Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sefter


Sefter
veterán

alapvetően nem is hangzik elvadult árnak az 1700dodó egy ilyen gépért...

Psn ID: sefter_hun

(#2) jáózsi


jáózsi
tag

A gép tudását tekintve az ára nem horrorisztikus.
Viszont 8 giga elég lenne neki. a kimaradt pénzből meg pakolhatnának bele még egy tera HDD-t :DDD

(#3) Cobra.


Cobra.
őstag

Mondjuk egy 17-es vázba beleférhetett volna még 1-2 USB.

(#4) Youri


Youri
veterán

Ejha, szép kis cucc

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#5) HZoli87


HZoli87
veterán

A képek nem nagyon stimmelnek, ennek az utódja/ránc-felvarrott verziója lesz.

700G7A -> 700G7C

(#6) banhammer


banhammer
veterán

Azert van ara.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#7) Angel1981


Angel1981
veterán

Ez aztán a laptop!
Kívül-belül tetszik! :B

(#8) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A bakit ott követte el a Samu h kivette a kínálatból mely módon bukta a több 10000 előrendelést… :U

Samsung Wave GT-8500

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#9) Abu85 válasza pusszycat (#8) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ez nem olyan egyszerű. Itt be nem jelentett hardverekről van szó. A Samsungnak meg kell várnia, amíg a partnerek bejelentik a termékeket. Aztán mehet ki a kész termék, ami ezekre épít.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#10) Apika


Apika
Közösségépítő

Ebbe beletettek minden csemegét... :K

(#11) Puma K


Puma K
veterán

Most egy 2.7 kg-mos Lenovo Y570-et hordok a hátamon (már amikor kell), de erre simán lecserélném! :Y ;]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#12) TomiLi


TomiLi
addikt

"Színház az egész világ!" De mekkora... :U

Bogyóka

(#13) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ez bizony ciki.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#14) Black Dragon válasza Sefter (#1) üzenetére


Black Dragon
addikt

Bár csak annyiért is érkezne kis hazánkba, és ne kellene átváltani euróra.:(

(#15) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Az ár tényleg nem vészes ahhoz képest. Itt most az SSD-t gyorsítótárnak használják? Sebességben mit jelent mindez?

<< Heimdal >>

(#16) XtremLor


XtremLor
őstag

Ha másra nem is, de reklámnak jól jött.
Szép specifikáció, ütős kis gép lett!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#17) plus44


plus44
veterán

Én a Chronos-t várnám, ami a képen is van. :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#18) gabesz199


gabesz199
csendes tag

Ez eléggé erős laptop lett:D szívesen elfogadnék egyet, jó lenne vele hülyülni..:D

Mosoly :)

(#19) Ł-IceRocK-Ł válasza gabesz199 (#18) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

A hülyülésre ott van "piaci sárgakazettás nintendo".

Ez kicsit komolyabb célokra is megfelel.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#20) Kov1024 válasza Retekegér (#15) üzenetére


Kov1024
tag

Decemberben mi is kipróbáltuk az ExpressCache technológiát, ott megtalálod kérdésedre a választ ;)

(#21) Z0mbi


Z0mbi
senior tag

Me Gusta!

(#22) föccer


föccer
nagyúr

Az aksiról van bárminemű infó? Egy ilyen vasat meghajtani nem kevés leadott teljesítményt követelhet.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#23) HZoli87 válasza föccer (#22) üzenetére


HZoli87
veterán

Link

- 200 Watt AC Adapter
- 8 cell / Li-Ion Battery

(#24) föccer válasza HZoli87 (#23) üzenetére


föccer
nagyúr

200 W-os teljesítmány leadására képes hálózati töltő. "Baráti" Ezen kívül sajna semmi használható infó, csak a marketing maszlag. :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#25) Z0mbi


Z0mbi
senior tag

egyebkent most probalok majd megkaparintani egy chronos-t angliabol. Mar alig varom hogy megjojjon :) (7 es szeria)
Ugyan ez a haz :) szerintem be se fogom kapcsolni csak simogatni fogom :D

(#26) HZoli87 válasza föccer (#24) üzenetére


HZoli87
veterán

Mivel ez ízig-vérig játékos gép, így kell a kakaó hozzá. 2 hónap azért még hátra van a startig, addig gondolom több infót is kapuk róla.

5-ös hozzászólásban linkeltem az elődjéről egy tesztet (ami jelenleg is kapható), ott több mindent megtudsz az aksiról és az üzemidőkről (lap alja). Lényegi változás annyi lesz, hogy a Sandy-t lecserélik Ivy-re + Radeon helyett pedig Nvidia lesz benne. Talán várható egy kis fogyasztás csökkenés, de szerintem hasonlóan fog alakulni.

------

Képeket pedig felejtsétek el, mert ami a hírben van linkelve az a Chronos széria és nem a gamer verzió. A kettő teljesen elüt egymástól.

[ Szerkesztve ]

(#27) nuke7


nuke7
veterán

nagy. drága.

https://youtube.com/user/nuke7

(#28) Zso2 válasza nuke7 (#27) üzenetére


Zso2
őstag

Pont azért drága.. :)
Van, lesz kisebb(gyengébb= olcsóbb) az kell neked. :)

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#29) ddekany


ddekany
veterán

Baki, vagy reklámfogás, amibe belefér az Intel és társai által ezért kirótt dádá?

(Amúgy feltételezhetően tudja a Samsung, hogy a saját oldalaidat tudod törölni a Google-ből... mondjuk van némi átfutási ideje.)

(#30) nuke7 válasza Zso2 (#28) üzenetére


nuke7
veterán

én csak azt mondom, hogy szerintem nagyon marginális az a réteg akinek ez megéri...
mert hordozni egy 17est már nem gyerekjáték, asztali meg olcsóbban erősebb jön ki.
(de mondjuk ha egy utazó studiósról van szó... de érted.)

https://youtube.com/user/nuke7

(#31) Zso2 válasza ddekany (#29) üzenetére


Zso2
őstag

Miért veretnéd ezt az Intelre? Nem értem a dolgot.... Sok ilyen kiszivárogtatott hír volt már minden gyártónál, ez nem újdonság, az Intel-t ezért nem lehet felelősségre vonni, ugyanis a samsung honlapján jött fel. Nem elképzelhetetlen, amúgy ez pl pont egy ténylegesen véletlen volt ,akár egy béna rendszergazda 1 el több hardvert dobot fel 2 perc erejéig :) Ki bizonyítja ezt be?

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#32) Zso2 válasza nuke7 (#30) üzenetére


Zso2
őstag

Sok , inkább legtöbb esetben a laptop már csak a kisebb helyfoglalása , meg ugye az otthon dizain miatt kerűl megvételre és furcsa ,de pont nem a hordozhatóság az első szempont már.. arra vannak kisebb gépek... Nálunk pl nem azért van laptop,mert azt hordozgathatom, kb 2 éve az asztalról fel sem kelt :)

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#33) apatyas válasza Zso2 (#31) üzenetére


apatyas
Korrektor

"Miért veretnéd ezt az Intelre? Nem értem a dolgot...."
Az Inteltől és Nvidiától kap ki a Samu, mert a még meg nem jelent termék(ek)kel rakott ki gépet / szivárogtatott ;] ki információkat. Bár, hogy mi ezen igazából új információ, azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#34) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Felmerül bennem a kérdés, kompatibilis lesz ez a proci a jelenleg futó termékek alaplapjain találhatóval?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) Reggie0


Reggie0
félisten

Ha van egy jo konfig, akkor mindig tonkreteszik a fenyes kijelzovel...

(#36) zed1983


zed1983
őstag

Bejövős :R

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#37) Puma K válasza Reggie0 (#35) üzenetére


Puma K
veterán

A fényes kijelzőnél szebbek a színek kiváltképpen a fekete.

Amúgy akit zavar az vegyen e-bay-ről "kijelző mattosító matricát" és megszűntek a bajok.

Én már majdnem 1 éve használok fényes kijelzős laptopot és eddig csak egyszer zavart mikor reggel 10-kor egy kávézóban ültem és kelt fel a nap aztán a kávézó ablakán sütött be eléggé és roppant mód zavaró volt, hogy nem láttam a kijelzőt meg amúgy sem mert a szemembe sütött a nap... de fogtam lehúztam sötétítőt annyira, hogy ne okozzon problémát és annyi.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#38) bmollszeptim


bmollszeptim
aktív tag

Ezért szeretem a Google-t. Egyébként a noti nagyon ütös :K

üdv.

(#39) Reggie0 válasza Puma K (#37) üzenetére


Reggie0
félisten

Tudom, hogy ez a marketing szoveg, de a fekete az fekete a felulet kikepzesetol fuggetlenul. Csak a paneltol fugg.

En mar 3 eve hasznalok fenyes kijelzos gepet, es ha normalisan sut a nap (pl. most telen par napja volt, hogy nem volt felhos az eg), akkor mar szinte csak a sajat tukorkepem latom. Otthon meg elmegy, mert en is behuzom a sotetitot/reluxat, bar ez egy nyari reggeli felkelo napnal nem eleg hatasos, mert a reluxa resein atjon annyi feny, ami miatt mar megint magamat latom csak, es tetoteri ablakra kicsit korulmenyes fuggonyt rakni. Nem is beszelve az olyan helyszinekrol es esetekrol, amikor nincs lehetoseg arnyekolni.

[ Szerkesztve ]

(#40) freemanone


freemanone
őstag

Ha ebből lenne 15,6-os verzió.... és 1,5gb vagy 3gb vram-os az nagyon jó lenne. Attól félek, hogy az NV itt is követni fogja eddigi tendenciáját, hogy a páros számú vrammal ellátott mobil videokarik lassabb memória vezérlőt kaptak, mint páratlan társaik. Aztán 2*1TB raid0 valami cuki 7k2-es vinyóból, meg egy jó ssd rendszernek és tökéletes! (a 3. vinyót a dvd helyére, az úgyis felesleges helyfoglalás csak)
Viszont az ára a HW-hez képest nagyon rendben van!

(#41) ddekany válasza Zso2 (#31) üzenetére


ddekany
veterán

"Miért veretnéd ezt az Intelre? Nem értem a dolgot..."

Pont fordítva írtam... hogy a Samsung kap az arcára az Intetől meg egyéb partnerektől, csak esetleg megéri neki a reklám miatt.

(#42) Puma K válasza Reggie0 (#39) üzenetére


Puma K
veterán

Akkor nem marad más hátra mint venni e-bay-ről egy "mattosító" fóliát.

VAGY!

Néha ki kell kapcsolni a Napot mikor zavar! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#43) ddekany válasza Puma K (#42) üzenetére


ddekany
veterán

VAGY, az ember csak nem vásárol, amíg nincs értelmes konfiguráció matt kijelzővel... Sok majom miatt az ember ilyenekkel tököljön, főleg ha külföldről kell beszerezni. Nyilván ha az emberek nem lennének ilyen konformisták, a notebookgyártók sem szarnának annyira magasról erre az igényre mint most. Mert nem igaz, hogy olyan kevés vevőt érdekel ez a dolog.

(#44) szabibeni94


szabibeni94
csendes tag

Az ára teljesen elfogadható,és tetszik a fémház nagyon. :DD

+Ha írok legalább írj vissza+"A tett halála az okoskodás"

(#45) Mr President


Mr President
senior tag

Egy ilyen notebookba miért pakolnak még usb2.0-t?

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.