Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Komoly lehet ez a kézjelekkel történő kommunikáció.
Hihetetlen hogy mennyire fejlődik a technika.

(#2) Dany007 válasza Misi 007 (#1) üzenetére


Dany007
veterán

Igen, én pont ezt várom a PC-s kinect-től is :)
HTPC + hagyományos LCD tévé + kinect.
De persze az se utolsó ha mindezt megkapom egy tévén belül.

(#3) pusszycat válasza Misi 007 (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, végre beinthetek a TV-nek ha sza@ a müsor. :C

Samsung Wave GT-8500

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#4) macilaci78 válasza pusszycat (#3) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Power Off. :D

Nekem ez a telefon+fényképező összefonódás nem gyere be. Jó, hogy van, elfér felőlem, de lehagyni a kijelzőt a kameráról... :(

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#5) Daywalker válasza macilaci78 (#4) üzenetére


Daywalker
addikt

Nem hagyták le róla, ez csak egy opció.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#6) szabi__memo válasza Dany007 (#2) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Király dologok ezek

(#7) Patice


Patice
nagyúr

"Különvéleményesednek" a Samsung TV-k.... :D

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#8) AceTom


AceTom
aktív tag

Mennyivel jobb ennek az OLED TV-nek a képe, mint a többi új kijelzőjű, amit láttatok a kiállításon? Csak mert arra számítottam volna, hogy a "meggyőző" helyett kicsit nagyobb jelentőséget kap majd a beszámolóban, de az új funkciók úgy tűnik érdekesebbek voltak a hagyományos technológia mellett. :)

(#9) Daywalker válasza AceTom (#8) üzenetére


Daywalker
addikt

Érdekesebb volt, mert tulajdonképpen semmit sem mondtak az OLED tévéről, csak volt és meg lehetett nézni. Sajnos a "mennyivel volt jobb" kérdésre nehéz válaszolni ez esetben, mert nem egyforma körülmények között voltak. Az OLED egy relatíve sötét helyen volt, a többi pedig kivilágított helyszínen, plusz a demófilmek alapján nem lehet konklúziót levonni a valós képminőségről.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#10) GIJoe


GIJoe
addikt

Én konkrétan az várom mikor a tech újítások az ésszerűség felé is elindulnak, tehát a csodaszép keveset fogyasztó OLED TV nem csak egy újabb elektromágneses sugárforrás (Wlan) lesz a lakásban, hanem a 230V-on keresztül is kapcsolódik egy NAS-hoz, vagy notebookhoz.

[ Szerkesztve ]

(#11) Poetro


Poetro
csendes tag

Hát ezek a Series 9 monitorok nagyon hangulatosan néznek ki. 2-3 simán elférne belőle az irodámban... mondjuk akkor a Samsung nyomtatóm is ilyen ezüst színűre kellene cserélni az összhatás miatt :D

(#12) osztraksajt válasza GIJoe (#10) üzenetére


osztraksajt
őstag

A hálózatba benyomott nagyfekvenciás jel sem semmi sugárzást generál hidd el, próbálj meg egy powerline adapter mellett rádiózni.

(#13) baliii


baliii
senior tag

Bejönnek ezek az új TV-k, nagyon szépek, főleg az új talp meg az extravékony káva, a sok plusz funkció meg már csak hab a tortán... :)

(#14) Peter13


Peter13
senior tag

Hmm, én biztos egyszerű lélek vagyok, ezért lehet az hogy bár némelyik újítás érdekesnek tűnik, használni egyiket sem vágyom, és inkább arra várok, hogy egy TV-ben ne a beleszerelt "okos" funkciók legyenek az extrák, hanem az hogy minden szempontból jó képe van...az OLED-től sokat várok (a telefonom képernyőjén nagyon meggyőző), a többi csilingelő izémizé nem érdekel...remélem nem bántottam senkit :)

[ Szerkesztve ]

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#15) Angel1981


Angel1981
veterán

Nagyon elegáns cuccok! ;)

(#16) pzstm


pzstm
titán

Kinect a TV-ben...várható volt...semmi meglepő igazából :N

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17) M107


M107
addikt

Egy kérdés?

Mikor lesz elterjedve s az átlag által is kihasználva. 2016-2020?
+ mikor teljesen digitális adások lesznek normális tű éles képpel (na az itt Magyarországon nem most lesz.

Amúgy tényleg szép és jó dolgok (Samu párti vagyok amúgy is)
Tv Tuning na ezen jó :C

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#18) Z0mbi


Z0mbi
senior tag

Hajra SAMU! (azon veszem eszre magam hogy mindket tv, mindket telo es lehet lapi is samu otthon. es mindennel nagyon meg vagyok elegedve :) 0

(#19) stifi


stifi
senior tag

a csajokról miért nincsenek fotók?
a tavalyi budapesti rendezvényen olyan lányok voltak, hogy bármit el tudtak volna adni nekem.. (mint általában az összes bemutatón, témától függetlenül p*nával kell eladni mindent, és akkor lényegtelen, hogy mi is az :K)

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#20) Antibazsi válasza stifi (#19) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

Szépek és jók a cuccok,de engem is a csajok érdekeltek volna jobban....hoppon maradtunk. :(

Üdv, Balázs

(#21) Tomics


Tomics
addikt

Volt alkalmam kipróbálni a kéz és hangvezérlést, jópofa dolog, de nem hasznos.
Kézvezérléstől fél perc után lezsibbadt a kezem, hangvezérlésnél meg mire kimondom a jelszavakat addig távkapcsolóval 10x gyorsabban megvan :)

Az idei csúcskategóriás plazma és led tv-kben már benne lesz ez a funkció.

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#22) no­byte™


no­byte™
csendes tag

Mozira csak a plazma, abból is pana. :K LCD-ben nincs fekete, minden műanyag színű, neon zöld a fű, két méterre húzza a csóvát gyors mozgásoknál. Plazmát még az oled sem váltja meg egy darabig. Pana Plazma :R

(#23) Duree


Duree
veterán

Elsösorban az OLED tévére lennék kíváncsi.hogy tényleg akkora durranás mint aminek beharangozták.Árban biztosan toppon lesz,sajnos nyárig várni kell majd rá.Venni biztosan nem fogok,hiszen ahogy halottam majdnem egy autó árába kerül.csak megnézném egy LCD melett.

duree54

(#24) Z0mbi válasza no­byte™ (#22) üzenetére


Z0mbi
senior tag

troll. :D
Futas a madaras-teszibe 130 rongyos panat venni! :)
A958 as samu LCDm feketejet a pioneer kuro feketejehez hasonlitjak. (fyi)

(#25) asci válasza Z0mbi (#24) üzenetére


asci
tag

Mi ez az A958 as samu LCD? Google nem talál ilyen tévét.

(#26) MegalodonS válasza baliii (#13) üzenetére


MegalodonS
őstag

A talp az nem uj :(

Viszont ez a kava nelkuli TV nekem nem tetszik,pedig nekem is samum van.

(#27) Z0mbi válasza asci (#25) üzenetére


Z0mbi
senior tag

956... sry
http://www.hdtvtest.co.uk/news/samsung-le55a956-20081106134.htm

(#28) Apika


Apika
Közösségépítő

Jó lehetett élőben látni ezeket a dolgokat... :K

(#29) stifi válasza Antibazsi (#20) üzenetére


stifi
senior tag

ráadásul én tavaly kinn voltam a pestin, szóval élőben láttam minden élő és nem élő hardvert... alap, hogy egy hiper-szuper notebook csak egy hiperszuper modell társaságában ütősebb :)

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#30) M@trixfan


M@trixfan
addikt

A Series 9 monitor tetszik, várom a teszteket róla.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#31) Apika válasza stifi (#29) üzenetére


Apika
Közösségépítő

... és akkor minden szebbnek látszik... :D

(#32) (V) ó k u s válasza Apika (#28) üzenetére


(V) ó k u s
tag

Csak épp értelme semmi!
A TV-ben a műsort nézzük. Most ez a hightech újítás mégis melyik réteget fogja érinteni?
Garantáltan nem a Duna és Muzsika TV-t nézegető elit korosztályt!
Alapból van rengeteg ketyere a TV-ben ami tönkremehet, most plusz egyel megtoldották a számot. Csodás!

Pl. amikor benyomom a Discovery-t, onnantól nem fogok egy tájcsicsüánt lenyomni a TV-m előtt, hanem szépen elmélyedek a műsorban.

Azon mondjuk szívesen röhögnék, hogy mondjuk otthon egy Rubint Réka DVD-re tornázó csajszi hol a hangerőt tolja fel, hol pedig áthangolja a csatornákat... :D :D :D

"Nem kérlek légy enyém örökké, mégis hozzád szól dalom, úgysem élhetünk örökké, egy percig lennék oltalom."

(#33) Daywalker válasza stifi (#19) üzenetére


Daywalker
addikt

Ehh...a cseh lányok sem épp csúnyák, de a tavalyi felhozatal nagyságrendekkel jobb volt :)

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#34) Integra


Integra
titán

lehet, hogy egyedül vagyok a véleményemmel, de én szeretem, ha leülök a kanapéra és egyik kezemben egy pohár bor, a másikban egy távirányitó.. nem akarok a tévé előtt ugrálni, nincsen kinectem sem wiim, és leginkább nem akarok hadonászni csatorna választáshoz és menühöz... hiszen azért helyeztem magam kényelembe, mert ezeket NEM akarom. tudom, el kell adni minden évben valamivel ugyanazt, de most már lassan minden gyártó valamivel bohócot csinál magából....

viszont az a series9-es monitor nagyon frankónak tűnik elsőre.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#35) pusszycat válasza Integra (#34) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Úgy van. Igazad van. En a gondolat által irányítható tvben látom a jövőt nem kéne folyton keresgélni a távirányítót… ;]

Samsung Wave GT-8500

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#37) Daywalker válasza Integra (#34) üzenetére


Daywalker
addikt

Nem muszáj kézzel, lehet hanggal is. De kézzel még mindig egyszerűbb, mint mondjuk felkelni a távirányítóért:))

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#38) Diablo18


Diablo18
senior tag

hát lesznek itt árak magyar ft ért meg vehetetlenek lesznek ezek a termékek
:O

(#39) scuynat


scuynat
csendes tag

az én tévém is tuningolható = hangolható, gy. cikkszerzôk k.

(#40) M@trixfan válasza Integra (#34) üzenetére


M@trixfan
addikt

Van egy olyan érzésem, hogy elébe akarnak menni az Apple megoldásának amiről még nem igazán lehet tudni mi lesz, de tartanak tőle rendesen. Le merném fogadni, hogy nem ilyen "Hi TV!" megoldás lesz. Az Xbox vezérlése is elég vicces. Valaki leírta a egy egyszerű művelet parancsait több sorban, míg a kontrolleren pár lépés az egész :)

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#41) (V) ó k u s válasza #56503584 (#36) üzenetére


(V) ó k u s
tag

Ezt miért neki írod? Pláne többesszámban...
Linkelni sem tudsz, de ez a link amúgy sem tartozik a témához...

"Nem kérlek légy enyém örökké, mégis hozzád szól dalom, úgysem élhetünk örökké, egy percig lennék oltalom."

(#42) hemaka


hemaka
nagyúr

Samsung Series 9 kijelzők nagyon bejönnek, szépek. :D

(#43) Integra válasza Daywalker (#37) üzenetére


Integra
titán

van vagy 8 távirányitóm, kéznél vannak, szép nagy széles háttámlája van, amin elférnek :DDD

pusszycat: absz támogatom:K :))

matrixfan: fene tudja, nem kizárt. igazából nem érdekel, mivel műholdazom és csak ez érdekel, ezért az, amit a tévégyártók megpróbálnak rám tukmálni absz életképtelen történet. műholdas tévézés teljesen más történet, ha kicsit komolyabban beleveti magát az ember, mint a gagyi kábeles szolgáltatások. komolyabban is érteni kell hozzá, viszont megnyilik a világ:) ok, a viccesen fejlesztői linuxos receiver oprendszerek azért mosolyt csalnak az arcára az embernek, nem vehetik fel a versenyt egy samsung vagy panasonic szoftver kinézettel, ellenben mindent befogsz, de tényleg. :)

nekem inkább egy profi phillips távirányitóra fáj a fogam, de 2 kilót kiadni érte.. még kicsit sokallom....

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#44) dekoninck


dekoninck
aktív tag

Piha, a ha a Samsung 2 telefont, 2 TV-t, 3 notebookot és 1 tabletet gyártana + a maradék fejlesztési pénz menne a merketingre, akkor olyan lehetne, mint az Apple!

(#45) (V) ó k u s válasza dekoninck (#44) üzenetére


(V) ó k u s
tag

A Samsung gyárt ilyeneket!
Az Applenek pedig teljesen más nézetei vannak. :)

"Nem kérlek légy enyém örökké, mégis hozzád szól dalom, úgysem élhetünk örökké, egy percig lennék oltalom."

(#46) pusszycat válasza dekoninck (#44) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Es az Apple még porszívót sem gyárt mégis fut a szekér ... :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#47) (V) ó k u s válasza pusszycat (#46) üzenetére


(V) ó k u s
tag

Cöh! Még, hogy nem gyárt...iVacuum! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nem kérlek légy enyém örökké, mégis hozzád szól dalom, úgysem élhetünk örökké, egy percig lennék oltalom."

(#48) pusszycat válasza (V) ó k u s (#47) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Erről már lekéset [link] :P

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#49) Tidus


Tidus
addikt

A Samsung ott a toppon, Nokiát lekörözték, Apple folyamatban van, a chip gyártásról nem is beszélve.
A TV és hifik terén talán az ár érték arány.

(#50) zed1983


zed1983
őstag

Egy kis márka hogy kinőtte vetélytársait! :R

#49 A Sony le is állította az LCD-k gyártásának egy részét, azt hiszem , mert nem bírnak a Samsung-al!

[ Szerkesztve ]

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.