Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dbius


dbius
veterán

Mintha arról olvastam volna, hogy a Samsung kiszáll az 1,8"-os piacról... [link]

3600 fordulat... hmmmm, ez vajon mire lesz képes?? az usb csati viszont remek ötlet!

[ Szerkesztve ]

(#2) v.tom válasza dbius (#1) üzenetére


v.tom
őstag

Hordozható cuccokba szerintem elég lehet egy ilyen vinyó. pl ipod.

Egyébként ez az ssd igen szimpi. Kár, hogy biztosan csillagászati lesz az ára is. :O

(#3) E-Max


E-Max
tag

Ez jobb.

ps.: :DDD :DDD

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#4) ngabor2


ngabor2
nagyúr

tehát a samsung csak usb csatival nóvan, vagyvan rajta gyorsabb cucc is? eddig úgy tűnik, hogy csak usb... ami miatt a 3600rpm talán elég is.

(#5) Napfénysüti

Egy ilyen Patriot SSD-t el tudnék képzelni a gépembe csak tartok tőle közel annyiba kerülne mint maga az egész gép. :)

Més que un club!

(#6) aero. válasza ngabor2 (#4) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

úgy tűnik, de én feleslegesnek találnám a sata csatolót 3600rpm-hez, ipodba, zunehoz, mp4-be elég

[ Szerkesztve ]

(#7) Devid_81


Devid_81
nagyúr

És vajon ez tovább bírja mint az átlag Samu 2.5" HDD? ;]

...

(#8) szuper-t


szuper-t
senior tag

azt a parafenomén ssd-t kipróbálnám ..D:

(#9) D1Rect


D1Rect
félisten

Ez a Patrioit ssd nagyon komoly, ezzel a teljesítménnyel és mérettel teljesen elégedett lennék, csak szerintem az árával nem.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#10) erdoke


erdoke
titán

Mindkettőből bevállalnék egy 120 GB környékit. :K

A legjobb aláírás a héten

(#11) gliskard válasza aero. (#6) üzenetére


gliskard
senior tag

valószínüleg nativ sata alapból a hdd elektronikája, mindössze megtoldották egy sata-usb bridge-el és leszabályozták a fordulatszámot.

[ Szerkesztve ]

(#12) Integra válasza Napfénysüti (#5) üzenetére


Integra
titán

adják nekem 5 év garival és felezzék meg az árát:K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13) waverider


waverider
senior tag

van már róla infó, hogy hol és mikortól lehet kapni a Samsung Spinpoint N3U 1,8" vinyót?
júliusra ígérték és már lassan október lesz... :(

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.