Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Az alapsztorira azért kíváncsi lennék. :)

(#2) DBob válasza juliabrilke (#1) üzenetére


DBob
őstag

Én nem. Mi a francnak minden szarból (már elnézést) filmet készíteni? Főleg hogy ez a játék is inkább volt hypeolt, mint jó....

(#3) h_mate


h_mate
tag

LoL

Suhognak a Fuck.

(#4) juliabrilke válasza DBob (#2) üzenetére


juliabrilke
addikt

Válasz: $ :D

Az eleje még jó volt, de ahogy telt az idő egyre unalmasabbá vált. Az űrös résznél meg már ki is léptem. :U

(#5) Morden24 válasza juliabrilke (#1) üzenetére


Morden24
nagyúr

Becsapódik egy meteor, kiúszik belőle egy cukkanat egysejtű, és túl kell élnie. :U

Sectumsempra - For Enemies

(#6) juliabrilke válasza Morden24 (#5) üzenetére


juliabrilke
addikt

16 éves korig ez a sztori még talán elmegy. :DDD

(#7) Morden24 válasza juliabrilke (#6) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hátőőő, szerintem a Robotok meg az Ice Age is átlagosan a fiatalabbakat vonzza :K

Sectumsempra - For Enemies

(#8) fpeter07 válasza juliabrilke (#4) üzenetére


fpeter07
veterán

az első fázis amíg úszkáltunk a vízben jó volt, másodiknál már meguntam, nem az én játékom volt :D

(#9) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Nyilván minőségi film lesz, imdb top10-et egyedül fogja tartani.

(#10) Chosen válasza juliabrilke (#6) üzenetére


Chosen
addikt

16? Ne túlozzunk... Max 12-14 :U

(#11) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

OMG. Inkább Dead Space filmet a népnek. Vagy HALO-t. Vagy akár GTA-t. De a Vice City-ből ám! Vagy akármit, de ez, áááá...
Szerintem még a Carmageddonból is jobb filmet lehetne kihozni. :D

[ Szerkesztve ]

(#12) _bs_ válasza juliabrilke (#6) üzenetére


_bs_
tag

mármint 1-6 éves kor közt...
sajnos rettentő hamar érdektelenné vált a játék, űrös résznél ki is léptem. Pedig az elején amikor még kezdték írni akkor még két koncepció volt, az egyik egy full komoly életszimulátor evolúciós (mert az én tervezem a lényemet az pont nem az...) alapokon de végül győzött Molyneux és lett belőle ilyen tündi-bündi állatsimogató...

(#13) Zolás válasza FoxiestFox (#11) üzenetére


Zolás
addikt

Jujj a carmageddon filmet azt meglesném. És keményen szól a háttérben a prodidzsáj :DDD :DDD :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#14) Morden24 válasza FoxiestFox (#11) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hát nem tudom, továbbra sem vagyok biztos, hogy Dead Space vagy Halo kell mondjuk a 10 éves lányoknak... nem értem, mi a baj ezzel a Spore filmmel. Még ennél is blődebb koncepcióra épülő animációs mesék is vannak, és abból nem egy nagyon is jó, vagy legalább egyszer aranyos.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#15) New Life válasza FoxiestFox (#11) üzenetére


New Life
aktív tag

Hát igen, sok gagyi film kell ám... :(

Egy jó gépész csak egy lyukat ismer, a többi furat.

(#16) ollie


ollie
MODERÁTOR

Szerinte a címe az lesz, hogy "Joe az egysejtű élete és munkássága". Már alig várom.

***

(#17) Depression


Depression
veterán

Kíváncsi vagyok az emberi tulajdonságokkal felruházott egysejtűre.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#18) nsrking


nsrking
senior tag

Én azért kíváncsi vagyok rá. Ezek az emberkék azért annyira nem hülyék h vmi f.s sztorit adjanak neki. Ha már poénos lesz, megéri megcsinálni. Habár így még nem tudom h mi lehet majd a poén. XD

(#19) ftc


ftc
nagyúr

Story

ott kezdődik mikor Bruce Willis felrobantaná a meteoritot ami a Föld felé közeledik. Csak nem sikerül neki...így az emberiség fele kihal s egy eddig ismeretlen baktérium vagy egysejtű elkezdene életet teremteni magának. A megmaradt emberek pedig elkezdenének ellene harcolni....s egész jó kis film lenne :D

(#20) BalaNce87 válasza DBob (#2) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ez igaz mindenből csinálnak már filmet és a 80-90%-uk egy hulladék, hogy is mondjam tipik amcsi film. Példaként a transformers se tetszett egyszer elment volt benne egy két jó jelenet, a 2. részről meg azt mondják rosszabb mint az 1, akkor én sz.r helyzetbe vagyok mert az 1 se volt az a rohadt jó film, enyhén szólva, szerintem az is inkább a gyerekeknek készült, lehet besorolás alatti volt :D

[ Szerkesztve ]

(#21) szilva01 válasza FoxiestFox (#11) üzenetére


szilva01
őstag

A Dead Space-ből csináltak filmet. A címe Dead Space: Downfall és a játék előtti történéseket dolgozza fel.

[ Szerkesztve ]

(#22) Fortissimus válasza ftc (#19) üzenetére


Fortissimus
őstag

az nem letezik, h B.W.-nek ne sikerulne megallitani a meteort :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.