3082) sto1911 válasza #48613632 (#3080) üzenetére


sto1911
veterán

Itt van egy link, en erre akarok atallni, ott irok par szot a mostanirol is:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#3083) #48613632 válasza sto1911 (#3082) üzenetére


#48613632
törölt tag

Okés, már elmentettem, köszi :R Miattam mehet ott is a társalgás, de azért ezt ne zárd be, ha lehet, mivel ott még kihaltabbak vagyunk. Egyelőre persze

(#3084) chris0000


chris0000
őstag

(#3085) chris0000 válasza Qsin (#3079) üzenetére


chris0000
őstag

jól néz ki...vhogy össze kell hoznom nekem is egy ilyet... :K
engem is érdekelne,h mennyiből jött ki illetve a tech.specifikációra?thx.üdv.

(#3086) chris0000 válasza sto1911 (#3082) üzenetére


chris0000
őstag

steamen az istennek se akarja feldobni ezt a témát... :U a linken keresztül csatlakozom akkor...üdv.

(#3087) #48613632 válasza chris0000 (#3086) üzenetére


#48613632
törölt tag

Én is úgy találtam meg, a linket meg mentettem.Tök áttekinthetetlen nekem az a Steam felület.

(#3088) sto1911 válasza #48613632 (#3087) üzenetére


sto1911
veterán

Miert, nem bonyolult az. Ott van, hogy discussions, mellette view all, es pont azt kapod, mint itt :)

(#3089) #48613632 válasza sto1911 (#3088) üzenetére


#48613632
törölt tag

Igen, az megvan. Mentettem a linket. De magamtól nem találtam oda, csak úgy, hogy megmutattad.
Nem tudom, hogy ez mennyire az én hibám, de kívülről elég nehéz oda jutni. Ez meg azért lehet problémás, mert akkor más sem talál oda.
De lehet, hogy csak szimplán én vagyok ütődött :D

(#3090) chris0000 válasza sto1911 (#3082) üzenetére


chris0000
őstag

se a közösség-témák,se a nevem-csoportok alatt nem találtam...full idegen csoportok keresése...semmi...de kösz,h felvettél! ;) üdv.

(#3091) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Nem működik a rendszer a melóhelyen ígyhát olvasgattam kicsit:

[link]

Nem tudom volt e szó róla már, de az ÖSSZES williams táblát tervezik kiadni(gondolom a DMDsekre gondol elsősorban):

"Mel Kirk: Our deal gives us access to the entire library of tables. Of course, some of these have very complicated licensing rights associated with them, including multiple rights holders for some games, which is a huge challenge to sort out. "

"For example, Judge Dredd and Road Show are not the highest-rated tables, but we love them. Cactus Canyon had a run of only 903 units, but we really like that table. Safe Cracker, The Shadow, Congo -- all of these were not the most popular, but there are things unique and special about them that we want to work on. Again, we want to hear from the community and will take our cues from there."

Ezek jöhetnek is pont ilyen sorrendben :) Road Show ahh az a tábla...de imádom aztis. Cactus Canyon t meg ki nem szereti? Western és Flipper....mit lehet ezen a 2 dolgon nem szeretni? :D

[ Szerkesztve ]

(#3092) #48613632 válasza Joco_77 (#3091) üzenetére


#48613632
törölt tag

Fúú, Road Show-t sokat toltam, Safe Cracker meg tök érdekes játékmenet. Időre megy az egész, vagy valami hasonló. Többivel meg szinte nem is találkoztam, de persze PA-ban kipróbáltam őket.
Egyébként, nem lett volna semmi baj a PA-val, de csomó régi, unalmas asztalt belepakoltak a seasonokba, ami nekem tökre érdektelen maradt.
Így egyesével vettem inkább az asztalokat, és a jobbakhoz vettem Pro-t is.

(#3093) Joco_77 válasza #48613632 (#3092) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Safe Cracker nagyon érdekes ja :) Sose szerettem mondjuk a játékokban az időlimitet... ÉRdekes érzéseim voltak a Safe Crackerrel kapcsolatban.

Solo

8,19Euró Ez az ár hogy jött ki? :)

(#3094) chris0000


chris0000
őstag

mondom jól elszoktam a tábláktól...ez a fish tales pörög mint az állat...de a betában ott van a sorcerers lair is,mondom ránézek...kicsit meglepődtem,rendesen várni kell a golyót,h leguruljon a flipperekhez...most akkor a balanceolással van gond :U a fizika nem olyan,h az egyik táblán ilyen a másikon meg olyan vagy mégis :F

(#3095) #48613632 válasza chris0000 (#3094) üzenetére


#48613632
törölt tag

Jelenleg hogy áll Fish Talesen a verseny?
Én kiléptem bétából, meg nem is mennék vissza. Majd ha lesz rendes tábla, meglátjuk.
A Fish Tales nem a kedvencem, amúgy is gyors, pattogós, szivatós, ráadásul a lejtés is eléggé el lett nagyolva.

Sorceres Lair meg pont az ellenkezője, nagyon könnyű, már már uncsi tábla. Olyan 750M a csúcsom rajta, de a rendes játékban, nem a béta alatt.
Azért az SC-vel még mindig jobban elvagyok, mint a FT-el.
Amúgy, ha kijössz a bétából, kezdheted előről a szinteket, 0 pontról.
Viszont, az eredményeid megmaradnak, mármint, amit az asztalokon csináltál.

(#3096) chris0000 válasza #48613632 (#3095) üzenetére


chris0000
őstag


de a fish tales teljes,nyomhatod Te is...dobál kifele rendesen a fis tales... :W arra is jó,h jól felidegesítsd magad... :DDD alul legalább két golyó szélességű a leeső rész :U nagyszerű :((( de jól néz ki meg kell tanulni játszani rajta...

(#3097) #48613632 válasza chris0000 (#3096) üzenetére


#48613632
törölt tag

Ahhoz, hogy jó eredményt érj el, super jackpotra kell menni.

De nagyon nagy malac kell, hogy többször, egymás után ki tudd szedni, a super jackpotot (középen a golyót). Ahhoz 3x meg kell lőnöd a jackpotot (egy golyó az orsóba, egy meg fel a monsterhez), minimum 2 golyóval, utána jöhet a super.

Monsternek nevezem azt a kis mélyedést, ahol a fish finder van, tuilajdonképpen, a monster a hurry up.

Lehet extra ballal kezdeni, ha az elején meglövöd a fish findert, megadja.

Középről jó még kiszedni a video módot, arra is adhat extrát, de elég jó találati arány kell, hogy megadja, főleg jetskyre. A pontos szabályát nem tudom, párszor azért bejött. EB fog elhaladni, leghátuil, azt ha lelövöd, akkor az egy extra

Középen, a golyónál, viszont valamiért nem adja az extrát. Rock The Boat után az jönne. Azt a jobbos nagy körrel aktiválod, utána középen a golyó.

Jó még a Rock the Boat is, ugyaninnen, ami kis körökre adja a 10M-eket. Ebből is kijöhet 50-70M, de akár több is.

Viszont a U-turn, balról leadja középre, oda lökni kell. (kis kör ha visszacsorog)

A lökdösést meg nem tudod rendesen megoldani billentyűzetről, oda cabinet kell, accelerometerrel.

Érdemes amúgy a multiballra menni, kis gyakorlással, lehet egyből lockba tenni. (fast cast) de előre szedd ki az extrát a fish finderből, mert később, X pontszám fölött, már nem extrát ad, hanem valami apróságot, pl szorzót, vagy pár millát.

150-200M simán összejön, 300 fölött már ritkábban, 400 fölé meg már malac kell, vagy kabinet, ahol tudsz óvatosan taszigálni rajta.

Ha kiadják, mindenképpen megveszem, főleg a The Getaway miatt, de egyelőre én befejeztem. Ha indítunk egy versenyt, ami nem béta, abba beszállok.

Sok sikert, jó játékot

[ Szerkesztve ]

(#3098) Franklin válasza #48613632 (#3095) üzenetére


Franklin
addikt

A Sorcerer's Lair tényleg nagyon könnyű, gondolom épp azért lett ingyenes, bevezető asztalnak tökéletes.

Nekem vmi 3.7 Mrd a rekordom rajta és ezt nem is optimális játékkal értem el, csak játszottam amíg volt golyóm, el is tartott vagy 3 óráig, már fájt a kezem a végére :)

Optimális játékkal és pont-duplázó wizard power-rel szerintem rövidebb idő alatt több pontot is lehet csinálni.

(#3099) #48613632 válasza Franklin (#3098) üzenetére


#48613632
törölt tag

Szép eredmény, gratula :C Igen, a SC-en játszani, türelem kérdése. Nálam is unalmassá válik, és egyszerűen már siettetem, meg imádkozom, hogy bár vége lenne. :DDD
Nem is áll szándékomban megdönteni, a 750M-et sem.

Pont duplázó? Mármint, a multiball pont duplázó? Látod, azt nem is néztem, hogy SC-n mire van állítva, annyira érdektelen volt nekem.

Ott is, ha megcsinálod a missionokat, akkor jön az end mission, a Midnight Madness, na az számol rendesen.
Attól könnyű főleg a SC, hogy nem kell a missionokat megcsinálni, ahhoz, hogy befejezettnek legyen tekintve.
Bár, nem nehezek, sőt, némelyik annyira könnyű, hogy szinte nem lehet nem megcsinálni.
Ettől függetlenül, ha nem sikerül, attól még az 1/6 a MM-hez.

(#3100) chris0000 válasza #48613632 (#3097) üzenetére


chris0000
őstag

thx,h összefoglaltad... :) próbálom,próbálom de nem 1xrű...
az U turn-el szoktam kezdeni általában és 1ből bal orbit (monster),h max pontot kapjak.utána mindig emelkedik 10M-el.
ez így megy a végtelenségig vajon,mindig rádob +10M-et?40ig elbírtam menni...100-200M között ki is fulladok sajnos össz. pontszámban...a multiball áhh,kb.mindig csak hátráltatnak a golyók,h meglőjem középen az álló golyót és gyorsan ki is lökik egymást...U turn-ről mindig lemegy középen vissza ha nem elég gyorsan vágod fel... :(( extra ball alap szerencsére,szinte semmit nem kell csinálni...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.