Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ImpersonatoR

Itthon szerintem nincs forgalmazva AMD Ryzen 9 6900HS -el Asus G14.
Ami linkelve van abban is "csak" AMD Ryzen 7 6800HS -van szóval szerintem az elírás.

(#2) fecke78


fecke78
senior tag

Fehér táp fehér kábelekkel szimpi is lenne a leírtak szerint 10 év gari , amit találtam (merlin) ott 2 év

(#3) nyunyu válasza fecke78 (#2) üzenetére


nyunyu
félisten

Fehér Seasonichoz fehér kábel? :Y

550W-os hófehérkéhez bezzeg feketét adtak.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#4) hgm92


hgm92
csendes újonc

Szerintem ne ajánlgassatok már 32 collon fullhd monitorokat. Már 27 collon se nézz ki jól.

(#5) Timer


Timer
veterán

Ezek a Noble székek tényleg ennyire jók? Látom, hogy nagy a piaca az Aprón is, és szimpatikus is lenne, de ennyi pénzt csak akkor adnék székért, ha tényleg minőségi, és nem hype a cucc. ArenaRacer lehet még érdekes, de valahogy a Noble (pláne az Icon) visszafogott külseje jobban adja.

[ Szerkesztve ]

(#6) MrB85 válasza Timer (#5) üzenetére


MrB85
csendes tag

Igen. Én nem bántam meg. Annyira masszív, hogy hihetetlen. A Hero teljesen más univezum, egy vacak jysk-es székhez képest (én olyanokról váltottam).

(#7) Create. válasza Timer (#5) üzenetére


Create.
addikt

Ha jó széket akarsz (és nem feltétlen gamer széket), akkor az ikea markust tudom ajánlani. Iszonyat masszív, hálós háttámlás így nem izzad be a hátad, és 10év garancia van rá, 60eft.

(#8) Timer


Timer
veterán

Köszi Urak! A Markus-t próbáltam, egyáltalán nem volt nagy szám szerintem, de legalább kábé nem lehet kapni (céghez a szűkös keret miatt azt szerettem volna).

Emellett, fontos a deréktámasz megléte, ezért nem vettem még Icon-t, a Hero mérete meg túl nagy így elsőre (hálószoba // nappali // diolgozószoba hibridbe kellene elhelyeznem)

[ Szerkesztve ]

(#9) Warpig válasza Timer (#8) üzenetére


Warpig
aktív tag

Nitro Concepts márkára is pillants rá. Nekem bevált. Olcsóbb, mint a Noble, de masszív ez is, kényelmes, van jó pár változat.

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#10) Timer válasza Warpig (#9) üzenetére


Timer
veterán

Köszi a tippet, megnézem!

(#11) 1dude válasza Warpig (#9) üzenetére


1dude
aktív tag

Nekem egy DX Racer van, az biztos hogy maszivak. 7 éves és még birja. Pedig alig várom már, hogy összetörjön amilyen kényelmetlen :))
Na de majd felgyújtom :DDD

(#12) Warpig válasza 1dude (#11) üzenetére


Warpig
aktív tag

Miért kényelmetlen? A tömése?

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#13) 1dude válasza Warpig (#12) üzenetére


1dude
aktív tag

Tömése az kb 0, kemény, kényelmetlen. Nem szellőzik. Muszáj voltam egy párnát a hátsóm alá, egy vastag háttámaszt meg a hátam mögé berakni. Szóval a székkel annyit találkozom, hogy könyöktámasz. Soha többet ilyen sportüléses izét nem veszek. Nagyon nem vált be.

(#14) 0xmilan


0xmilan
addikt

Synthwave 135 grammos egeret reklamoz. Ezt is megertuk! :DDD

(#15) Stormbird válasza 1dude (#13) üzenetére


Stormbird
tag

Ugyan ez a bajom csak a SecretLab-al. Masszív nagy, de brutál kényelmetlen. Én 185cm vagyok és ezért a titánt választottam de, nem lehet elég mélyre nyomni így kb fél-1óra után már zsibbadnak a lábaim. Ráadásul kva drága is volt.

[ Szerkesztve ]

(#16) 1dude válasza Stormbird (#15) üzenetére


1dude
aktív tag

A magasságunk kb megegyezik, én 187 vagyok.

És most jön egy konteo :

Ezek a székek mind egy helyen készülnek (a váz szinte mindengyiken ugyan az, 1-2 eltéréssel, már ha van eltérés) és az ár attól függ, kinek a logója kerül rá.

Anno 200€ vettem, és már akkor sem ez volt a legolcsóbb model. Kb 100€ (max 150€) székek lehetnek, aztán ki mennyit akar nyerni rajta, úgy árazza.

Konteo vége.

[ Szerkesztve ]

(#17) nyunyu válasza Stormbird (#15) üzenetére


nyunyu
félisten

Ez is letépi a kezedet, ha túl bátor vagy meghúzni a háttámla dőlésszögének állításához a jobb oldali kallantyút?
(amire a szék legózási útmutató külön kitér, hogy NE húzd meg?)

Egyébként a karfa is pont úgy néz ki, mint a noble Heroé.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#18) Timer


Timer
veterán

Szerintem ez nem is meglepő, mintha a két cég között lett volna régen valami partneri megállapodás. Valami közük tutira van egymáshoz, ez a két szék ugyanaz szemre.

[ Szerkesztve ]

(#19) intuicio válasza Warpig (#9) üzenetére


intuicio
aktív tag

Nitro Concepts +1 :C

(#20) fornettisuti válasza Stormbird (#15) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ak Racing Overture szintén, kb elpusztíthatatlan, pedig a 150+ kilómmal terhelem, egy óránál többet nem tudok rajta maradni, soha többé versenyüléses szék.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#21) Stormbird válasza nyunyu (#17) üzenetére


Stormbird
tag

Azt csak az összeszerelésnél írja. Hamár benne ülsz huzogathatod :DDD Én egyszer beállítom azt úgy marad amíg szét nem esik. Ez 400fontba fájt :/ de már bánom. :W

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.