Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Köszönjük a tesztet, végül is az lett leírva amit vártam :) Jó teszt lett.
Bizony még érdemes várni hogy olcsóbb legyen. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) geri|


geri|
aktív tag

MUST HAVE! NON PLUS ULTRA, de ennyiért inkább valami jó kis rövidtávú befektetést választanék, 10% körüli kamattal. Szerintem 120 körül megjátszható de addig marad a kőgazdagoknak, mi pedig csodáljuk...érdekel hogy iGo-val mi lesz...

LiveStrong

(#3) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

a különösen ajánlottat megadtam volna neki,
úgy ismerjük a samsungot, hogy hamar lejjebb viszi az árat
és jobban mint a nokia

node mindegy.. így is jó a teszt, köszönjük :))

(#4) Magnum_


Magnum_
nagyúr

jó teszt és nagyon jó telefon, kell is... azért bízom, hogy lesz a szolgáltatóknál. a mostani információ ellenére kb. mikor derülhet ki, hogy forgalmazni fogják a szolgáltatók? ha..

I humbly and respectfully decline™

(#5) AS válasza Magnum_ (#4) üzenetére


AS
félisten

Szerintem nem lesz a INOV8 sem volt .....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#6) Magnum_ válasza AS (#5) üzenetére


Magnum_
nagyúr

akkor nem lesz ilyenem.. de az Omnia meg mindenhol van.. őrültség lenne kihagyni.

I humbly and respectfully decline™

(#7) Mamuska válasza Dr.Anonymus (#3) üzenetére


Mamuska
őstag

Én is különösen ajánlottat adtam volna neki. Lehet ebből csak egy használtra fogja futni.
úgy ismerjük a samsungot, hogy hamar lejjebb viszi az árat
Az innov8 is tartja az árát, ha nem kerül be szolgáltatókhoz akkor elég sokáig marad borsos az ára ennek is.
Nekem leginkább egy kicsit minőségibb műanyag hiányzik róla, meg a görgetőrutin. Na az viszont jó hír, hogy lesz igo is symby Janira.

(#8) Jegi


Jegi
csendes tag

Jó a teszt! Komolyan gondolkozom egy ilyen telefon beszerzésén.
Lenne egy két kérdésem.
Ki lehet e tenni a naptárbejegyzéseket a kezdőoldalra úgy mint a symbianos nokiáknál?
Mekkora képet mutat bejövő hívásnál a hívóról, ha van kép hozzá rendeldelve?
Van keresés funkció? ( A névjegykártyák hozzárendelt adataiban).
Az sms írás kb olyan mint az 5800-nál?
És még az, hogy lehet, e ezt is frissíteni mint a nokiákat?( kell ezt egyáltalán)
Háát ha ezek benne vannak akkor sz.tem veszek egyet.
Elöre is köszönöm a választ!!

[ Szerkesztve ]

(#9) ben11


ben11
őstag

Háát én max az ára miatt nem adnék különösen ajánlott plecsnit..
Egyébként szédületes mit tud a gép.. :Y

ui.:a tesztvideót ti sem éritek el?

[ Szerkesztve ]

(#10) DarkByte


DarkByte
addikt

A 720p -s mintavideóra 404 -et kapok. Pedig kíváncsi lennék rá. :U :)
#9: megelőztek.

[ Szerkesztve ]

(#11) Napfénysüti

Ez valami döbbenetes. :Y
Nagyon durva lett ahogy az ára is mutatja. Viszont ha nem lesz szolgáltatónál az sokaknak szívás lehet (nekem is :( )

Més que un club!

(#12) <NewL>


<NewL>
addikt

Nagyon jó teszt,köszi:R A telefon is ott van a toppon ,meg is venném ha még a felét sem sajnálnám telefonra:D

A tesztvideót nem tudom letölteni. Néhol láttam pár elgépelést,meg Bocha összeollózott cikkének az ide linkjét nem raktad be.

There's an app for that

(#13) ent


ent
őstag

Szép, terjedelmes cikk, de maga a lényeg kivesézése elmaradt. Vártam volna pár mondatot a képrögzítés minőségéről, lehetőségéről. HD a lényege eme remek telefonnak és erről nyulansznyi infót se kapunk. Na e majd a blogban vagy teszt2 ben, köszi. :R

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#14) pabadam


pabadam
aktív tag

Ha álló helyzetben pötyögjük az sms-t akkor a magyar ékezetes betűk ugyanúgy elérhetők, mint a hagyományos bevitel esetén, vagy külön menüben hívhatók csak elő?

A Route 66-nak nyilván gyengébb a magyar lefedettsége, de mennyire rossz a helyzet?

A tesztvideó nem elérhető, úgyhogy kérdem: valóban megvan a 24 frame per sec (nem úgy, mint a béta verziókban, ahol kemény 20 fps volt az átlag)

Van lehetőség arra, hogy a fényképeket 16:9-ben képarányban készítsük el?

"...I'll never stop looking..."

(#15) AS


AS
félisten

Írták máshol is hogy ez a legjobb kijelző most a piacon iphone is sarokba állhat.
Már csak ara vagyok kíváncsi a Pixon12 milyen képed az majd:D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#16) student válasza geri| (#2) üzenetére


student
őstag

sose lesz 120 a bolti ára. 140nél megáll oszt kész

(#17) student válasza AS (#15) üzenetére


student
őstag

i7500 tesztet a népnek! :P

(#18) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Nálam nem lesz gond (ha majd esetleg megveszem) a rátelepített GPS SW. Majd legfeljebb felmegy a Sygic. Úgy is azt használom most is.

valami

(#19) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Mindjárt javítom a hiányosságokat, csak 3 órát aludtam és még nem vagyok ott a szeren.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#20) zolomon17


zolomon17
senior tag

Szerintem érik a két koreai cég csúcsgépének összehasonlító tesztje :U

LG Arena VS. Samsung Omnia HD!

:C

Frankó cikk, frankó telefon! :R

Jut eszembe: meddig bírja az akku? Vagy csak én voltam bamba és le van írva :F

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#21) skajwa


skajwa
senior tag

Csatlakozom, köszönet a tesztért. Nagyszerű telefon!

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#22) Bog válasza ent (#13) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Milyen infóra van szükséged még?

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#23) Bog válasza zolomon17 (#20) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Három napig vidáman megy a cucc, le is van írva.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#24) Konflikt


Konflikt
addikt

a masodik oldalon tartok epp, itt hianyzik (vaslzeg) egy link, semmi nem kattinthato: )

"Erről a mostanában szerencsére egyre jobban terjedő technológiáról Bocha kolléga már összeollózott egy rövid ismertetőt, ez ide kattintva megtalálható."

mod: latom javitva is lett.

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#25) zolomon17 válasza Bog (#23) üzenetére


zolomon17
senior tag

Köszönöm! :R Ezek szerint tényleg én voltam a béna :DDD A 3 nap igen szép teljesítmény, cimbora sima Omniája Franciaországba kifelé menet egy nap alatt kipurcant, úgy hogy mindössze 3-4 alakalommal megnéztük a GPS-en, hogy milyen messze vagyunk és még csak a 3G se ment...

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#26) Bog válasza Bog (#19) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Javítva a tesztvideó linkje.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#27) AS válasza Bog (#23) üzenetére


AS
félisten

Az viszont nem semmi, Omniám nem megy addig pedig annak jóval kisebb a kijelzője. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#28) zolomon17 válasza AS (#27) üzenetére


zolomon17
senior tag

Valószínűleg az AMOLED nem kicsit jobb fogyasztást produkál :Y

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#29) Stiky


Stiky
senior tag

Nem kellett csalódnom a Samsungban. :C
Az ára meg... egyes afrikai gerillacsoportok ennyi pénzt kérnek el a foglyul ejtett túszokért. :)

"...ahol az illetők arcára helyezzük az összeköttetést. Jó ötlet, ilyesmivel eddig nem találkoztunk." - Bocha mintha tesztelt volna olyan készüléket amelyikben már volt ilyen. Vagy ez a funkció csak hír volt? De azis lehet, hogy csak Déjá Vu-m van. :D

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#30) Bog válasza Jegi (#8) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Szia, válaszok:

1. Nem, a naptár widget kirakható, de az nem riaszt. Inkább csak shortcut.
2. Majdnem fullscreen
3. Nincs
4. Igen, kábé, de erről elég sok kép van a tesztben
5. Valószínűleg igen.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#31) Jegi válasza Bog (#30) üzenetére


Jegi
csendes tag

Köszönöm szépen!

(#32) Binyi01


Binyi01
aktív tag

Nagyon jó telefon és a teszt is, köszönjük.
Egy bajom van vele: nem vszínű, h . lesz szolgáltatónál...:(

‎"Amikor Bell feltalálta a telefont, már 7 nem fogadott hívása volt az Apple jogi osztályáról..."

(#33) arkiss32 válasza ent (#13) üzenetére


arkiss32
csendes tag

nyulansznyi, ez aranyos :D
nüansznyi? :))

(#34) Lasi


Lasi
tag

"microSDHC bővítőeszköz is betolható. (Mondjuk konkrétan akármi betolható, de az említett kártyát kezeli is a telefon"
Jajj ez nagyon tetszett :DDD

Nem hiába véletlen! - http://lasi.atw.hu/

(#35) hemaka


hemaka
nagyúr

Jó kis(nagy:D) gépezet ez, csak az ára durva sajnos. :(((

(#36) LonGleY


LonGleY
veterán

1. oldal: simán felveszi a versenyt a Windows Mobile-lal, ha megfellő hardver van alatta.

4. oldal: A kevésbé elterjedt alkalmaázsok közé sorolható a névjegykártya-olvasó

(#37) LonGleY


LonGleY
veterán

5. oldal: Ajándkba kapjuk Documents To Go licenszét is

(#38) P00By


P00By
nagyúr

Szolgáltatóknál egyelőre a legutolsó információink alapján nem lesz (de ez napi szinten változhat)...

(#39) LonGleY


LonGleY
veterán

P00By: Ebben megelőztél. :]

[ Szerkesztve ]

(#40) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Egyetlen 1 dolgot hiányolok mégpedig egy éjszakai képet és hogy mit is tud a Ledes vakú a Xenonnal szemben.
Xenon villanó hiányossága lenne szemet szúró :D
Amúgy pöpec kis teszt. Mennyi időd ment rá Bog?

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#41) Kickass


Kickass
őstag

egyrészről ennyiért ki az aki megveszi? :D másrészről csak nekem csalódás a kamera? a képek mondjuk fakóak, a videó meg bizony be-be szaggat (bár ezt még nem tudtam eldönteni h melyik gépben is van a hiba :) de több lejátszó kipróbálása után egyenlőre a telefonra kenném a dolgot :D aztán majd Bog legfeljebb megcáfol :D)

(#42) Binyi01 válasza Kickass (#41) üzenetére


Binyi01
aktív tag

A képek sztem sem a legjobbak, de a videónál én nem láttam, h szaggatna... Még zoom - olásnál sem. Vagy nem figyeltem eléggé.:D

‎"Amikor Bell feltalálta a telefont, már 7 nem fogadott hívása volt az Apple jogi osztályáról..."

(#43) hemaka válasza Kickass (#41) üzenetére


hemaka
nagyúr

Tegyél fel normális codec-et. :D Nem szaggat az. :D

(#44) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Nem tudom miért, de nem estem hasra ettől sem. Az 5800 kb. ugyan ez, gyatrább anyagokból. A fényképező része számomra érdektelen.
A felhasznált anyagok ránézésre gagyik. Az ezüst keret az előlapon engem a távolkeleti "kvarc" órákra és játékokra emlékeztet. Pár hónap után szerintem elkezd majd lepattogni és akkor igazán elegáns hatást fog kelteni.

"...a kijelző körül némi ezüstös dekorációval (ez szerintem fém)..."
Ami meg fémből van arra mindíg rásütitek, hogy festett műanyag. :U

A belső tulajdonságok viszont mindenképpen dicséretet érdemelek. :R

[ Szerkesztve ]

(#45) rudymester


rudymester
senior tag

Ennyiért ez nagyon sok, jó tulajdonságok ide vagy oda. 30 ezer forintért kap az ember ilyen minőségű fényképezőgépet. Oké, hogy minden egyben van, de közel sem tökéletesek a komponensek. A kijelző innovatív, de az nem ér 180k-t.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#46) Bog válasza Kickass (#41) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A gépemen nálam is szaggat, de nálam már egy 720x480-as videó is szaggat néha :N

A telefonon viszont röci nélkül fut, ergo nem a videóban lesz a hiba.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#47) cousin333


cousin333
addikt

Nagyon komoly képességei vannak, különösen az AMOLED kijelző tetszik. nem csoda, hogy megnőtt a készenléti idő, elvégre egy ilyen telóban a kijelző fogyasztja a legtöbbet. Szvsz a fogyasztás legalább felét az adja.

Ettől függetlenül elgondolkodnék rajta, mert a Symbiannal szemben fenntartásaim vannak, másrészt a kiejlző bármennyire is szép, én keveslem a felbontását, ha legközelebb telefont veszek, akkor legalább VGA lesz, de inkább WVGA. Ha jól tudom, nemsoára jön egy Samsung, amiben ilyen felbontású AMOLED van. Csak az árára kell még lelkileg (meg persze anyagilag) felkészülnöm... :D

"We spared no expense"

(#48) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Nagyon nagyon jó, de az ára hát tényleg!:D :R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#49) Bog válasza FRENK1988 (#40) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nemigen lehet egzaktan megmondani, hogy mennyi idő ment el erre a tesztre, az biztos, hogy maga az írás az egy három órácska volt, de csak azért, mert másolgattam a videókat meg képeket meg a szoftvereket ide-oda.

A fotózás meg a képek megvágása az is legalább ennyi, meg aztán az egészet tördelni, szerkeszteni, feltölteni... olyan 7-8 óra alatt megvan egy ilyen írás, ha nincs benne videó, de ahhoz, hogy 3 óra alatt megírjam, ahhoz meg kell ismerni előtte a telefont.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#50) Binyi01


Binyi01
aktív tag

Majdnem el is felejtettem: milyen a hangminőség beszélgetés közben? Mert arról eléggé rossz véleménnyel voltak azok, akiknek volt már ilyen kütyü a kezében...

‎"Amikor Bell feltalálta a telefont, már 7 nem fogadott hívása volt az Apple jogi osztályáról..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.