Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VágniValó


VágniValó
addikt

A köcsögit ez de jó volt! :R Még film trailernek is elment volna és különösen jót tett a gyomromnak a tegnapi felemás Battlefield trailer után.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#2) wolf88


wolf88
tag

Áááhhhhh! Nem bírom már ki ezt a 8 napot. Illetve nekem több, mert csak szombat este jövök haza......
Tudom, hogy hólye kérdés, de van valami ód rá, hogy távolról elindítsam a letöltést?

(#3) toronyhaz válasza wolf88 (#2) üzenetére


toronyhaz
aktív tag

Üdv.
Ha jól tudom engedélyezni kell a gépen ezt a funkciót. Talán alvó állapotban is kell lennie. De ez csak tipp. Nem próbáltam még ezt. De szerintem megoldható simán. Talán azt is engedi hogy bekapcsoljon.
Csak rá kerestem :D
Maradj az internethez kapcsolódva
Ha bejelölöd ezt a jelölőnégyzetet, az adatok letöltése és feltöltése pihenő üzemmódban is automatikusan engedélyezett lesz.
Ha bejelölöd a [PS4 hálózatról történő bekapcsolásának engedélyezése] jelölőnégyzetet, a PS4™ rendszeredet a hálózaton keresztül is be tudod kapcsolni egy PS Vita rendszert vagy (PlayStation App) alkalmazást használva.

Szóval pihenőben kell legyen a gép.

[ Szerkesztve ]

(#4) Maxxy10 válasza wolf88 (#2) üzenetére


Maxxy10
addikt

Xbox :instat on
Telefonon: xbox app es onnan ranyomsz h install

(#5) ribizly


ribizly
veterán

Ezek a srácok zseniálisak. :C

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#6) Ger_man


Ger_man
senior tag

Jobb trailert s főleg hosszabbat vártam, de végül is hálás vagyok, hogy nem árulnak el szinte semmit.
Egy biztos, nagyon magabiztosak, hogy ezt a trailert adták ki launch-nak. Szerencsére, hogy itt a hosszú hétvége, mert pokoli lenne ez a várakozás két plusz munkanappal ;]

(#7) Pöttön


Pöttön
őstag

Red Dead Redemption 2 első tíz perc gameplay.

Egyébként várom a játékot nagyon, be kell szerezzek egy ps4-et. :))

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#8) VágniValó válasza Pöttön (#7) üzenetére


VágniValó
addikt

wááááá.

MIÉRT!?

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.