Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) til válasza Benyaking (#50) üzenetére


til
csendes tag

És történik is valami? :)

Nem próbáltam a Lycosa-t, de azt írják az ezzel foglalkozó forumon (link az előző írásban), hogy ez egy 2KRO billentyű. Próbáld a HJK billentyűkombinációt, azon a fórum szerint elhasal.

(#52) til válasza til (#51) üzenetére


til
csendes tag

AquaKey Test ajánlott a teszteléshez.

(#53) Faxxx válasza til (#48) üzenetére


Faxxx
csendes tag

Nekem is volt sidewinder x4em kis tapasztalat következik:
pro:legjobb hardver nagyon sok gombot érzékel,3fokozatú vilagítás,macro,csuklótámasz

kontra:felezett magassagú gombok,felezett méretű F-ek,szerencsétlen gombelhelyezések mindenütt(játék közben is rá kellett nézzek a billre hogy a wasd-t megtalaláljam ,ráteszem a balkezem a billre és semmilyen viszonyítási pont nincsen hogy most milyen gombon vannak az ujjaim),gombok kis úton járnak és hangosak

kb 1hetet használtam ,próbáltam megszokni ,nem jött össze nagyon kényelmetlen

[ Szerkesztve ]

(#54) [CM]Crusher válasza til (#36) üzenetére


[CM]Crusher
senior tag

Ozone Strike billentyűzet? Ott a gyártó szerint támogatott az "Anti-ghosting / Nkey rollover funkció"

(#55) til válasza Faxxx (#53) üzenetére


til
csendes tag

Nekem is van, a bal oldali extra gombokat legszivesebben lefűrészelném, mert egyrészt nem használom, másrészt meg úgy tájékozódok ahogy te, balkezem rárakom a billentyűzet szélére és ahhoz viszonyítok. Így most az első két hétben mindent egyel balra gépeltem, a helyett caps lock, stb :) De meg lehet szokni. A többi engem egyáltalán nem zavar.

Tény, hogy nem a legjobb billentyű, de kapható Magyarországon és aránylag olcsó.

(#56) til válasza [CM]Crusher (#54) üzenetére


til
csendes tag

Ez egy Cherry MX mechanikás billentyűzet, ami nagyon jó, látszik az árán is :) Sokáig fogja bírni, de azt olvastam hogy kattog. Az UK kiosztás plusz pont, mert az US-el ellentétben az UK teljesen megegyezik a magyarral, ha a magyart szoktad meg, akkor ezzel nem lesz gondod.

Az n-key rollover csak PS/2-n valósulhat meg, erre azt írják, hogy tudja, de ha USB-re dugod majd, akkor valószínűleg 6KRO lesz belőle, ami azért elég szokott lenni. A SideWinder X4 18KRO, de ez már csak kinek van nagyobb f.a verseny :) Viszont az X4 olcsóbb sokkal, a gagyibb gombok miatt.

Az ezzel foglalkozó fórumban nincs infó erről a billentyűről, szóval szerintem beszéld meg a bolttal hogy kipróbálhasd, bár ha neten rendeled, akkor 8 napig visszaküldheted a törvény szerint. Ha megvetted, akkor írhatnál róla, engem érdekelne hogy mit bír.

(#57) NGC


NGC
tag

Hi!
Pár hónapja vettem én is egy Isku billentyűzetet, tapasztalat: működésileg nagyon ott van, remek a gombok működése, érintése, több gomb lenyomására is remekül reagál, szóval játszani vele egy élmény.
Sajnos a fényes felületeken azon nyomban csúnyán meglátszanak az ujjlenyomatok, ha meg megpróbálod letörölni, olyan mintha finom karcok lennének rajta, ami eltűnthetetlen. És amiért lemondtam róla, az a világtás, ami gépelési szögből valóban olvashatatlan, csak ha merőlegesen nézed, akkor szimpatikus kicsit.
Nappali fényben meg akár kikapcsolod a világítását, akár nem, olvashatatlan, szinte vakon gépel az ember.
Szóval két napra rá szépen visszacsomagoltam a védőfóliáiba, és visszavittem a boltba. És mivel magyar kiosztású gamer billentyűzet a K8100-at kivéve nem igazán van, vettem egy angol kiosztású Thermaltake-t, amin remekül olvashatóak a betűk, és a háttérvilágítást meg olyan színűre állítom, amilyenre akarom... :C

(#58) Fantomas80


Fantomas80
tag

Roccat Kone egérről annyit hogy nekem is volt!
Aztán leesett az ágy széléről szőnyegpadlóra esett kb. 40 cm -es magasságból.
El is halálozott enyitől! :W
Persze garanciája az már lejárt ennyit a 15K egérről :W
Még egyszer a házba be nem jön Roccat termék! :(((

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#59) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Hmm. Minden gomb ott van ahogy kell mint a Logitech Mx518-ason. Pluszba a görgő jobbra-balra is tud járni. Csak ez miatt kéne, ennyit hiányolok az 518-asból.. Legjobb lenne ha át lehetne ültetni az 518-as házába...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#60) til válasza Winner_hun (#59) üzenetére


til
csendes tag

Próbáltad már? Én utálom ha dől a görgő, mert ha le akarod nyomni a görgőt, akkor pontosan felülről kell lenyomni, különben oldalra dől, nagyon rossz.

(#61) Ł-IceRocK-Ł válasza til (#60) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Gondolom ha azt írja, hogy neki pont ez hiányzik a régi egeréből, szerintem nyilvánvaló hogy próbálta már. Nem?

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#62) Winner_hun válasza til (#60) üzenetére


Winner_hun
félisten

Megszokás kérdése.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#63) DonMuscle válasza til (#47) üzenetére


DonMuscle
csendes tag

Mhh. 10 ujja van az embernek. Gondolom te is tudod csak az egérre gondoltál hátha egerészik a másikkal. És ha nem? Már 10 gombot le sem nyomhatok egyszerre? Milyen világ ez?:)
Az én billentyűzetem csak a CAPSLOCK-L, SHIFT-S variációkat működtetti. Még szerencse! 1000Ftért vannak is elvárásaim! :)

(#49) DjDanee87 jót mondott. Én nyomtam régen a mortalt pc-n. De olyan bill meg nem volt ami azt a sok gombot benyelte volna. Főleg amikor még a 3. ember is belenyúlt. :)

donmuscle felhasználónak 13 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#64) FR33


FR33
aktív tag

6éve is ms 3.0 egerem volt és most is azt vettem. legjobb gamer egér ami valaha volt.
Könnyü,kényelmes,jó szenzor mi kell még ????
sok .... ember meg kidobál 20.000eket fos csillivilli egerekre ami csak parasztvakítás

[ Szerkesztve ]

(#65) simonzé


simonzé
addikt

Sosem értettem ezeket a játékos hardvereket. Egyedül az egéren a sniper mód gombja, ami különleges, biztosan van akinek erre szüksége van játék/grafikai munka során. Az ergonómiája számomra kérdéses, a praktikussága szintén Egyébként úgy látom hogy egy 6-8000 Ft-os Logitech/Microsoft egér semmiben sem rosszabb mint ez a 23000 ft-os csoda - igaz, én egy 1800 ft-os Geniussal nyerem a BF2 meccseket. ;]

I don't fit in. I fit out.

(#66) [CM]Crusher válasza til (#56) üzenetére


[CM]Crusher
senior tag

Lesz itt PH-n teszt róla. Várhatóan holnap lesz kirakva, (talán még ma). Kíváncsian várjuk. :)

(#67) Pixelmaster válasza TSEGAH (#8) üzenetére


Pixelmaster
tag

a világ legkirályabb egere az A4tech X7-es :) melóban 6 éve használom napi 8 órát, most nem rég lyukadt csak átt egy kicsit a puhagumis borítás a balgombon, de csak szemmel látni, tapintásra nem érzékelhető :) és játékra is fantasztikus, nincs ettől jobb egér, csak kár hogy nincs belőle vezetéknélküli modern változat :-/

[ Szerkesztve ]

-=The digital artist of the darkside=-

(#68) Normi™ válasza Pixelmaster (#67) üzenetére


Normi™
őstag

Ezt én is megerősíten,5éve gyűrjük egymást az x7-el!

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#69) Prof


Prof
addikt

Aki netán egy magyar kiosztású masszív Roccat Isku-t szeretne, árulom az enyémet:

Roccat Isku HUN

[ Szerkesztve ]

(#70) kenesei1982


kenesei1982
aktív tag

Nekem is ilyenem van úgy egy éve. Semmi bajom nem volt vele eddig. 2x lefagyott kb akkor kihúz-bedug és jó. A tetején a kép már abszolut nem látszik, teljesen lekopott. A szoftverjével szívtam egyszer nagyon, mikor egy makrót akartam írni és később a delayt, nem tudtam módosítani benne, mert nem mentett rá, de végül vhogy sikerólt, de bajban lennék ha megint meg kéne csinálnom :).

Ajánlom mindenkinek.

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#71) Expulso


Expulso
tag

köszi a bemutatót :C

> ne menj még! míg benned van a zene.. a Te zenéd!

(#72) farmat


farmat
csendes tag

Nekem volt szerencsem roccat kone + hoz ami nagyon tetszett bar nem egy olcso arkategoria.

(#73) chosa91


chosa91
aktív tag

120gramm elemekkel együtt?

"Find something boring, and make it funny!"

(#74) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

csak a dokumentálás miatt, kb 2-3 év használat után Roccat Kone+ gombjai kezdenek meghalni (alig érzékeli a nyomást, illetve duplán kattint), a görgő szintén (görgetős után visszagörög egy egységnyit)
kuka, soha többet

- no es importante -

(#75) Max Powell válasza Sixkiller6 (#74) üzenetére


Max Powell
csendes tag

kösz!:) pont agyaltam egy roccat-on, de nem túl jó véleményeket olvastam róla, úgyhogy maradok a steelseriesnél

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.