Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tjb007


tjb007
nagyúr

Várjuk szeretettel.
Én most nagyon rá vagyok kattanva a WP7 -es telefonokra, tuti veszek egyet amint lesz rá offline navi alkalmazás (bár már most is elgondolkoztam egy Omnia 7 -esen).

[ Szerkesztve ]

(#2) bloomberg


bloomberg
tag

Nekem is nagyon mozgatja a fantáziámat a rendszer, de csak jövő tavasszal csábíthat el.

Addig meg sokminden lesz még.

(#3) eeXaa


eeXaa
addikt

A screen kicsi....egy 4.3-mas indokolt legalább.... ezêrt felejtős.... :(

(#4) csatakacsa


csatakacsa
tag

Nekem is bejön a gyorsasága meg egyszerűsége de azzal a túl egyszerű csempékkel nem tudok kibékülni.
Tudom ugrál meg minden de akkor is monoton lesz egy idő múlva.

Viszont van egy kép ami ugyan csak photoshop gondolom de akkor is mennyivel szebb lenne ha így nézne ki. WP7 UI :Y

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#5) Ocarina válasza csatakacsa (#4) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Ez az UI nekem is sokkal jobban tetszik. :K

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#6) Retekegér válasza eeXaa (#3) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Pont hogy ideális. :U

<< Heimdal >>

(#7) robertel válasza tjb007 (#1) üzenetére


robertel
senior tag

[link]
Ez a cikk alapján én várok még, reméle mebigazoldóik a tag jóslata és jővő ilyenkor lesz 150$-os wp telefon!
Egy álom lenne!
Addig meg amrad Nexus S, elleszek vele:)

Meg az is durva, hogy 1.5-2 GHz-es procik lesznek már 1 év múlva, a netbookomat emgeszik teljesítményben :O

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#8) Blyan válasza eeXaa (#3) üzenetére


Blyan
félisten

Lesz belőle nagyobb is, ez a kisebb variáns.

(#7) robertel
Igen lesz, a mostaniak jövőre $150... de új az kb 200usd körül lesz, amelyeket a távolkeleti szegény piacra szánnak (rezisztiv kijelző, csupa fincsiség). Vedd csak meg. :))

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#9) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Legalább az Omnia vonalat is tolják kicsit...
A Galaxynál már úgy is droid telítettség van. :D

Reméljük az Omnia lassan nem csak kávéból lesz jó és sikeres :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) robertel válasza Blyan (#8) üzenetére


robertel
senior tag

Nekem nem gond a gyenge kamera, a müanyag, meg a rezisztív kijelző, optimus gt540ben se votl semmi bajom vele, ezek az újak meg tuti jobbak is lesznek.
Egyébként sok midnenben jobb a rezisztív, pontosabb, ezt bárki bármit mond igy van.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#11) oO7


oO7
őstag

szerintem nem az 1.4GHz a nagy szám hanem az NFC... vagy ez csak nekem mozgatja a fantáziám? eddig semmi hír nem volt NFC támogatásról, API-t biztosra mondhatom, hogy nincs hozzá, azaz marad az kizárásos alapon, hogy a Microsoftnak van még meglepije szoftveres téren... vagy a Samsungnak, de elég valószínűtlennek tartom, hogy annyira szabadon engedték volna a gyártókat, hogy tetszőleges hardvert belerakhassanak a mobilba úgy, hogy az a hardver az alap rendszer által nem is támogatott... vagy az is lehet, hogy egyelőre az NFC csak az ezzel kompatibilis eszközök párosítását fogja megkönnyíteni és semmi fizetés meg ilyesmi nem lesz a terítéken... találgatások, találgatások...

(#12) Blyan válasza robertel (#10) üzenetére


Blyan
félisten

Ja, hogy Neked nem gond. :C
De ne lepődj meg, ha ezzel a véleménnyel egyedül maradsz.

Hát nem tudom, nekem a Trophyban olyan pontos és érzékeny a kijelző, hogy sírnék, ha megint rezisztivet kellene használni (előtte droidos Samsungom volt, kapacitív, mérföldekkel jobb a mostani használhatósaga).

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#13) blex válasza oO7 (#11) üzenetére


blex
senior tag

hol lehet magyarországon nfc-t használni? egyébként a gyártók lazán írhatnak hozzá programot, mint ahogy az htc tette a zseblámpával meg az iránytűvel.

(#14) tjb007 válasza blex (#13) üzenetére


tjb007
nagyúr

OTP és Takarékpont PayPass elfogadóhelyeken, persze itt is csak külön bankkártyával/órával, nem telefonnal.

(#16) oO7

"a már kellően elterjedtek az NFC képes készülékek, akkor majd egyre többen adnak rá lehetőséget, hogy a boltokban meg különböző helyeken pl azzal fizess..".

Ezt is max. mobilfizetésként (egyenlegből vonódik, havi számlához adódik). Az NFC mobil - bankkártya mókára nem nagyon kell számítani, főleg nem mostanában.

[ Szerkesztve ]

(#15) Napfénysüti válasza eeXaa (#3) üzenetére

Már akinek. Nekem a 4,3-as már tepsi lenne...

Én már elcsábultam a WP7-re és nagyon bejön a rendszer. Noha egy offline navigációs program még tényleg hiányzik a kínálatból. :)

Més que un club!

(#16) oO7 válasza blex (#13) üzenetére


oO7
őstag

Mobilarena: NFC élesben - mobillal fizettünk a Szigeten

Nyilván nem a kínálat fog előbb megjelenni, hanem ha már kellően elterjedtek az NFC képes készülékek, akkor majd egyre többen adnak rá lehetőséget, hogy a boltokban meg különböző helyeken pl azzal fizess... vagy egy szállodában (vagy akár otthon) az ajtót azzal nyithasd mágneses kártya helyett, stb...
Nem fognak addig komoly pénzeket beruházni erre az üzletek, amíg 3 ember mászkál magyarországon aki ki is tudná ezt használni...

De ott van az is, hogy az újabb headsetek is tudni fogják már ezt és ahelyett hogy szerencsétlenkedni kellene párosítással, csak összeérinted és már megy is...

(#17) David75


David75
őstag

Jó most akkor az új mangós készülékeknél kihal a 4"? Vehetek jóval kissebbet 3,6"-os szarokat vagy vehetek 4,5-4,7"-os htc-t nagyon jó...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.