Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) elithun


elithun
őstag

Jó kis DIY projekt volt. Jófej vagy, hogy megcsináltad neki. :R

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#2) sg22 válasza elithun (#1) üzenetére


sg22
senior tag

Igazan kedves vagy :B Ha valami muszaki kutyu van a kornyezetemben ami nem mukodik vagy nem ugy ahogy kene h mukodjon nagyon eros kesztetest erzek arra hogy megjavitsam :)

what should I do about this?!

(#3) elithun válasza sg22 (#2) üzenetére


elithun
őstag

Ismerem az érzést. Nekem nagyszüleimnél szokott igen sűrűn előjönni a kéztetés, mert ugyan szeretnének a laptopra vigyázni, de sosem sikerül. A náluk töltött idő általában a laptop szétkapásával telik. :D

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#4) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Szép munka, bár SSD-t HDD helyére raktam volna, HDD meg a caddy-be.

A gép korából kiindulva az ODD csatinál még az is lehet, hogy SATA1 van csak.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#5) d@vee válasza szabonagyur (#4) üzenetére


d@vee
őstag

Pont ezt akartam írni :D
Szép munka, grat :R
Nővéremnek ugyancsak töltőcsati hibás lett az Aspire 5733Z-je. Elvitte szervizbe, majd x nap múlva hívták, hogy ők ugyan megcsinálták a töltő csatlakozót, de ki van sülve az alaplap... :W Gondolom elb@sztak valamit, míg ott "javítgatták" (gányolták). Gyönyörű banda, mondhatom. Pedig semmi baja nem volt a gépnek a szerviz előtt, mindössze nem vette fel a töltést.
Szóval én tapasztalatból és sok ismerős beszámolójából mondhatom, hogy inkább csinálja meg az ember otthol, ha nem annyira nagy munkáról van szó.

Ja

(#6) ncc1701 válasza szabonagyur (#4) üzenetére


ncc1701
veterán

+1

És ahci beállít.

(#7) sg22 válasza szabonagyur (#4) üzenetére


sg22
senior tag

Latod ez elkerulte a figyelmemet, igazatok van. Ma melo utan atcserelem a kettot :R

(#5) d@vee

Az szep munka vazeg :((( Lett valami kovetkezmenye? Vagy visszakuldtek igy hibasan aztan szevasz?

[ Szerkesztve ]

what should I do about this?!

(#8) szabonagyur válasza ncc1701 (#6) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szerintem a gép nem is tud mást csak AHCI-t, nekem a sokkal öregebb előd sem tudott már mást :)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#9) sg22


sg22
senior tag

nezegetem a macbookokat mert majd vennunk kell egyet - ez elkerulhetetlen - nagyon ra van kattanva az apple-re. 1000 dollar a 128 gbos 13" macbook air, 1200 dollar ugyanez a gep csak nem 128 gb-tal hanem 256-al. A tobbi SSD novelesi opcio is irrealisan megnoveli az arat. Egyszeruen szanalmas. Es mar te sem tudod kicserelni mert custom csatlakozo van hozza meg minden. Gyulolom az applet (mondom ezt ugy hogy volt mar iphone-om, kiprobaltam miert vannak meghalva, meg a ceges laptopom amirol most is irok macbook pro)

what should I do about this?!

(#10) nemlehet válasza sg22 (#9) üzenetére


nemlehet
őstag

Inkább szakíts a csajjal :D
Hidd el, utána minden hülyeségért téged fog MACerálni mert még annyira se fog érteni az OSX-hez mint a WIN-hez.... Plusz ott lesz, hogy te sem igazán értesz hozzá, szóval kapásból nem is tudod a választ.

Én majdnem bebetonoztam a tesómat android-iPhone migrációnál, mert már tikkeltem annyi hülyeséget kérdezett....

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#11) Klaus Duran válasza nemlehet (#10) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Miért nem mutattad be neki a Google-t?

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#12) nemlehet válasza Klaus Duran (#11) üzenetére


nemlehet
őstag

Idézem:
"Ez nekem bonyolult, te ilyen izé vagy segíts mán". Tesóm feketeöves nyaggató, időt, pénzt és energiát nem kímélve képes még a dalai láma agyára is menni...

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#13) erahurka


erahurka
félisten

Szép munka! Én egyszer szedtem szét laptopot, de soha többet nem fogok, borzalmasan komplikált, recseg-ropog, végül le is tört pár műanyag tartó cucc, de szerencsére nem érezni a hiányukat. :DDD

(#14) sg22 válasza erahurka (#13) üzenetére


sg22
senior tag

Az! En sem vagyok oda erte, nehany laptopban annyi csavar van hogy csak nezek :Y
De ha jo par laptopot szet szedtel meg ossze raktal utana mar lesz hozza erzeked es tudod hogy hol meg hogy nyulj hozza illetve figyelsz a szalag kabelekre h el ne szakadjanak meg a kis muanyag pocok csatlakozokra.

De amugy igen, pepecs munka :U

what should I do about this?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.