Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Oké, hagyjuk... Low-end cucc...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) Paul119 válasza Graphics (#1) üzenetére


Paul119
addikt

Also hangon 75kert :D ez igy kicsit nagyon keves ennyiert :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3) Graphics válasza Paul119 (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ennyiért már telefont is lehet kapni ;] :C

Hogyne lenne, ennyiért bármi jobb

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) Paul119 válasza Graphics (#3) üzenetére


Paul119
addikt

ha olyan 35-40k korul lenne meg fogcsikorgatva azt mondom a samu gari miatt megeri de ennyiert van booven jobb alternativa :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5) ollie


ollie
MODERÁTOR

Arra vagyok kíváncsi, hogy az 1 SIM-es változatában is ugyanaz-e a hardver.

***

(#6) Dominó85


Dominó85
veterán

Eddig se csipáztam a Samsungot, de szegény xarnak már annyi pofont adtak, hogy az már lassan f0s állagú lesz. Ennyi gagyifont is rég láttam már (és nem csak a Samsungtól). :U

* Péter - 06302461862 *

(#7) Retekegér válasza ollie (#5) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Ugyanaz.

Újabb tucatcucc, az ára vicc.

<< Heimdal >>

(#8) Gabó75


Gabó75
senior tag

A kétkártyás tulajdonság jó dolog. Ezen kívül semmi jót nem látok benne.
A két éve megjelent Motorola Atrix 2 megeszi reggelire 47 ezer Ft-ért.

(#9) ollie válasza Retekegér (#7) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, én is most nézem.

Viszont van belőle LTE verzió, ott 2x annyi a belső tárhely (8GB), 1,2GHz a proci és 1800-as az akku. De ennyi a különbség az LTE mellett.

Amúgy jó ez, de fele ennyiért kéne árulni. Na jó az túlzás, mondjuk 50k reális lenne.

[ Szerkesztve ]

***

(#10) Prevent


Prevent
aktív tag

"Egyértelmûen az ACE-t az alsó kategóriába szánta"

Amikor 2,5 éve megjelent, akkor hozott magával két társat a Galaxy Minit és a Galaxy GIO nevezetű csodákat. Akkor a Samsung az utóbbi két típust szánta az alsó kategóriába nem? És az ACE volt az akkori közép-alsó kategóriás telefonjuk. Nem így volt? A felső kategóriába meg ottvolt a rájuk néhány hónapra megjelenő S2 és a Note.

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#11) Graphics válasza Prevent (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

+1

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) #13110016


#13110016
törölt tag

Ennyi pénzért ez a telefon a hónap poénja. :DDD

(#13) Titan44


Titan44
tag

Az Ace minden verziója arcátlanul túl volt árazva a képességeihez mérve, no de ez túlmegy kissé a határokon. Na majd összevissza be lesz akciózva a szolgáltatóknál.

A kilencvenes évek zenéi: https://www.facebook.com/ilove90sclub

(#14) Gery1987


Gery1987
őstag

Nem akarok rossz májú lenni, de ennél elsőre jobbnak tűnik az ACE2 még ha papíron kicsit gyengébb is, de akkor is használhatóbb. A saját S Advance-emről már ne is beszéljünk mert még az is bucira csapja. Hiába a Broadcom chipset nem a legjobb választás kedves Samsung...maradjunk a Qualcomm-nál vagy MTK...

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#15) NoMagix


NoMagix
addikt

Ezt a telót elő sem mertem volna venni a nagy és gonosz Darth Vader előtt! ;]
Legendd, szerencséd volt hogy életben hagyott! :DDD

(#16) Paul119 válasza Gery1987 (#14) üzenetére


Paul119
addikt

S3 minibe is azt raktak nem ?

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#17) Retekegér válasza Titan44 (#13) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Na majd összevissza be lesz akciózva a szolgáltatóknál. Hát nem tudom, a sima Ace szép karriert futott be a T-nél, végig tartva az 50 k körüli prepaid árat, mikor már rég eljárt felette az idő.

<< Heimdal >>

(#18) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Ace1 tulajként nagy várakozásokkal álltam neki a tesztnek, sajnos erősen csalódnom kellett. Nem igazán látszik a fejlődés, ennyi pénzért inkább a (több mint 2 éves) S2, vagy az S2 plus látszik esélyesnek következő telefonnak, mint ez.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#19) Gyula88


Gyula88
tag

Irto gyenge lett...

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#20) Prevent válasza #13110016 (#12) üzenetére


Prevent
aktív tag

Igen-igen nyakunkon Április elseje... Én nem csodálkoztam azon , hogy 75000! Elég ha megnézzük az ACE(1)-t. A mai napig 40.000 és úgy viszik mint a cukrot. Igen hiába i-s verzió ha mindenhol azt olvasom, hogy gyengébb mint az elődje(grafikus szinten).
Az ACE sorozat fontossága a Samsungnál lassan felnő az S sorozatéhoz. Semmi meglepő nincs az árazásban azt csinálnak amit akarnak. Nem az a réteg fogja megvenni aki ért hozzá és ez kb 95%-ot jelent :)

[ Szerkesztve ]

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#21) Gery1987 válasza Paul119 (#16) üzenetére


Gery1987
őstag

Nem. Az S3 mini és az S Advance és az az ACE2 is azonos hardverre épül. Mindegyikben ST-Ericsson U8500-as processzor van Cortex A9-es magokkal. A különbségek:
ACE 2: 2x800 MHz és 768 RAM, IPS kijelző 3,7" 480x800, 4GB
S Advance: 2x1 GHz és 768 RAM, Super AMOLED 4", 480x800, 8GB/16GB, NFC
S3 mini: 2x1 GHz és 1 GB RAM, SUPER AMOLED 4", 480x800. 8GB

Az eltérések a különbségek hardveresen.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#22) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Ez brutál drága! Ennyiért már kell a francnak a szappantartó, inkább folyékony szappant használok.. :)

(#23) HawerKing


HawerKing
őstag

Nagyon elszalt a Samu az arazassal mostanaban :(

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#24) joey04


joey04
titán

Fényképez ő

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) anaqer


anaqer
veterán

Ment nemrég a dömpernyi fika az Xperia M-re - hát a Samu ezt elnézve elég lazán alá tudott lőni ár/érték szempontból (a bloatware touchwizről nem is beszélve). :(

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#26) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Szerintem az Ace szériából az első volt értékelhető a többi elég satnyára sikeredett.

(#27) Paul119 válasza Gery1987 (#21) üzenetére


Paul119
addikt

a koszi :) nem tudom miert ez remlett..na nem mintha azok combosabbak lennenek :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28) satz18


satz18
őstag

Amikor hónapokkal ezelőtt vizualizálódott a vas és az ár, már lehetett tudni, hogy ez egy szar lesz. És tényleg. Amilyen jó volt az ace 2, olyan gyenge lett az ace 3. Ahogy a tab szériánál, itt is megy az átnevezgetés. Ez talán a leggyengébb telefonja idén a samunak.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#29) wozzy


wozzy
tag

Az ace széria mindig is túl volt árazva! Aki ilyet vesz, az meg is érdemli ...

[ Szerkesztve ]

(#30) #19158016


#19158016
törölt tag

Maszat.

(#31) Valzor


Valzor
aktív tag

Ez elég furcsára sikeredett :P

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#32) franc0


franc0
őstag

Nem értem, mi ez az akciós szolgáltatói "ejmajdjólesz"-féle magyaros hozzáállás.
Főleg azután, hogy 216 milliószor le lett írva ezen az oldalon, hogy szolgáltatónál csak marhák vesznek telefont.

Friss pénteki példa, Lumia 920-at akartam venni.
T-mobilnál függő telefon, 2 év hűséggel webshopból XS csomagban 110e
E-digitalban gyárifüggetlen 110e
GSM boltban ugyanez okosáfával 92e

Mikor fogja már fel végre átlagjózsef hogy a különadóknak ára van? Mikor húzza már ki végre a fejét a gilotin alól, ahova önként és dalolva dugta be?

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#33) Paul119 válasza wozzy (#29) üzenetére


Paul119
addikt

latnad mennyien viszik meg mindig az acokat..es nem azert mert az kell nekik hanem mert az elado rajuk tukmalja :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#34) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ezzel nem utott Ace-t a Samu. Gyenge, tularazott tucatcucc.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#35) Zsolto


Zsolto
őstag

"Boldogságra adhat okot, hogy a harmadik Ace már Android 4.2.2-vel érkezik, bár ez várható is volt, hiszen elődje 4.1.2-vel kecsegtet...",

Ömm, itt melyik elődről van szó, mert az Ace2-re tudomásom szerint azóta sem jelent meg a 2.3.6-nál frissebb szoft... :U

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#36) ollie válasza Gery1987 (#21) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

3,8-as az Ace 2 kijelzője, de amúgy stimmel.

(#26) b4zsi-: az Ace 2-vel mi baj van? Eléggé kiemelkedő volt 768MB rammal a középkategóriában, amikor megjelent. Ott csak annyit szúrtak el, hogy 2.3.6-tal jelent meg.

(#35) Zsolto: de, 4.1.2 a legfrissebb rá. De valóban 2.3.-6-tal jelent meg annó, és csak pár hónapja van rá JB.

[ Szerkesztve ]

***

(#37) maggi1886076


maggi1886076
addikt

egy kicsit többet vártam volna :U

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#38) SkyLaci


SkyLaci
őstag

Ami nagyon durva hogy az ACE-t még most is árulják 40000 forint körüli áron, 2 éve is sok volt érte annyi, hát még most

(#39) maggi1886076 válasza SkyLaci (#38) üzenetére


maggi1886076
addikt

az első generáció az nagyon rossz volt. ace2 már jól talált, még ma is megállja a helyét!

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#40) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Ha ugyanezt a cuccot (esetleg 3,7-3,8"-os kijelzővel) Galaxy Mini 3 néven, 50K körül dobták volna piacra még tapsolnék is az 1 GB RAM miatt. Így viszont...

Egyszerűen nem értem, miért veszik az emberek 10 milliószámra a Samsungokat (és most nem az S és Note szériákra gondolok, hanem a többi 50 modellre).

Nem a lényeg a fontos.

(#41) kengyel


kengyel
nagyúr

Ha egy olcsóbb árazást kapott volna, nem lenne olyan rossz vétel.

kengyel

(#42) maggi1886076 válasza kengyel (#41) üzenetére


maggi1886076
addikt

Sajnos a Samsung is kezd elszállni az árakkal.mondjuk soha sem volt olcsó, de egy kis korrekció ráférne a palettára!

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#43) Zsolto válasza ollie (#36) üzenetére


Zsolto
őstag

Ollie:
Hm, ha hazajött a fiam a telóval, már nézem is :) :R

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#44) vegyszer


vegyszer
addikt

Lassan a Samu is felnő a Nokiához.
Hetente adják ki a tökegyforma semmitmondó telókat, csak ők nem S40-el teszik, hanem androiddal.
És emellett olyan szinten túlárazzák őket, hogy csoda.

Lehet, egyszer ennek meglesz még a böjtje.

Addigis éljenek a "kiskínai nevenincs gyártók", mint a Lenovo, és barátai.
fele pénzen dupla teljesítmény...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#45) kengyel válasza maggi1886076 (#42) üzenetére


kengyel
nagyúr

Amíg ilyen jól a dobogó tetején áll, addig az árait sem lesz hajlandó lentebb vinni. És még jönnek a következő szériák.......... milyen árakkal :U

kengyel

(#46) Paul119 válasza vegyszer (#44) üzenetére


Paul119
addikt

fele penzert ha nem csapjak ra az afat :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#47) Graphics válasza vegyszer (#44) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Úgyvan :D Nekünk a jó :C

@Paul119: még akkor is jó :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#48) i-sti


i-sti
senior tag

Nekem Ace1-esem volt.
Kártyafüggetlenül vásároltam webshopból.
Pár hete cseréltem egy Nexus i9250-re. Természetesen a különbözetett fizettem.
A vicces az, hogy a nexus-t olcsóbban megkaptam mint anno az Ace 1-et.

OFF:
Valaki tudja, hogy a cic-cat (kitkat) milyen újdonságokat fog hozni októberben?

Edit:

30-35ért keresek jó telefont újan. Van esetleg tippetek, hogy milyet vásároljak? LG E440 néztem eddig.

[ Szerkesztve ]

Novum Forum Siculorum

(#49) Jeanne d'Arc

Ez brutál sok érte, anyukámnak telót néztemi a napokban és alig hittem a szememnek... :B :(

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#50) Dominó85 válasza Paul119 (#46) üzenetére


Dominó85
veterán

Paul119
És ha rácsapják? 45k telefonra mennyi is az áfa? Hja 12k? :U Még 57k-ért is lazán odavernek a neves gyártóknak (és itt nem a csúcsmobilokra gondolok, mert abban tény hogy elmaradnak).

Más
Sokan pedáloznak itt azzal hogy nagy gyártó ennyi meg annyi év hazai garancia, meg support, meg újabb droid verzsön. Nos én meg azt olvasom, hogy megint késik a frissítés (aztán meg, hogy nem is lesz...). Na meg annyit a nagy szervizelésről, hogy Budapest XV. kerületében van a Samsung és a Sony márkaszervize egy épületben és egy teremben! Minden egyes alkatrész ami kell egy telóba, mert tönkre ment, megvárják míg legalább X mennyiséget kell rendelni (hja, hogy ez is legalább 2 hét, amíg nincsen telód?) és honnan máshonnan jön az alkatrész, mint Kínából. :U Nesze nektek. A másik, hogy biztos kevesen tudják (és a gyártóknak sem érdeke hogy tudjuk), igen sok (mit sok, rakat) szériahibás okostelefon kerül a boltokba, szolgáltatókhoz. Említve a Sony P ragasztási hibáját, a Samsung Wave II hasonló hibáját, az SII melegedési gondjait, amit elvileg szoftver okozott és még folytathatnám. Nem azt mondom, hogy minden kínai (csájnafón by Zsolt72) jó! Sőt nagyon meg kell válogatni melyiket és honnan rendeli meg az ember. De így is vagy egy tucat bevált márka érkezése borítékolható Európába a közeljövőben. Ilyenek: Zopo, Jiayu, Lenovo*, Thl, Oppo*, Bedove, Star*, Hero...

* - Jelen vannak világszerte, de valahog a jobb modelleket Kínában tartják, illetve onnan rendelhető máshova

Nem érdemes ódákat zengeni a neves gyártókról, amikor max a felső kategóriában tudnak többet, mint a kínai gyártók. És igen pofátlan áron dobálják a(z éppen aktuális) csúcstelókat. Mondjuk úgy a magyar átlagkereset (kivéve a felső tízezret és a politikusi holdudvart) 2-3x-áért. Persze ehhez nagyban hozzájárul a pofátlan kis és nagyker árrés és a 27%-os ÁFA is. De a dolgon nem szépít semmit.

I-sty
Vegyél Kínából. 35k-ért már majdnem 4 magost lehet kapni, 1GB ram és qHD-HD kijelzővel. Na meg kicsit nagyobb kapacitású aksival, mint a neves gyártóké. Nyúzva is el fog menni 1-1,5 napot (ha nem 2-3-at mint az enyém). :K

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.