Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [srph25:] Pfff....

Hozzászólások

(#1) srph25


srph25
tag

A félreértések elkerülése végett csak megbizonyosodtam a jegygyűrű létéről, szinte tudtam, hogy ott fog az ujján virítani.......

(#2) #39306496 válasza srph25 (#1) üzenetére


#39306496
törölt tag

Teljesen igazat adok Neked! Ilyennel találkoztam már énis, ha a barátja helyébe lennék picit ideges lennék...

(#3) Thunderzolee

Ohh.. ez aztán az őszinte írás. :R

Ez jutott eszembe róla:

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#4) Loretto válasza srph25 (#1) üzenetére


Loretto
veterán

Mi a probléma abban, hogy megbámulnak?
Amúgy meg egy szó: hedonizmus.

Soirée...

(#5) srph25 válasza Loretto (#4) üzenetére


srph25
tag

A megbámulással való problémám már megfogalmaztam, bele sem merek gondolni, hogy abból a (*és most nem akarok egy random bazinagy számot mondani*) temérdek csajből/nőből, akik szemrevételeztek az utóbbi években, hány volt éppen közülük párkapcsolatban. Ha nem boldogok, minek vannak együtt... Jobb, mint egyedül lenni, mi? Csak a pasija meg ne tudja...
Ha ehhez hozzáveszem, h saját bevallásom szerint OK kategóriás külsővel rendelkezem, a DiCaprio-kkat mennyien nézik már meg... :O

Ha pedig attól eltekintünk, hogy esetleg párkapcsolata van a leselkedő hölgynek... Azaz tegyük fel, hogy szingli (mert azért a többség gondolom mégiscsak ilyen). Miért nem jön oda beszélgetni? Arra már nem tart elég jónak? Csak mert a belső értékeimet sokkalta nagyobbra tartom, mint a külsőket (őszintén szólva nem is tudom van-e egyáltalán külső értékem? :DDD ).
Sajnos az emberiség tényleg abba az irányba tendál, amit az Idiocracy - Hülyék Paradicsoma című film felvázol. A többség csak keresi a jó szexet, minden más tevékenység degradálódik. Nem tudom ez miért és mire jó.
Nem teljesen ide illő példa, de hasonlóan aggaszt az emberek mai szabadidős tevékenysége. "Na mit csináljunk?" - teszik fel oly gyakran a kérdést. Válasz & ötlet hiányában, "Hát akkor menjünk a plázába" (v rosszabb esetben érkezik a válasz is: "Szexeljünk" ;] ). Máshova már nem is lehet eljárni, múzeumok, sétálóövezetek, szabadtéri rendezvények... Komolyan mondom, annyi remek időtöltés akad.

(Erről már egy ideje tervezek külön bejegyzést írni, de előbb össze kell szednem a gondolataimat. Szeretném felébreszteni az embereket ebből a rémálomból, s hamarosan konkrét lépéseket is tenni fogok - de csak szépen, meggondoltan. Értelemszerűen erről is be fogok számolni.)

Elképzelhető, hogy bennem van a hiba amúgy... Nekem ez a véleményem. Mi emberek vagyunk, nem állatok... Szerintem az egyik fő dolog, ami megkülönböztet minket az állatoktól éppen az, hogy megálljt tudunk parancsolni a vágyainknak.
Olvastam, hogy az ember alapvetően poligám faj, de egyre inkább tendál a monogámia felé. Ez lehet, hogy a 20. század előtt így volt, de most egyre inkább visszafele fejlődünk... :(

A vidi pedig tetszik, ezt még nem is láttam, hehe :C

[ Szerkesztve ]

(#6) Loretto válasza srph25 (#5) üzenetére


Loretto
veterán

"Elképzelhető, hogy bennem van a hiba amúgy... " Az én világképem szerint igen. Miért? Azért mert szemeznek, az még semmire nem garancia. Inkább élvezd, hisz az még nem "bűn". Nyilván van jelzésértéke, de... Ettől lehet kiegyensúlyozott (magán)élete, és talán ez miatt nem áll szóba. És ez is csak spekuláció...
A plázás rész már semennyire nem kapcsolódik ehhez így arról nem formálnék véleményt.

Soirée...

(#7) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Szerintem is "benned van a hiba". Attól, hogy megnéz még nem lesz hűtlen, nem csalja meg a párját. Ha neked barátnőd van, észre sem veszed a többi csajt?! Én ugyanúgy észreveszem ha a környezetemben valaki szép vagy vonzó, csak legfeljebb nem játszom el a gondolattal, hogy megszólítsam.(bár abban sincs még semmi rossz, ha végül nem lépsz a tettek mezejére) Arról meg, hogy mért nem megy oda beszélgetni...jéézusom. A Nő NE KEZDEMÉNYEZZEN! Te vagy a férfi(állítólag), ha akarsz tőle valamit, menj oda és jelezd ezt neki. Én pl gyűlölöm, ha egy csaj nyomul, az az én dolgom, hogy a tudtára adjam, hogy részemről lehetne valami...
üdv

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [srph25:] Pfff....
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.