Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frozzy

    őstag

    válasz Yeffy #32249 üzenetére

    hát most "így" nem zavar. most nagyon tetszik ez az aosp kinézet meg letisztultság.. :D ha bármi hiányozna akkor újra indítom a telót és ott az Omega :Y :C

    pár dolgon már gondolkoztam, hogy bele rakom a CM-be.. pl az előugró böngésző. :K

    [ Szerkesztve ]

     iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

  • ToMmY_hun

    senior tag

    válasz Yeffy #32249 üzenetére

    Ha a counterre gondolsz, akkor azt lehet nullázni. Máshol meg nem tárol semmilyen infót az előző szoftverekről a készülék, legalábbis én így tudom. :)

    Az HTC meg iszonyatos volt. Bekapcsolt kijelzővel 3-3,5 órás akksiidő kikapcsolt WiFi-vel is, ami számomra egy rosszízű viccnek hat. Nem tetszett még az sem, hogy az agyondicsért kijelzőt fényszennyezik az alsó kapacitív gombok LED-jei. Ez annyit tesz, hogy például ha filmet nézel és egy sötétebb jelenetnél jársz éppen, akkor zavaróan látni a kijelző alsó részén a három LED fényudvarát. A harmadik - számomra egyértelmű válóok - a zajos DAC. Komolyzenét egyszer hallgattam rajta, másnap már hirdettem is mint eladó telefont. :) Arról már ne is beszéljünk, hogy ha garanciáztatni kellene, akkor körülbelül 3-4 hétig tartana mire visszakapnád a telefont és arról se beszéljünk, hogy az előlapi kamera lencséje elől annyi szöszt össze tudtam volna gyűjteni, amiből egy kisebb madár fészket tudna építeni magának.

    frozzyZTE Akkor ma is tanultam valamit, köszönöm az infót. :)

    [ Szerkesztve ]

    C programmers never die, they are just cast into void.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés