Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Mind a film, mind a játék zseniálisan el van találva a maga nemében. (Előzetes és a játék trailer alapján.) :C

Aki hülye, haljon meg!

(#2) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

A film jónak igérkezik. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Várós, kiváncsi vagyok milyen lesz, bár dec. 30. valszeg nem ezt fogom nézni :))

(#4) XuChi


XuChi
addikt

Csak Xb360-ra lesz? Pc megint kimarad a szórásból :((?

(#5) Dzsokszer


Dzsokszer
csendes tag

Vááá ez a film :)) :DD

(#6) Wolverine válasza L3zl13 (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

És ezek szerint a képregényt még nem is olvastad... :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7) csaabz


csaabz
őstag

Várjuk, jóóó lesz...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#8) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Ritkán lelkesedek egy játékért, de ez a játék nekem KELL. (így, nagybetűvel - remélem csak kijön PC-re is)

A KITT limuzin pedig szabályoz...

Addig is tud valaki hasonló játékot ajánlani? Cadillacs and Dinsoaurs, Final Fight, Punisher már megvolt (több is, de most ezek jutnak eszembe)

(#9) Invadrr_Zim válasza DeFranco (#8) üzenetére


Invadrr_Zim
tag

knights of the round és persze mindenek elott golden axe. ha jol tudom, a Shank-et kidobtak PCre is, illetve ami meg utott, az a castle crashers volt, de az szinten csak 360/ps3.

(#10) DeFranco válasza Invadrr_Zim (#9) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Knights megvolt, a Shank-nek meg nem ilyen a hangulata... mindegy, ez egy másik topic lesz, majd megyek oda. A lényeg, hogy a cikkben említett játék telitalálat. :)

(#11) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Nah ez a film egész bejövős. Biztos nagyon jó lesz, már várom. :K

(#12) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Hát a filmben a csajnak valami undorítóan gagyi parókát nyomtak a fejébe... :W
Amúgy érdekes kis film, bár sztem nem nyer oszkárt, de nem is erre készítették.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#13) talpalavalo


talpalavalo
aktív tag

Tetszik tetszik, csak a főszereplő srác a nem szimpatikus, állandóan a béna luzer szerepet aggatják rá, pedig szerintem annyira nagyon nem illik neki:S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.