Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BossBoss


BossBoss
őstag

Nagyon jó gép lesz. Nagyon várjuk! :C

(#2) nerva


nerva
csendes tag

Nem túl kevés ez a memória?

(#3) Viktor0610 válasza nerva (#2) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Majd elválik, mennyire lesz memóriaigényes az operációs rendszer.

Samsung Galaxy A54

(#4) Avicularia


Avicularia
veterán

64 mega ram 2008-ban :U :W

(#5) Finder válasza Viktor0610 (#3) üzenetére


Finder
csendes tag

Nekem van egy sejtésem... Bocs. Nem sejtés. Tapasztalat. Nagyon!

(#6) fateless


fateless
veterán

Én még most is nehezen akarom tudni elhinni, hogy ez a készülék mindössze 300 dollár lesz, T-mobile előfizuval pedig 150. Persze alkatrészként számolva bőven belefér ebbe az árba, ha pedig 10.000.000-s darabszámot céloznak meg, akkor az amerikai adjunk-el-sokat-de-olcsón elv alapján busásan megtárül a befektetett pénz, de akkor is...
64 MB pedig simán elég lehet: ha pl egy 4,3"-os pna-ra gondolsz, amin ép divx-et nézel és abban is 400-as proci meg 64 MB van, akkor nm is tűnik ez problémának.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#7) Viktor0610 válasza fateless (#6) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A PNA-hasonlat azért nem jó, mert ez nem csak arra lenne jó (több feltelepített program), tehát a memória kevés is lehet akár.
Majd elválik, ha kijön. :)

Samsung Galaxy A54

(#8) asadasad22


asadasad22
őstag

ez a 64 mega ram tényleg nagyon kevésnek tűnik hangzik. Symbian alatt marad ebből kb 20MB szabad, akkor itt mennyi maradhat? ráadásul 64mega szabad ramot is kicsit keveselném..

[ Szerkesztve ]

(#9) AMD Power válasza BossBoss (#1) üzenetére


AMD Power
titán

Várjuk nagy nagy szeretettel. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#10) rhonin


rhonin
senior tag

A memória tényleg kevésnek tűnik de majd meglátjuk... Engem még a súlya ami aggaszt, azért 158gramm már nem kevés. :F

[ Szerkesztve ]

(#11) bepe79 válasza asadasad22 (#8) üzenetére


bepe79
addikt

Az OS-tol fugg. Anno a Win95 is elfutogatott 16 MB meg 32 MB RAM-al, es nem kellett 2048-4096MB (2-4 GB) RAM, mint ma a Vista ala. Es a linux disztrok kozott is rengeteg van, aminek eleg 64 MB RAM mind a mai napig. Tehat ha jol lovik be az Android operacios rendszert alatta, es nem fogja zabalni a RAM-ot, akkor boven eleg lehet. A 64 MB RAM is soxorosa annak, mint ami regen egy szamitogepben volt..

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#12) fateless válasza Viktor0610 (#7) üzenetére


fateless
veterán

Persze, ez nem PNA, de pont azért mondtam azt, mert egy 4,3-as kijelző (persze az is csak qvga, szóval a méret mindegy) már elég nagy, mégis elmegy rajta egy divx film, míg egy PDA-n nem feltétlenül tehető meg ugyanez 64 MB-tal.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#13) Daweee


Daweee
őstag

Remember! "640kb ought to be enough for anybody."
:R

(#14) btz


btz
addikt

480X320 felbontás ??????????????????????

Add már meg a forrást ahonnan az adatot szedtétek a cikkhez. Talán az FCC ?

ⓑⓣⓩ

(#15) Lord Takeda válasza bepe79 (#11) üzenetére


Lord Takeda
csendes tag

Ugyanez a véleményem. Egyébként még egy korai android prototípus ha jól emlékszem 200 mhz körüli processzorral futott teljesen simán. Szóval ha azóta nem szúrták el az egészet, akkor nem hiszem, hogy túlságosan nagy étvágya lenne. Ezek alapján a processzort sem értem; minél nagyobb a teljesítmény, annál nagyobb a fogyasztás. A gyenge pont szerintem az akkumlátor élettartam lesz...

(#16) #16820480 válasza Lord Takeda (#15) üzenetére


#16820480
törölt tag

jó esetben ezeknek már olyan prociknak kéne lenniük, amik visszavesznek a teljsítményből, ha nincs rá szükség (főleg készenlétben, de még akár a menü böngészésénél is), és csak akkor fut a névleges MHz-en, amikro tényleg kell.

egyébként nekem az a félelmem a 64MB RAM-mal, hogy ha például az ember meg akar nyitni egy méretesebb pdf-et, akkor ahhoz annyi memória kell legalább, mint a fájl mérete, nem?

(#17) Viktor0610 válasza btz (#14) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Milyen hangnem ez? :F

Egyébként a cikk címe alatt ott a forrás... :U

Samsung Galaxy A54

(#18) Gondwana válasza bepe79 (#11) üzenetére


Gondwana
addikt

Ezek az oprencerek mind swappolnak.
Az Android meg majd a microSD-re swapol...

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#19) asadasad22 válasza Gondwana (#18) üzenetére


asadasad22
őstag

ilyet mobilon tudtommal nem nagyon szokás. főleg hogy ezek a (flash alapú) memóriák nagyon nem szeretik a folyamatos újraírást, nagyon hamar elhasználódnának.

(#20) btz válasza Viktor0610 (#17) üzenetére


btz
addikt

Ja hogy egy blog. Már megilyedtem hogy egy hivatalos. PL www.htcdream.com Ha tényleg ez a végleges akkor touch pro marad a nyerő. De nem kiabálom el inkáb kivárom a végét.

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#21) domi007 válasza #16820480 (#16) üzenetére


domi007
őstag

Ezt így is csinálják ám..Az én Intelem legalábbis azonnal visszaveszi a szorzóját 5-ról 2-re, ha nem csinálok semmit.

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.