Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Mediatek MT6750, ha esetleg valakinek szüksége lenne ré

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) zzola válasza Graphics (#1) üzenetére


zzola
félisten

Az jó vagy rossz?

(#3) RaveForce válasza zzola (#2) üzenetére


RaveForce
veterán

Mediatek.. jelentett ez valaha jot? :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#4) mackoman


mackoman
tag

Flottában 5000ft-ért el tudom vinni,azt hiszem ez lesz a második mobilom.Annyit megér,hó végén szerződést hosszabítok...:)))))))

(#5) vigyori78


vigyori78
őstag

Már reménykedtem, hogy V20 vagy V34 lesz az de nem.

(#6) Button


Button
aktív tag

Mi lenne azaz AZ, mert nekem a flex3.. :U

(#7) dhstyle válasza Button (#6) üzenetére


dhstyle
tag

hát énis megörültem , kiis bontottam egyet amikor jött a boltunkba ( vodába melozok) de annyira bazári szar anyagból van a keret , hogy az röhej.. meg az egész telefon kézbe véve játéknak tűnik.. elhagyták azt a textúrát a hátlapról ami volt a régebbin.

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#8) Rusi válasza Button (#6) üzenetére


Rusi
senior tag

A G6-ra gondoltam, ami kvázi az egyik csúcsmodellje az LG-nek (azért egyik, mert a V-szériából még nem jött új és az is csúcskategóriás).

Mobilaréna (2010-2017)

(#9) mackoman válasza dhstyle (#7) üzenetére


mackoman
tag

Akkor milyen mobilt ajánlasz? Második mobilnak kell.Nem kell túl drága egy közép kategóriás bőven megfelelne.

(#10) janeszgol válasza mackoman (#9) üzenetére


janeszgol
félisten

Papír alapján nem tűnik rossz vételnek. A 3 ezres előfizuhoz 25 ezer plusz egy ezres havonta. Ha Nougattal jön, akkor jó vétel ez. Az ötezret meg látatlanban megéri. :)

(Anno a K10-ből négy féle verzió volt és ide a második leggyengébb jött. Lollival, amikor a K8 MM-mel jött. Remélem az LG most nem követi el még egyszer ezt a hibát.)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#11) dhstyle válasza mackoman (#9) üzenetére


dhstyle
tag

tudásra amúgy abszolút korrekt szerintem , csak amielőtt megvennéd mindenkép vedd kézbe és nézd meg jól , hogy tetszike.. szubjektív a véleményem eléggé. :DDD

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#12) mackoman válasza dhstyle (#11) üzenetére


mackoman
tag

Köszönöm a válaszod,így teszek majd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.