Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Maxentius


Maxentius
addikt

Lehetne az a qHD 720p inkább... :U De mit elégedetlenkedek itt, amikor egy meglehetősen ismerős, de nagyon szép vasat kapunk ICS-el. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#2) pingwin011


pingwin011
aktív tag

Akkor megvan a Sensation utódja nálam... :D

(#3) WiZARD


WiZARD
addikt

ICS mellé minek vannak ott a gombok? :F

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#4) Angel1981


Angel1981
veterán

Nagyon csini! :B

(#5) kcsa


kcsa
veterán

így ahogy van jó lenne vágódeszkának, esetleg némi recézéssel kenyérvágónak is :)

(#6) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

Állati jól néz ki :R

(#7) Saccco válasza WiZARD (#3) üzenetére


Saccco
nagyúr

Így megmarad a teljes felbontás használhatónak.

Amúgy bitang jól néz ki! :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#8) tjb007


tjb007
nagyúr

Jól néz ki (így képen), kár, hogy b.szott drága lesz (gondolom a vékonyságért is felárat fognak felszámítani).

(#9) atike


atike
nagyúr

Gyönyörű, még mindig.... :)

(#10) F-ECT$


F-ECT$
titán

Akkor lesz Sense ICS-n, vagy nem :F

Dive ever, work never.

(#11) r4z válasza tjb007 (#8) üzenetére


r4z
nagyúr

A HTC miért nem számít fel felárat? :D

F-ECT$: Ezek szerint lesz.

SAMOLED? Miéééért?! :O

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#12) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Nagyon szép lett és végre a hátlap is tökéletes harmóniában van a telefonnal....szép na :DDD

(#13) micimacko


micimacko
aktív tag

Az eddigi HTC telefonok nem jöttek be. :(

Ez az első HTC, amire azt mondom, hogy "ez aztán tényleg szép" :R

"Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság"

(#14) kapeti07


kapeti07
senior tag

Még most jöttek ki a HTC újjdonságok és már lehet hallani a következő generációról. Így nem lehet HTC-t venni. Mire kiválasztok egyet addigra a hírekben megjelennek az újabbak amik persze jobbak mint a most megjelentek... :(((

Xbox: kapeti

(#15) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

qHD :( már nem is kéne. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#16) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Szerintem továbbra is kamu ez a kép, a forrásban is jelölve van, hogy ez esetleg nem valós (If the image seen bellow is legit).

Hangszóró, vaku, érintőgombok--> mind, mind arra engednek következtetni, hogy kamu.

Samoled hihetetlennek tűnik, de üdvözíteném.

No de hova lett az előzőleg emlegetett, nvidia chipset? ;]

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#17) Dr.Anonymus válasza Zirowe (#16) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

(#18) sanyi.flat


sanyi.flat
csendes tag

nem tudom miért van mindenki leakadva a hardveres gombokon. a szoftveres gombok a ICS-ben kitakarnak egy jó nagy részt a kijelzőből a legtöbb esetben, tehát nagyobb kijelző kell hozzzá, hogy átlagos méretű használható kijelző maradjon (lásd Galaxy Nexus). szóval részemről kicsit sem bánom, ha maradnak hardveres gombok.

(#19) Pete55555


Pete55555
addikt

"várhatóan 4,3 hüvelykes, 540x960 képpontos Super AMOLED kijelzőt, 1080p felbontású HD anyagok rögzítésére alkalmas 8 megapixeles kamerát és 1,5 GHz-es kétmagos processzort kapott."

Ez valahogy nem áll össze nekem :)

...Szeretem leracsniztatni...

(#20) Zirowe válasza sanyi.flat (#18) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Erről is volt már szó: ha nem alapkövetelmény vmi, és ezen a gyártó akár 1cent/db spórolást is el tud érni, akkor már megéri lehagyni.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#21) Kronk


Kronk
őstag

A Zeta-t már megcáfolták, nem kéne rá hivatkozni... :(((

http://totesz.myminicity.com/

(#22) micimacko válasza Pete55555 (#19) üzenetére


micimacko
aktív tag

Miért? Elkészült a cucc, csak senki nem tud semmi biztosat a hardvert illetően. :D Nagy a titok.

"Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság"

(#23) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Eszméletlen elegáns ez a szürke szín!
A fekete már nem menő!
Főleg mivel lespórólják az ujjlenyomat taszító réteget a gyártók!

(#24) Pantal válasza gekkoXT (#23) üzenetére


Pantal
senior tag

Elvben az a réteg lekopik egy bizonyos idö után.

(#25) Danny750


Danny750
őstag

Jól néz ki ,bár a hátlap teljesen samsung W ,csak alumínium :DDD

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#26) bigrock válasza Pantal (#24) üzenetére


bigrock
addikt

...miután már régen túladtál a telefonon. :D

(#27) brutte


brutte
aktív tag

HTC-nél már évek óta kirúgták a dizájnereket... mindegyik egyforma. :W

"Soha ne add fel! Csak ha van rajta elegendő bélyeg!"

(#28) ducsidu


ducsidu
senior tag

Nagyon tetszik ez a dizájn!

(#29) Cyberpunk válasza brutte (#27) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Már unom hogy mindig megy a sírás a dizájnnal kapcsolatban minden HTC hírnél. Mégis szerinted mekkora mozgástér van egy telefonnál ami gyakorlatilag egy böszme nagy kijelző? :W

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30) Karma válasza Cyberpunk (#29) üzenetére


Karma
félisten

Miért van az, hogy ezt a szösszenetet csak Apple illetve HTC készülékek kapcsán lehet olvasni? :F :P

“All nothings are not equal.”

(#31) joey04


joey04
titán

samoled? :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#32) Cyberpunk válasza Karma (#30) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Jó az igaz hogy nem nagyon változtatnak a dizájnon. De akinek ez fontos vegyen SE-t. ;]

joey20: hát ne kiabáljuk azt még el, bár ha nem pentile matrixos kijelzővel jön az már legalább eredmény. De tény IPS-nek jobban örülnék WXGA felbontással.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#33) Dr.Anonymus válasza Cyberpunk (#29) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

pláne mivel a konkurens Samsung, meg Lg modellekhez képest a HTC maga a fantázia...

(#34) keIdor válasza Dr.Anonymus (#33) üzenetére


keIdor
titán

Hát az LG valóban katasztrofális, de a Samsung azért annyira nem vészes. Tény, hogy egy féle irányvonal van és azon kozmetikáznak kicsit, de azért az tűrhető kategória bőven. Galaxy W, S II szerintem kifejezetten jól néz ki, az Omnia 7, Wave 1-2-3 megint ilyen, szóval ott tudnak ha akarnak, csak tényleg akarjanak is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#35) sanyi.flat válasza Zirowe (#20) üzenetére


sanyi.flat
csendes tag

ezek szerint a hardveres gombok elhagyásán nem lehet spórolni?

(#36) Zirowe válasza sanyi.flat (#35) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ezek szerint nem tudtad értelmezni amit írtam: ha az ics-ben nem kötelező a valós gombok megléte a virtuális gombsor miatt, akkor a gyártó mindenképpen le fogja hagyni, mert ezen is tud spórolni.
Remélem így már érthető.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#37) Dr.Anonymus válasza keIdor (#34) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

na jó de az összes galaxy telefon kb. ugyanúgy néz ki ( most nem írom hogy iphone koppintás, de írhatnám)
a wave vonal jól sikerült, de hát azokat nem nagyon veszik, tehát a ténylegesen a piacon jelenlévő samsung telefonoknak kis százalékát teszik ki

(#38) keIdor válasza Dr.Anonymus (#37) üzenetére


keIdor
titán

Persze azért írtam, hogy ugyanaz az irányvonal, csak kozmetikáznak. De van néhány, ami jól is néz ki pl. Galaxy W vagy S II szerintem szép. Meg persze vannak a rondák, sima Galaxy S szerintem ronda volt, főleg azzal a hátlappal.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#39) sanyi.flat válasza Zirowe (#36) üzenetére


sanyi.flat
csendes tag

áhám :) oks, tényleg nem értettem. viszont, ha tudna rajta spórolni, akkor már ilyen tervek jönnének, nem?

(#40) Zirowe válasza sanyi.flat (#39) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Még mindig nem érted: éppen hogy ez is egy érvvel több amellett, hogy ez egy fake kép.

De amúgy rendereltek már olyat is, amin elöl nincs semmi.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#41) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Nem vagyok oda a htc-k látványterveiért, viszont - még ha egy kamu kép is - ez nagyon bejön. Én a cég helyében - már amennyiben nem valós a kép - megkeresném azt a fazont, aki ezt csinálta és felvenném a jelenlegi dizájnerek helyett. :D

(#42) maki12


maki12
senior tag

Nagyon tetszetös :C
De gb-vel jön hogy vannak érintőgombjai??? :(

HTC U11 & Nikon D5300

(#43) sanyi.flat válasza Zirowe (#40) üzenetére


sanyi.flat
csendes tag

Ertem. En is pont ide akartam kilyukadni, csak kicsit elbeszeltunk egymas mellett. Egyebkent azt meg mindig tartom, hogy nekem a fizikai gomb jobban tetszik, meg ha csak erintos is.

(#44) brutte válasza Cyberpunk (#29) üzenetére


brutte
aktív tag

Érdekes módon a Nokia a semmiből tudott egy olyan merőben más formavilágot hozni, amin azóta is csak bámulok.

"Soha ne add fel! Csak ha van rajta elegendő bélyeg!"

(#45) monti0222w


monti0222w
addikt

Nekem is bejövős a forma meg a belső. Nem értem miért jönnek egyesek a htc egyformaságával hisz a többi gyártó egymáshoz nagyon hasonlókat csinál kivéve a sonykat! A htc hátlapjai szerintem az elütöek egymástól ott van a különbség két készülék között!

(#46) daniel909


daniel909
addikt

szép, de ennyi. mivel htc-t használok, ezért nem dobtam hátast a formavilágtól (valóban kicsit unalmas).
viszont a specifikáció ütős, valmint ahogy olvasgatom az embereknek teszik= siker lenne ha egyáltalán ilyen lsz.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#47) sniphoe


sniphoe
aktív tag

Gondolom 150-200e körül nyit majd ez is.. Agyrém.. :W

If everything seems under control, you're just not going fast enough.

(#48) jacis


jacis
nagyúr

A SuperAmoled már egész jól hangzik.

Persze maga a teló is nagyon jól néz ki és a speckók is egész jól hangzanak.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#49) parkr


parkr
őstag

na, ez bejövős. végre lesz normális kijelző is :K

(#50) Cyberpunk válasza parkr (#49) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Flame keltő hsz. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.