Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) rdt89


rdt89
addikt

Mennyi komment, ideje/illő reagálni rájuk. :)

Valóban a Transformers 1 volt az első igazán ütős/brutál látvány mozi 2009-ben onnan lejtmenetbe ment le ez a széria a süllyesztőbe megállás nélkül. Aztán jött a 2011 és a bad Boys autópályás autó részét a Halálos Iram 5 minimális CGI-s része megugrotta. A végén a széfes jelenet a mai napig az egyik legütősebb autós zúzda, az a széria is azóta lejtmenetbe zuhan lefele. Aztán jött a 2013, 2 olyan Block Buster lett bemutatva ahol a libabőr kivert, szinte még a vetítés után is hatása alatt voltam, egyik ilyen az Acélember. Számorma a legjobb Superman sztori, ahol a közepétől iszonyatos pusztítás. Számomra a legjobb DC film. Aztán jött a Batman vs Superman hagyjuk karaktert nem érdemel. A másik ilyen látvány orgia a Pacific Rim. Hát igen az leiskoplázta az addig megjelent összes látvány mozit. Brutális effektek, eszméletlen hangulat és látvány és zúzás. A Marvel számomra olyan gyerekes, latymatag volt mindig, hogy sose tudott levenni a lábamról. Na 2017 van és nem nagyon tudnék több olyan látványmozit felsorolni ami nagy költségvetésű volt és azt mondtam volna na ez igen. De verekedős filmek terén mindig akad finomság.

Na és akkor vegyük sorba, miért vagyok ettől a filmtől bezsongva.
A szereplők egyesével:
- Iko Uwais: Rajtaütés-ben letette a névjegyét, ott nagyon megkedveltem azt, amit művel elképesztő volt
- Michael Jai White: Vér és Csont, Never back Down 3, Vitathatatlan 2, nagyon szép mozdulatokkal kecsegtette a szemet ez a kigyúrt állat.
- Tony Jaa: Ong bak és Tom Yum Goong (ha nem láttam 1000-szer egyszer se) a mai napig utánozhatatlan harci jelenetek sora egy elképesztő és utánozhatatlan mozgású embertől.
- Scott Adkins: Vitathatatlan 2-3-4, Ninja 1-2, Hihetetlen, hogy Amerika nem karolta jobban fel és nem adták meg neki az őt megillető filmet, pedig nem dúskálnak az akció színészekben akik így mozognak.
- JeeJa Yanin: A női Tony Jaa a Harc Szelleme és Főnix Bosszúja filmekben olyan harcot mutatott be, hogy el se hittem eddig, hogy egy ilyen törékeny kinézetű csaj otthon az arcom kettérúgná ha késnék

Ilyen felhozatalt vétek lenne nem kihasználni és iszonyatosan tökéletesre fejleszteni. Egy Vitathatatlan-Rajtaütés-Ong Bak keverék szintű brutális akciókkal átitatott orgiát várok, minimum 2 órás játékidővel. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.