Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ra3


Ra3
őstag

részletes teszt, jó a Bog-os stílus :)

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#2) k. válasza Ra3 (#1) üzenetére


k.
őstag

Húúúú régi szép emlékek.Annó vágytam egy ilyenre.Aztán nem lett belőle semmi.Mármint egy 3230as nokia.

(#3) kavicssli


kavicssli
addikt

Szép teszt grat :B :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#4) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Érdekes kis teszt egy érdekes kis telóról, de mintha nem találkoztam volna azzal, hogy akkoriban mennyiért vesztegették, én meg még csak saccolni sem tudok.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#5) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Szép teszt grat!! :D Eléggé vágom a Sony Ericssonos témákat de arról gözöm se volt h ebben a telefonban van miniUSB, 2.5ös Jack, valamint hogy ez volt az első 3G-s SE :) Ma is tanultam vmit XD Bár ha ez a modell 3G-s akkor nemtom hogy a K750i-ből (ami nem mellesleg egy évvel később jött ki mint a Z1010) miért kellett még az EDGE-t is kispórolni :( Nem mintha én netezésre használtam volna K750i-t de másnak szerintem jól jött volna...

(#6) joey04


joey04
titán

Mennyire tetszett ez a telefon amikor bejelentették!aztán nem volt rá lehetőségem hogy megvegyem sajnos!

A teszt kiváló lett!!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) kavicssli


kavicssli
addikt

Tényleg!Mennyibe került akkoriba ez a tella?

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#8) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Nagyon érezni rajta Bog stílusát. Ugyanakkor jó teszt lett!

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#9) orbano


orbano
félisten

mennyire oda voltam én is ezért a telóért... de aztán a moto mpx200 győzött :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#10) Reaper


Reaper
őstag

Jó kis teszt lett, nekem is SE van, egy Z710 (ez is szép nagy ám :D ) hogy én mennyire hiányolom a jack csatlakozót róla! A gyári csati mindig lecsúszik, elég ha egy kicsit is hozzáérek, és egyből átvált hangszóróra. Nem értem azt sem, hogy bár EDGE (nem mintha tudnám használni) van az enyémben is, de a 3G miért maradt ki, mikor már ebben is volt :((( .

[ Szerkesztve ]

(#11) 7


7
addikt

Szólítottál? :DDD
Egész jó teszt, de én még mindig maradok a T68-asomnál, túl sokat tud ez a telefon.

hogy a kívánt billentyű mellett még 2-3 másikat is megnyomódna. - itt valami nem kóser

(#12) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Nagyon alapos és korrekt írás, a stílus különösen kiváló :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#13) BloodRay


BloodRay
veterán

Tuti telefon volt a korában!
Kössz a tesztet! :R

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#14) a_tesz


a_tesz
Korrektor

köszönöm szépen mindenkinek, igyekeztem azért nem összecsapott munkát kiadni a kezemből.

Agostino, kavicssli: éreztem, hogy valamit kihagytam a leírásból, most átfogalmaztam kicsit, mert még csak másfél hónapja van nálam. újonnan annak idején egyébként lazán hatszámjegyű ára volt, és sokáig nem is engedett belőle.

yetike: köszi, javítottam ezt is.

:)

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#15) Teszla_


Teszla_
senior tag

Na, látom végre sikerült beszerezni ezt a gyöngyszemet :) Gratula az íráshoz, nekem nagyon tetszett.

(#16) rendiboy


rendiboy
tag

Jó lett a teszt! Gratu hozzá, no meg ahhoz, hogy betudtál szerezni egy ilyen régi tellát!

Filmelőzetesek: http://www.film.origogsm.hu

(#17) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Hehh ilyen telót jópárszor láttam székesfehérári alba pláza telós részlegén utoljára 20k-ért volt kirakva...
emléxem mikor bejött, sehol nem lehetett kapni, pár fanatikus külföldről hozatta 80-100ezer ft-ért én is szemezgettem vele, de inkább egy p900as lett helyette, amit nem bántam meg... :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.