Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Nincs semmi vita az új sony kütyüről? :)

(#2) anulu válasza D1Rect (#1) üzenetére


anulu
félisten

csak a szokásos. USA 249 dollár == EU 249 ajró :O

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#3) Def26


Def26
félisten

Akkor olyan 70k körül nyit. Szvsz jó nyitó ár.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4) XuChi válasza Def26 (#3) üzenetére


XuChi
addikt

Én valahogy nem értem miért 1:1 a váltó dollár és euro között. Ezt valaki magyarázza már meg nekem légyszi. Nem értem a logikát mögötte.:R

(#5) Gomez86 válasza XuChi (#4) üzenetére


Gomez86
őstag

Európa viszonylag kicsi piacára kevesebb termék jön, így a hajózás + marketing + sales +etc járulékos költség magasabb... szvsz

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6) [CsuCsu] válasza Gomez86 (#5) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Szerintem meg nem csak ez játszik bele. A LEGO-nál is ugyanez a probléma, pedig azt nagyrészt itt gyártják Európában (még kedves hazánkban is).

Egyszerűen Európában magasabb az árképzés. Megtehetik, mert ha külföldről veszel valamit, arra rájön a VÁM+szállítás és azzal nagyjából ugyanott vagy.

Jó példa erre az amerikai VW Passat. Ha jól emlékszem, annyival olcsóbb volt az EU verziónál, hogy a fentiekkel együtt is jobban megérte azt venni, mint itthonit. VW ezt úgy oldotta meg, hogy a készlet, amivel a lámpákat EU-s szabvánnyá lehet átalakítani, 5000€, miközben kb. ér vagy 40€-t.

(#7) kapeti07


kapeti07
senior tag

Ehhez már lassan hozzászokom, hogy itt minden drágább. Én csak azt akarom, hogy jó legyen a VITA és jó címek jöjjenek ki rá. Nehéz lesz most betörnie a piacra mert már a Tabletekkel és az okostelefonokkal is fel kell vennie a harcot. Nem is beszélve az iPhone-ról. Mondjuk szerintem a 3DS-től nem kell nagyon tartania.

Xbox: kapeti

(#8) anulu válasza [CsuCsu] (#6) üzenetére


anulu
félisten

az európaira rájön még a magyar "raboljunk le mindenkit" szemlélet.
példa: Star Wars BD, 9 disc. magyar oldalon (direkt nem írom melyik, 40k, és mellette ilyen indoklás: "A Blu-ray kiadványok nevetségesen alacsony hazai kereskedői árrései miatt az egyéni kedvezmények ennél a terméknél nem érvényesíthetők!"
zavviról, átszámolva pont a fele.
asszem egyértelmű, honnan fogom megvenni.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9) fi:zi'k válasza XuChi (#4) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Illetve az EUR bevezetésénél 1 EUR=1USD volt a nyitó árfolyam.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#10) Zigur válasza kapeti07 (#7) üzenetére


Zigur
senior tag

Mivel a DS uralja még mindig a kézikonzolpiacot, szerintem a Vita-nak pont hogy komoly gondjai lesznek, már 2010-ben is a PSP részesedése az amcsi piacon összeesett, iPhone-ra több játékot adtak el mint PSP-re (a DS vezetett).

(#11) Wolverine válasza anulu (#8) üzenetére


Wolverine
félisten

Ezt azért írd meg nekik is a biztonság kedvéért, mert te egy kedves ember vagy ;]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12) Pubszon


Pubszon
veterán

Ma jelenik meg a Super Street Fighter IV Arcade Edition PS3 és Xbox360-ra DLC formába, ami ezért érdemleges. :K

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.