Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ncc1701


ncc1701
veterán

user@host:~$ uptime
14:45:02 up 271 days, 2:43, 1 user, load average: 0.03, 0.21, 0.33

(#2) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Hát nemtudom. Én akárhogy nézem ezt a képet, nekem úgy tűnik mint ami befagyott...

;] ;]

(#3) mr_ricsi válasza KaiotEch (#2) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Nézz rá jobb alul az "up time" adatára. Ha te is 120:00:11:55-öt látsz, akkor tényleg lefagyott...

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#4) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Nálunk az egyik szerver most valami 870 napnál tart. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

A 'zuptime meg a stresszteszt alatt eltöltött idő teljesen más tészta. Legalább 1 napot hagyd a teszt alatt. Ha nem fekszik ki, OK.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#6) Elrood válasza ncc1701 (#1) üzenetére


Elrood
őstag

Természetesen nem uptime háborút akartam indítani. Arra egy öreg desktop masina egy preview Windows-zal UPS nélkül nem alkalmas.

Ha leírom a háttértörténetet hátha érthetőbb a screenshot:

Szóval ez egy régi céges fejlesztői gép, ami alatt meghalt az alaplap és a CPU hűtő is.

Alaplap és hűtő csere után gondoltam megnézem mennyire stabil a masina, ezért letöltöttem egy "ingyen" windows-t (verzióból látszik, hogy ez az egyik win10 preview) és megküldtem boinc-kal.

120 nap után kijelenthetem, hogy stabil a gép nem ?:)

Mikor a screenshot készült, akkor töröltem a windowst, mert már nem egészen legális és nem is biztonságos, ezért felraktam egy ubuntut és folytatom a stabilitástesztet :).

Ez idő alatt ezt érte el: [link]

[ Szerkesztve ]

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#7) kraftxld


kraftxld
nagyúr

:D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.