Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tboy72


tboy72
aktív tag

"viszont örömteli, hogy zafírüveg védelmet kapott az optika, így a karcoktól könnyebben megoldhatjuk."

megóvhatjuk :C

"előlapi egységről besézlünk."

[ Szerkesztve ]

(#2) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

"Az előre lépés megkérdőjelezhetetlen" :DDD

(#3) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Annak jó akinek még nincs.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#4) Biluxzsolt


Biluxzsolt
aktív tag

Jó hallani, hogy nőtt az akku. Mondjuk jó lett volna, ha eleve ekkorával dobták volna piacra az 1+3-at. :)

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#5) Obyboy válasza Biluxzsolt (#4) üzenetére


Obyboy
addikt

Igen, ha ugyan abba a házba súlynövekedés nélkül be tudtak tenni 400mA-rel nagyobb aksit akkor a OP3 is debütálhatott volna 3400mA-s aksival.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#6) PpenoO válasza Biluxzsolt (#4) üzenetére


PpenoO
őstag

Szerintem az akku ugyanaz csak a feszültséget emelték meg. Lehet van a sima 3asra olyan custom rom amiben emelt feszkóval üzemel a telep.

U.I.: Jó, hogy maradt az Amoled, szemezek is a 128gb verzióssal, bár kíváncsi vagyok november 28án mennyit esik az ára az alap hármasnak.

[ Szerkesztve ]

(#7) Fecogame


Fecogame
veterán

még a 158 grammos tömeg sem nőtt, pedig az akkumulátor 400 mAh-nyit ugrott előre, immár 3400 mAh kapacitású.

Fura, hogy sikerült összehozniuk, de akkor tegyenek bele még többet ;]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#8) Obyboy válasza PpenoO (#6) üzenetére


Obyboy
addikt

Az OPO-nak és az OPT-nek 50 dollárt esett az ára az utód megjelenésekor...

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#9) snyper990 válasza PpenoO (#6) üzenetére


snyper990
őstag

én úgy olvastam, hogy a sima 3-ast nem gyártják tovább.
elég szomorú, én azt vettem volna. ezzel a néhány változással együtt sem ér annyival többet a telefon szerintem. a sima még mindig jobban tetszik, plusz a ~125 ezer egyfajta lélektani határ volt számomra

(#10) fornettisuti válasza PpenoO (#6) üzenetére


fornettisuti
veterán

Szerintem az akku ugyanaz csak a feszültséget emelték meg
Kifejthetnéd, szerinted hogy lesz képes több, mint 10 százalákkal több mAh összezsúfolódni ugyan azon a helyen a feszültség növelésével. ;)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#11) PpenoO válasza fornettisuti (#10) üzenetére


PpenoO
őstag

Parancsolj, remélem megy az angol.

"However, the OnePlus 3T’s battery is not physically bigger, rather it went through a safe voltage change from 4.35 volts to 4.4 volts (which explains the 13% increase in mAh, clever huh?)."

Obyboy: Köszi, tegnap mikor néztem a hivatalos oldalukat ugyanannyiba került és nem volt out of stock.

[ Szerkesztve ]

(#12) ZolkoW válasza fornettisuti (#10) üzenetére


ZolkoW
őstag

?? nagyobb induló fesz = több mAh, mire 3V-ig merül...

szerintem inkább az lehet, hogy ugyanolyan fizikai méretű az akksi, csak más gyártó/technológia/átírták a specifikációját :-) stb... csak nehogy a n*te7 sorsára jusson :)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#13) dementor


dementor
senior tag

És szerintem továbbra sem szálltak el árban! :C

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#14) tixem


tixem
addikt

Such wow, much improvement, very S821, big storage WOW :Y

:((( :U

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#15) Fejvadi válasza Fecogame (#7) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Megspórolták a kereten.

(#16) Engikrisztus


Engikrisztus
tag

"A jelenlegi, egyébként elég menő IMX298-as kameraszenzort a Sony IMX398-as modulja válthatja..."
Ezért nem sok értelmét látom,ezeknek a "találgató" cikkeknek.
A telcsi egyébként tetszik,még az is lehet,hogy ez lesz az OPO-m utódja.

Ugyanakkor maga a puszta megfigyelés magában kissé kezdetleges módszer.Néha mélyebbre kő ásnunk,a valódi érzelmi vetületig.Úgy lehet elcsípni a fájdalom forrását és átélni.

(#17) Potrien


Potrien
senior tag

nekem tetszik.
nagyon tetszik.

(#18) ollie válasza Obyboy (#5) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezt nem hiszem. Nézz meg egy OP3-as szétszerelős videót, nincs benne semmi szabad hely. Fél év alatt rengeteget fejlődik az elektronika, pár alkatrész azóta valószínűleg kisebb lett.

***

(#19) lezuvius


lezuvius
őstag

Nem sok ujitas de legalabb hasznosak :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#20) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Azon gondolkozom, hogy ez a frissítés megér-e 40 dollár +-t.

Finn the human

(#21) ollie válasza Matada2.3 (#20) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem megérne, ha még meglenne az OP3, gondolkodás nélkül cserélném a T-s változatra, és elsősorban az akku miatt (a többi különbség nem számottevő számomra, hacsak nem akarnék nagyobb tárhelyet).

***

(#22) batai15


batai15
félisten

értelmetlen ez a modell. jöhetett volna inkább egy 5 collos változat, na azzal taroltak volna.

(#23) Moonline. válasza batai15 (#22) üzenetére


Moonline.
aktív tag

Nem érdekli őket az a piac, lásd X megszűntetése. Sajnos.

(#24) alex devil válasza batai15 (#22) üzenetére


alex devil
senior tag

Ez szvsz csak amolyan modellfrissítés mint az autóknál. Szerintem jól csinálják.

[ Szerkesztve ]

S23

(#25) okibots


okibots
aktív tag

Az előd is jó készülék lett, ilyen árréssel pedig jó vétel lehet a frissített modell :K

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#26) batai15 válasza alex devil (#24) üzenetére


batai15
félisten

minek? mennyivel jobb 821? 400al több akku? van 2 új szín? értelmetlen.

(#27) szami777


szami777
addikt

Nagyon szimpatikus, kicsit lejjebb megy az ára és megvan a kovetkezo telefonom.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#28) Potrien válasza batai15 (#26) üzenetére


Potrien
senior tag

szerintem pedig nem
1-1 :C

(#29) alex devil válasza batai15 (#26) üzenetére


alex devil
senior tag

Egyszerűen próbálják a frissítéssel lehető legjobbat adni. Szerintem ennyi. (az almánál egy ilyen változtatás már forradalmi újítások sorának számít és röpködnek a százalékok)
Majd kiderül, hogy mennyivel lett jobb.

S23

(#30) konczy3 válasza Potrien (#28) üzenetére


konczy3
senior tag

Érdekes ez az akksi dolog, mióta MM van OPX-ben azóta Aida is, CPU Z is és több program is 3000-nek írja, MM előtt 2520 volt mindenhol.

http://kephost.com/image/vkfh

http://kephost.com/image/vkfj

[ Szerkesztve ]

Never Settle

(#31) Atish19 válasza batai15 (#26) üzenetére


Atish19
őstag

Akinek fontos, hogy sokáig bírja az akku egy töltéssel annak hidd el, hogy jó. Extra kapacitás és a 821 legjobb tudomásom szerint takarékosabb az elődjénél így a javulás biztos érezhető lesz. Én most már biztosan megtaláltam szegény kiöregedett G2 méltó utódját :)

(#32) moleculez válasza Atish19 (#31) üzenetére


moleculez
veterán

Így kellett volna kiadni alapból.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#33) Magnat válasza Atish19 (#31) üzenetére


Magnat
veterán

Én egy hete cseréltem le a G2-t és erősen gondolkoztam a 820 Onepluson, de végül a Xiaomi Note 3 Pro SE mellett döntöttem ... teljesítményben gyengébb, de ában és akkuban sokkal erősebb :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#34) agoka07


agoka07
senior tag

Engem nagy valószínűséggel meggyőztek.

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#35) konczy3 válasza Atish19 (#31) üzenetére


konczy3
senior tag

Mitől takarékosabb? Elviekben tök ugyanaz, csak emelt órajellel.

Never Settle

(#36) Tomi_Ohl válasza snyper990 (#9) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Szintén... Nem örülök ennek az "upgrade"-nek.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#37) Taci


Taci
addikt

Nagyon (nagyon!) tetszik minden téren - kivéve, hogy túl nagy nekem...
Reméltem, hogy 5"-ra (vagy alá) viszik... Na de még hátha van ilyen ötlet a tarsolyukban. :K

(#38) alex devil válasza Atish19 (#31) üzenetére


alex devil
senior tag

+1

S23

(#39) ribizly


ribizly
veterán

Inkább a software update-eken dolgozzanak, mint ezen a marhaságon.
Így csak customer-eket fognak veszíteni, mert hiába a kedvező ár, ha ugyanúgy cammog az update, mint más gyártóknál... :(

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#40) batai15 válasza Atish19 (#31) üzenetére


batai15
félisten

ja csak tudod rohadtul irritál hogy meg veszed a gyártó termékét ami ráadásul a legjobb a gyártónál. erre később kiad egy kicsit felturbozott valtozatot, te meg onnantól úgy érzed hogy neked pont szükség lenne arra a kis pluszra, és milyen már az hogy ezért kiad egy újabb változatot abból amit jó drágán meg vettél, holott ki lehetett volna adni így is. egyszóval szvsz dühítő a dolog. ez nem egy kocsi hogy 3 4 évenként jön egy facelift, vagy esetleg sport változat ami az alapnál lenyegesen jobb. ez egy mobil. így is baromi gyorsan kioregszik most egy flagship nem kell még az is hogy fél évente ki adjanak még ebből is egy újabb verziót.
ha az eladást akarják növelni,legyen egy exkluzív valtozata,meg mondjuk egy 5 collos , mert tuti sokan vannak akiknek nagy az 5.5 ,de ha lenne kisebb meg vennék .

(#41) Matada2.3 válasza ollie (#21) üzenetére


Matada2.3
veterán

Fél éve vehetted (vagy több) és ugyan azért (+ 1-2 extra) kiadnál megint 1xx ezret? Tőlem ez egy kicsit távol áll :) De miért ne.

Finn the human

(#42) blagolf


blagolf
senior tag

Ezek is átálltak a "4 havonta új csúcsmobil" forgatókönyvre? :DD

Üdv, Zoli

(#43) hyperspace válasza blagolf (#42) üzenetére


hyperspace
őstag

Hát remélem nyárig csak kiegészítők, és szoftverfrissítések miatt hallunk róluk.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#44) emvy válasza Obyboy (#5) üzenetére


emvy
nagyúr

Mint ahogy ha most le tudtunk gyartani egy Skylake processzort 10x10 millimeterben, akkor 10 eve is meg tudtuk volna csinalni. Ja, nem.

while (!sleep) sheep++;

(#45) Protector


Protector
csendes tag

Eddig erősen gondolkodtam egy OP3 beszerzésén, de így hogy itt a T azt hiszem nem várok tovább. Jó vételnek tűnik, főleg hogy kicsit a színe is sötétebb lett, bár tudom ez aztán valóban lényegtelen de ez a gunmetal szín nekem jobban be is jön. :)

iPhone 11 Pro

(#46) Taci válasza hyperspace (#43) üzenetére


Taci
addikt

Egy X-utódot nyugodtan kihozhatnának még, 3-belsővel.

(#47) ollie válasza konczy3 (#35) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tök ugyanaz. A Qualcomm közzétett egy listát a változtatásokról.

[link]

10 percent lesser boot times
App loading time reduced by 10 percent
Updated performance optimizations for smoother User Interface and enhanced snappiness
5 percent improvement in graphics performance
At least 5 percent more power efficient
Comes with Snapdragon VR SDK
Features Dual PDAF (Phase Detection Auto Focus) and extends the range of Laser Auto Focus
Supports up to 28 MP camera in comparison to 25 MP of the Snapdragon 820

(#41) Matada2.3: simán. Idén már a negyedik mobilomat koptatom (Lenovo Vibe Z2 Pro, Redmi Note 3 Pro, OnepPlus 3, Galaxy S7 edge), szóval simán megtenném, ha nem érezném úgy, hogy a mostani telómnál (S7 edge) jobb már nem lehet egy darabig.

[ Szerkesztve ]

***

(#48) jacis


jacis
nagyúr

Ez megint visz mindent.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#49) es1 válasza Taci (#37) üzenetére


es1
csendes tag

A tendencia nem az, hogy csökken a kijelző méret..

(#50) Taci válasza jacis (#48) üzenetére


Taci
addikt

(Aláírásod alapján) S7 edge-tulajként ez mit jelent? Meginognál, ha most állnál vásárlás előtt, vagy simán újra a Samsungot választanád?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.