Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

Tucatteló..

YNWA

(#2) xmaas válasza BoC1ka (#1) üzenetére


xmaas
őstag

+1 mar kezd elegem lenni utolso idoben szinte 100% ugyan az a telefon csak mas gyarto jelzese allat legalabb probalkoznanak kijonni picit mas formakkal ,csupa n ezredik klon csak a kijelzo merete novekszik meg a felbontas mania

(#3) szebev válasza xmaas (#2) üzenetére


szebev
senior tag

Igazatok van ! Ide innovacio kellene ! Kezdhetnek mondjuk max. 4" es alatta .

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#4) csibe1 válasza szebev (#3) üzenetére


csibe1
addikt

Az 4" alatti méret biztos szuper lenne.Egérmozinak tuti ideális. :K

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#5) szabi820 válasza csibe1 (#4) üzenetére


szabi820
tag

5 coll nem egérmozi,mi?

(#6) BoC1ka válasza csibe1 (#4) üzenetére


BoC1ka
senior tag

most komolyan 5 vagy 4 nem mindegy mozizás szempontjából? mindkettő gyatra :) Ellenben a 4'' colos telefont egy kézben tudod kényelmesen használni, míg az 5'' nem biztos hogy egy kézben használva a teljes kijelzőt átéred mondjuk hüvelykujjal.

YNWA

(#7) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Tucat vagy nem tök mindegy. Átlag európai úgy sem vesz ilyet. ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Éééés igen (dobpergés) bemutatkozik egy újabb kínai semmit tudó középkategóriás telefon a mobilarenan, ami senkit nem érdekel, hisz nálunk úgyse lehet majd kapni!!
Gratulálunk!

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#9) Cyberpunk válasza takacsbotond (#8) üzenetére


Cyberpunk
félisten

És? Mobilokkal foglalkozó oldalon miért baj ez? Miről írjon a kvantumfizika alapjairól?:U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#10) tubica2012


tubica2012
csendes tag

Fontos a széles látókör :)

(#11) atee_13 válasza takacsbotond (#8) üzenetére


atee_13
őstag

Mindenki a saját pénztárcájához mérten de elég sokan vesznek már telefont Kínából, mert árban nagyon jók és hardveresen sincs gond velük. Ez a Vivo tény, hogy nem a legszebb készülékük, de pl az X3 szerintem egy mutatós darabjuk. Ez a telefon az 7,5 mm. Hány nagy gyártó is van aki vékonyabbat csinál 2500 MAh aksival
audio chippel és Nikon kamerával? Szerintem azért nem teljesen átlagos. A forma meg olyan amilyen, de nagy eltérések máshol sincsenek, ki itt ki ott kerekíti a telefonokat, de a végén úgy is egy kerekített kijelző marad.

(#12) takacsbotond válasza Cyberpunk (#9) üzenetére


takacsbotond
őstag

Igen, de nem folyton csak ezeket kéne árasztani.Sokkal jobban érdekelne engem, meg gondolom másokat is néha egyebek is mint ezek.Ha megnézel egy külföldi mobilos oldalt láthatod, hogy nem folyton csak ezek mennek, hanem pl összehasonlító tesztek.Itt mikor lehetett olyat olvasni mondjuk, hogy összehasonlítottak a különbözö gyártók csúcskategóriás készülékeit??
Vagy pl én szívesen olvasnék néha tartozékokról is, és nem csak folyton az autóstartókról, hanem pl. dokkolókról, vízálló tokokról, stb. vagy egyszer nagyon örülnék egy olyan összevetésnek, hogy milyen tokot érdemes venni, és melyik védi meg legjobban a sérülésejtől (leesés, zsebkopás, stb) ,és mondjuk a nagy gyártók okosóráiról szoktak néha írni, de kíváncsi lennék, hogy mi a helyzet a többi okosórával....
Szóval gondolom érted mire gondolok...

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#13) Cyberpunk válasza takacsbotond (#12) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szerintem vannak olyanok is, de ne várj minden napra egy nálunk is kapható márka termékéről cikket. Nincs annyi bejelentés. ;) Megférnek ezek is, elvégre az oldal témájával kapcsolatosak. A másik meg, hogy beszerezhetők, csak akarni kell.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#14) Horsee válasza atee_13 (#11) üzenetére


Horsee
csendes tag

"Nikon kamerával"

Itt valami tévedés lesz. Igaz, hogy licenszelnek a Nikontól, de az első ilyen telefon egyelőre még a "boszorkánykonyhában" ( :) ) van.

[ Szerkesztve ]

(#15) atee_13 válasza Horsee (#14) üzenetére


atee_13
őstag

Akkor bocsi, hogy megelőlegeztem, csak pár hete olvastam róluk, hogy szerződést kötöttek a Nikonnal és azt gondoltam, hogy már ez azzal lesz. De gondolom akkor a jövőben már azzal jönnek, ha már leszerződtek.

(#16) Mpi


Mpi
tag

Elkényeztet minket a technika fejlődése. Én örülnék, ha a következő telefonom tudná ezt. Amúgy meg a több száz fajta telefon nem különbözhet nagyon, a forma adott; kínában az is teljesítmény, ha nem egy az egyben koppintják a formatervet.

(#17) szebev válasza BoC1ka (#6) üzenetére


szebev
senior tag

Kb. igy kellene gondolkoznia mindenkinek.

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#18) OPiiPO


OPiiPO
addikt

"A hátoldali 8 megapixeles kamera érdekessége, hogy f/2,2 fényerejű optikát kapott, mely esti fotózáskor is kimagasló teljesítménnyel kecsegtet."
- öööö izé, (An)Dante, ezt ugye nem komolyan gondoltad? Remélem csak siettél, és nem volt időd átgondolni ;]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.