Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) mrlujoak válasza Thor Steinar (#199) üzenetére


mrlujoak
veterán

...én lehet a kísérletezést egy olcsóbb modellel kezdeném. (mondjuk az előddel)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#202) Somy_ válasza LeRoy18 (#195) üzenetére


Somy_
tag

A töltés 99%-nál nálam is megáll. Egyszer lemerítettem teljesen, de az sem segített 100%-os kijelzést elérni. Azóta 99% után lehúzom a töltőről, majd újra feldugva, viszont el éri azt.
Sok tapasztlatom nincs még üzemidővel kapcsolatban, de az első ilyen művelet után a 2 nap üzemidő megnőtt 3,5 nap-ra -igaz ebben az is benne van, hogy a közbeeső hétvégén kisebb volt a forgalom a telómon, így az órán lévő értesítések száma is megcsappant.

Érdeklődtem a Sony-nál, hogy lehet-e utólagosan fém szíjat venni hozzá, de nem méltattak eddig válaszra. :(((

[ Szerkesztve ]

(#203) Atesz 666 válasza hito (#196) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

Üdv.

-Én nem mondanám ,hogy a GG annyival minőségibb lenne az SW2 vel szemben,én inkább az olasz buta gagyi csoda órához hasonlítanám a giccsességét tekintve.
-Az SW2 sokkal letisztultabb és elegánsabb design, semmi pompa semmi giccs és nincs telepakolva sok értelmetlen baromsággal.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#204) hito válasza Atesz 666 (#203) üzenetére


hito
nagyúr

Mindkettő volt a kezemben és ég és föld ezt leszögezhetjük. És ez nem vélemény, hanem tény. A SW2 műanyag, a GG tiszta fém. Nagyon nem ugyanaz a kategória ami az anyaghasználatot és a minőségérzetet illeti. Az megint más kérdés, hogy külsőre, ergonómiára kinek melyik jön be.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#205) Somy_ válasza hito (#204) üzenetére


Somy_
tag

Ehhez csak annyit fűznék hozzá, mivel nem volt a kezemben még Gear, hogy a SW2 háza alumínium, ellenben a gomb, a kijelző is gyanúsan, valamint a ház alja műanyag, a szíj pedig cserélhető.

[ Szerkesztve ]

(#206) Brekii válasza apuc (#197) üzenetére


Brekii
tag

A haveromnak van gg je. Valós üzemidőben az is tudja a 2 napot. A sw2 sem tud többet, szóval üzemidőben sem veri. Igazán 4 dolog miatt nem váltanék.
Az óraszij állat drága lesz hozzá szerintem, és az megy tönkre először.
Speciális töltő kell hozzá, szóval külön azt is húzgálni kell magaddal ha 2 napnál tovább vagy el
A Gmail üzeneteket nem jeleníti meg csak jelzi.
Nagyon korlátozott mivel működik

(#207) tortaur2006


tortaur2006
tag

Sziasztok!
Help! Pontosan milyen prg-t kell alapból a telefonra töltenem?
SIII Mini.
Köszi!

(#208) Brekii válasza tortaur2006 (#207) üzenetére


Brekii
tag

Smartwatch 2 sw2; Smart connect (liveware mgr).
Parositod utána Smart connect ben beállítod és már megy is.

(#209) Atesz 666 válasza Brekii (#206) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

Üdv

-Abszolút egyetértek veled.
-Annyit még hozzá tennék,hogy van még pár dolog amiben az SW2 veri a gg-t pld:

-Legfőbb előnye,hogy nem kell hozzá venni egy Qrva drága 100,xxx Ft-ért samut(és sajnos csak samut)amivel képes szinkronban működni.
-Bármilyen méretben vagy design-ban hozzá passzoló óraszíjjal használható.
-Akármilyen Xperia töltővel kompatibilis stb stb...

-Ja és persze a gg töredék áráért kapható.. :R

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#210) apuc válasza Atesz 666 (#209) üzenetére


apuc
őstag

Meg jobban néz ki, főleg fémszíjjal- ami valljuk be, egy óránál nem mellékes.. :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#211) Atesz 666 válasza apuc (#210) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

Üdv.

-Ma voltam bent az egyik SONY szalonban és láttam kirakva fémszíjas SW2-t..49.990 FT-ért.. :Y :R
-Kérdeztem az eladót,hogy kb mikorra várnak fémszíjat az SW2 höz és azt mondta ,hogy jövőhéten elvileg jön (kb 8000 Ft lesz) mert már le van adva a rendelésük..
-Lehet,hogy be is vállalok egyet.. :K

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#212) LeRoy18


LeRoy18
aktív tag

a sony-add-on-sdk része egy emulátor, amivel az okostelón/tableten tudunk smartwatch 2 appokat emulálni
kipróbáltam, de elég gyakran elszállt :)
[link]

másfél nap használat után teljes mértékben elégedett vagyok. nem is gondoltam volna, hogy ennyire hasznos tud lenni.

(#213) LeRoy18


LeRoy18
aktív tag

a smartwatch 2-nek van accelerometer szenzorja is. van olyan app vajon, ami ezt kihasználja is?

(#214) Sanraith


Sanraith
aktív tag

Megjött az enyém is! :) Egyetlen problémám, hogy nagy rám a fémszíj. Ti próbáltatok kivenni darabokat belőle? Szerintem én nem állok neki pöckölgetni, inkább elviszem egy óráshoz.

Kipróbáltam a telefonkönyves részt, de nekem nem volt olyan lassú, mint a videóban. Lehet hogy mert még új? :)

(#215) nismoka válasza Sanraith (#214) üzenetére


nismoka
addikt

Jobban jársz ha órással csináltatod a szíj állítást mielőtt lekarcolnád a festéket! ;) Nekem is gyors a telefonkönyv!

[ Szerkesztve ]

(#216) mrlujoak válasza Sanraith (#214) üzenetére


mrlujoak
veterán

...azóta már volt szoftverfrissítés...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#217) hito


hito
nagyúr

És az enyém is megjött! :C Nagyon rendben van a cucc egyelőre és kíváncsi vagyok rá, hogy idővel milyen "állatságokat" fognak rá kitalálni az elborult fejlesztők ;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#218) Perillustris válasza mrlujoak (#216) üzenetére


Perillustris
senior tag

Hánya a legújabb firmware? :R

Perillustris

(#219) hito


hito
nagyúr

Csak nekem nem sikerül átállítani az órán a nyelvet magyarra, vagy ne is keressek rajta ilyet?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#220) mrlujoak válasza hito (#219) üzenetére


mrlujoak
veterán

A SW1-ben sem lehet(ett).

...és ha jól emlékszem a Live View-ban sem.

(#218) Perillustris:

hmm, ennyi infóm van:[link]

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#221) hito válasza mrlujoak (#220) üzenetére


hito
nagyúr

Akkor ezek szerint a sync with phone is csak azokkal a nyelvekkel működik, amiket alapból tartalmaz az óra szoftvere.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#222) tortaur2006


tortaur2006
tag

Sziasztok!
Lehet én vagyok kezdő, de nem tudok értelmezni egy jelet, illetve nem tudom mit jelent. Az akku töltöttség mellett van egy telített kör, benne három pötty vízszintesen?

(#223) LeRoy18 válasza tortaur2006 (#222) üzenetére


LeRoy18
aktív tag

azt jelezi, hogy értesítést kaptál valamelyik apptól, pl. új emailed érkezett, új twitteres üzenetet kaptál stb.
le tudod húzni, és megjelennek egy tálcán szép sorban, amiről közvetlenül tovább tudsz rájuk lépni

(#224) hito


hito
nagyúr

Szerintetek lehet tölteni az órát 1.2A-es töltővel, vagy nem tanácsos? Védelem a túlfeszre biztos van benne, de hosszútávon nem tudom jót tenne-e neki, ha az alaplapi 500-600mA helyett mindig 1.2A-t kapna. Bár ha jól tudom az új USB3.0 szintén többet ad le töltés esetén 1A-nál.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#225) nismoka válasza hito (#224) üzenetére


nismoka
addikt

Én mobil töltővel töltöm ami 1,5A még nincs baja.. :)

[ Szerkesztve ]

(#226) LeRoy18


LeRoy18
aktív tag

én a nexus 7-es tabletem töltőfejét használom
de olyan apró betűkkel van rávésve az amper értéke, hogy nem látom :)

(#227) hito válasza nismoka (#225) üzenetére


hito
nagyúr

Igen, közben már kaptam infót, hogy nem árthat neki :) Ennek örülök, mert mire alaplapi USB-ről feltölti, az nem egy leányálom.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#228) Ryath


Ryath
csendes tag

Sziasztok!
Valaki próbálta már Huawei Ascend P6-al ? :)
Nagyon gondolkozok ezen a kombináción, rémlik valami olyan. hogy az előző smartwatch nem szerette a huawei-t :D

(#229) Ryath


Ryath
csendes tag

Vagy volt valakinek komolyabb gondja a párosítással ? Bármilyen készülékhez.
Nekem nagyon tetszik, és számomra hihetetlen hasznos kütyü lesz, csak kicsit aggódok a beruházás előtt :)
Egyetlen ami nem tetszik rajta azok a gombok, dehát valamit valamiért, legalább cseppálló.

(#230) LeRoy18


LeRoy18
aktív tag

összeütöttem az első SW2-es appomat, egy rém egyszerű ötöslottó generátort
ha nyomkodod a kijelzőt, generálja a számokat :)
lottózóban ezzel fogok becsajozni, már látom :)

(#231) hito válasza LeRoy18 (#230) üzenetére


hito
nagyúr

Király :) És hogy megy ez? Szabadon feltölthető a playbe, vagy csekkolásra le kell küldeni, aztán majd eldöntik, hogy felmegy-e? Vagy egyáltalán fel akarod tölteni?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#232) LeRoy18 válasza hito (#231) üzenetére


LeRoy18
aktív tag

dehogy akarom, lesülne a bőr a képemről, ha egy ilyet valaki felrakna a nevemben a playre
egy kis java+android ismeret kell hozzá, meg nem árt egy fejlesztőkörnyezet (eclipse+android sdk+sony addon extension) a gépeden
egy puskaprogram elkészítésében látok fantáziát, biztos lenne rá kereslet :)
az oldalak közötti váltás történhetne apró karmozdításra, nem is kéne az órát símogatni :)

(#233) hito válasza LeRoy18 (#230) üzenetére


hito
nagyúr

Egyébként inkább akksi kijelzés appot írj a SW-ra és természetesen ingyenes legyen ;] Egyébként amit eddig nem szeretek benne az az, hogy sajnos aránytalanul sok a fizezős app :(

#232: az is jöhet. Azért még fizetnék is :D Fősuliba aranyat ér.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#234) hito


hito
nagyúr

Nem tudja valaki, hogy hol lehet gyári fémszíjat venni hozzá?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#235) Somy_ válasza hito (#234) üzenetére


Somy_
tag

Erre én is erősen kíváncsi lennék!

(#236) Atesz 666 válasza Somy_ (#235) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

Üdv.

-Nekem a múlthéten azt mondta az eladó az Árkád SONY szalonban,hogy elvileg erre a hétre várnak szállítmányt a SW2 fémszíjakból..
-Nekem is kellene egy, csak azóta nem volt időm arra járni..

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#237) webdeejay válasza Atesz 666 (#236) üzenetére


webdeejay
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan problémám, hogy lett egy ilyen eszköz a családban. Egy Xperia SP-vel lenne használva, ám az istenért sem akar működni vele. Próbáljuk párosítani, ami mondjuk frissítés után, meg első indítás után ment is, de aztán egyszer csak eldobja a kapcsolatot, és onnantól nem hajlandó kapcsolódni az órához a telefon. 2x lett frissítve, már nem kínál fel új szoftvert a SUS. Mi lehet a probléma?

(#238) Atesz 666 válasza webdeejay (#237) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

Üdv.

-Én Xperia S-el használom,eddig minden rendben ,bár igaz ,hogy kb egy hónapja van meg ..

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#239) Perillustris válasza webdeejay (#237) üzenetére


Perillustris
senior tag

Nehéz erre mi mondani, mindenesetre reset-eljétek az órát, és nyomjatok egy gyári adatok visszaállítása mókát a telefonon is, és utána ez legyen az első, ami telepítésre kerül. Muszáj mennie. :U

[ Szerkesztve ]

Perillustris

(#240) Bagoly81


Bagoly81
aktív tag

vibertől kaptok üzenetet az órára?

(#241) Urna


Urna
tag

Sziasztok! Én is gondolkozok egy fém szíjas változaton, egyenlőre még várat magára a dolog (ameddig el nem romlik az első generációs). Az lenne a kérdésem azokhoz akik a fémszíjasat vették, hogy ez csak egy feketére festett fém szíj, vagy anyagában fekete, és a csak festett mennyire ellenálló,milyen könnyen kopik/kophat?

S10 + Galaxy Watch 3

(#242) Somy_ válasza Bagoly81 (#240) üzenetére


Somy_
tag

WatchIt nevű progival mindenről kapsz értesítést, ami az állapotsávban megjelenik.

(#243) Sanraith válasza Urna (#241) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Festett fém. Most, hogy olvastam a kommentedet megnéztem tüzetesen, és elég szomorú dologra bukkantam: A szíj belső felén (ahol a csatt vége hozzáér a szíjhoz) két pontban ledörzsölte a csatt a szíjról festéket. Kívülről semmi baja, de akkor sem túl bizalomgerjesztő.

(#244) apuc válasza Sanraith (#243) üzenetére


apuc
őstag

apróság..

(#245) Bagoly81 válasza Somy_ (#242) üzenetére


Bagoly81
aktív tag

feltettem de nem müködik... note 3 4.3 as androiddal. jöhetnének a frisitések is... mert ugyérzem az ujabb op rendszerek csak büntetésből vannak

(#246) LeRoy18


LeRoy18
aktív tag

ma először teljesen lefagyott az órám, semmi re reagált, már tökre pánikoltam
rákerestem a problémára, a megoldás ilyenkor a bekapcs gomb 15 másodperces nyomva tartása, újraindítás

(#247) xyvz2


xyvz2
tag

Sziasztok! Ma tulajdonosa lettem én is 1 ilyen kis kütyünek, fémszíjjal :)) . Lenne 1 nagyon fontos kérdésem, lehet-e hívást indítani az óráról, ha igen hogyan, mert nekem sehogyan sem sikerül. Kiválasztom a kapcsolatot rányomok és semmi, pedig mutatja a kapcsolat képét, a hangerőt, és a letesz ikont, de a telefon nem tárcsáz... :W Ha valaki tudna segíteni megköszönném.

[ Szerkesztve ]

(#248) xyvz2


xyvz2
tag

Ha bepötyögöm a dialer-ba a számot, és megnyomom a hívás gombot,akkor sem történik semmi...nem tárcsáz a teló,pedig össze van párosítva. Valaki HELP!!! Vagy a telón kell valamit beállítani??? S.O.S S.O.S S.O.S.

[ Szerkesztve ]

(#249) xyvz2


xyvz2
tag

Na végre :DD , megoldódott a probléma, a skype-al akadt össze az óra.Ha hívni akartam 1 kontaktot azért nem hívta, mert mindig feldobta azt az ablakot hogy skype vagy tárcsázó. Beállítottam hogy mindig tárcsázó legyen és lőőőőn világosság mükszik.

[ Szerkesztve ]

(#250) Gloob


Gloob
addikt

Sziasztok
Ebben a topic-ban még új vagyok.
Segítség kellene, vagy vélemény, esetleg tapasztalat. Ma jött meg az óra karacsonyi ajándékra a feleségemnek. Ki akartuk próbálni, és a két app telepítése után elkezdte az install folyamatot. Amikor végzett kikapcsolt, és azóta nem lehet bekapcsolni. Feltettem tölteni sz.gépre, de nem jelzi a töltést (egyáltalán kéne neki?), és azóta is teljesen süket, nem kapcsolható be. Természetesen felvettem a kapcsolatot az eladóval (Extrem Digital), és kérem a cseréjét, hiszen 3 napon belül van. Ami érdekelne, az az, hogy vajon mi történhetett. A telefon egy Samsung SIII. Esetleg valaki tapasztalt hasonlót? Értesülésetek szerint gyakori dolgok ezek, és az egyéb meghibásodások? Esetleg hogyan lehetne elindítani? Itt nincs recovery mód, meg hasonlók? Mindezek információ szinten érdekelnének, hiszen minden képpen ki fogom cseréltetni, vagy elállok a vásárlástól. Ezeket már megírtam az edigital ügyfélszolgálatának a hiba pontos leírásával, és annak bejelentésével együtt. Köszi a válaszokat előre is.

Samsung Galaxy A52S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.