Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lexter00


lexter00
őstag

Nekem a Xiaomi az egyetlen alternatíva droid fronton,ha váltani fogok és ha akkor nem lesz vmi jó Lumia akkor Xiaomi lesz belőle.Csak ez a nagy mennyiségi ugrás(elképesztő mennyiségü telefonokat adnak el) ne menjen a minőség rovására.

[ Szerkesztve ]

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

És így lett a piac egyik legjobb ajánlata :)

Na azért érezhető nyomás volt, a konkurensek is erősen tolták a mércét. ZTE V5 Redbull

Sajnos bánatomra a Lenovonak nincs épkézláb ajánlata ebben az árszegmensben.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) Potzee


Potzee
addikt

Nagyon várom! Az 1GB-os változatba még nem mertem beleugrani, de ezt bevállalnám..az előd modellnek is a kevés ramot és a memóriakezelést rótták fel hátrányaként, de a 2GB ram - úgy gondolom - egy átlag (nem gamer) usernek hosszabb távra is elég. Már csak az ára kérdéses.

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#4) Graphics válasza Potzee (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szevasz Koma :D

Szerzek egyet na, aztán megnézzük milyen

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) bollokcs80 válasza Potzee (#3) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Az 1s is jó áron jött be, hátha folytatódik a trend...én is szemezgetnék vele :K

B.Cs.

(#6) Graphics válasza bollokcs80 (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

1GB-os Redmi 2-es is jó áron van relatíve, szóval minden esély megvan rá.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) Potzee válasza Graphics (#4) üzenetére


Potzee
addikt

Úgy legyen!!! Csak jönne már...

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#8) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Egy 2 GB RAM-mal szerelt verzióra lecserélném az 1S-t, ha hasonlóan jó árazást kapna. Ebből is lesz MTK-s kiadás?

<< Heimdal >>

(#9) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Az asszonynak kéne vennem egy ilyet. Kíváncsi vagyok mennyit dob az árán a megduplázott RAM és tárhely. Ha sokat, akkor marad az 1 gigás verzió, neki úgyis mindegy. :D

Minden szavam magánvélemény!

(#10) Crytek


Crytek
veterán

Na végre rájöttek hogy ilyen 1/8-as putri már a kutyának se kell. :C

Next PC Upgrade: 2022

(#11) thiclyoon


thiclyoon
aktív tag

Redmi 2 az alant látható Redmi 1s-hez képest csak kisebb ráncfelvarrást kapott, hiszen továbbra is 4,7 hüvelykes HD kijelővel, 8 megapixeles fő kamerával, 1 GB RAM-mal és 8 GB belső tárhellyel érkezik.

Redmi 2 rövidesen 2 GB RAM-mal és 16 GB belső tárhellyel lesz elérhető

:F

(#12) babkukta válasza thiclyoon (#11) üzenetére


babkukta
senior tag

Mi a gond?? Pont erről van szó, h a januárban bejelentett Redmi 2 kap ráncfelvarrást így bő pár hét után :)

Üdvözlettel, Tibi

(#13) adabra


adabra
senior tag

"...napi árfolyamon nagyjából 31 000 forintos áron bejelentett Redmi 2..."
Itthon épp 2x ennyibe kerül. Tudom: vám, áfa, extraprofit.

Szerintem ez az új, combosabb verzió 75-80 kHUF lesz itthon; ugyanis nem nagyon van konkurencia hasonló méretben és felszereltséggel.

(#14) zdanee


zdanee
őstag

No, ebbe tényleg nem lehet belekötni! Hajrá!

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#15) Viktor0610 válasza Crytek (#10) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A 8 giga belső hely nekem nem volt kevés, de az 1 giga memória igen.
Az, hogy ezzel a belső hely is duplázódott, csak hab a tortán. :C

adabra:
De. Hazai forgalmazású Honor 3C, illetve kínai beszerzésű ZTE V5.
Lejjebb megy az az ár hamarosan. Legalábbis remélem. :D

Crytek:
Ennek a sima V5 az ellenfele. A V5 Max a Note ellenfele szerintem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#16) Crytek válasza adabra (#13) üzenetére


Crytek
veterán

ZTE v5 max 75k.(méretben nagyobb de ez van)

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#17) Wildpath válasza adabra (#13) üzenetére


Wildpath
tag

50~60k huf lenne a reális érte imo

Lumia 1020 // https://www.flickr.com/photos/134271638@N08

(#18) Graphics válasza adabra (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem hinném, hogy a Hongmi Note ára felett lenne... :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) adabra válasza Viktor0610 (#15) üzenetére


adabra
senior tag

Mindkét említett modell túl nagy (széles), legalábbis nekem ezek nem alternatívái a redmi 2 -nek.
Méretben talán a Samsung A3, de az még drágább és kisebb a felbontása...
Vagy Moto X (2013-as), de az is drágább és kifutó modell.

(#20) janeszgol


janeszgol
félisten

Én tavaly nyáron nézegettem a Redmi 1S-t, de volt valami kavarás a simekkel (ledobálta a hálózatot a második sim), akkor hagytam. Nem tudom azóta megoldódott-e a probléma, vagy mi volt a háttere, emiatt nem is foglalnék állást. (Majd Duliee megírja.)

Viszont Redmi 1s és a Redmi 2 veszettül szép telefonok. Engem az LG BL20-ra emlékeztetnek.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#21) Graphics válasza janeszgol (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igazából annyi volt, hogy az első ROM-okban nem ment, lehet ez volt az oka, hogy a Redmi Note Snap verziója csak single-sim lett.

A Redmi 1s-ben is olyan volt, hogy a Telenoros sim kártyákkal volt valami gubanc / authentikációs hiba leginkább /

Szóval ez később megoldódott.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) Viktor0610 válasza adabra (#19) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Valamiért úgy emlékeztem, hogy a Redmi 2 nagyjából azonos méretű a Redmivel, ami azonos méretű a V5-tel. :D
Így, hogy kisebb a mérete, még egy ok, hogy ez lehessen a következő készülék. :)

Samsung Galaxy A54

(#23) erahurka


erahurka
félisten

Így már tetszetősebb, várom már a hazai árat. Mondjuk a kamera kérdéses, de erre is van ma már megoldás.

(#24) thiclyoon válasza babkukta (#12) üzenetére


thiclyoon
aktív tag

Redmi 2 az alant látható Redmi 1s-hez képest csak kisebb ráncfelvarrást kapott, hiszen továbbra is 4,7 hüvelykes HD kijelővel, 8 megapixeles fő kamerával, 1 GB RAM-mal és 8 GB belső tárhellyel érkezik.

Redmi 2 rövidesen 2 GB RAM-mal és 16 GB belső tárhellyel lesz elérhető

már javítottak rajta:
Redmi 2 az alant látható Redmi 1s-hez képest csak kisebb ráncfelvarrást kapott, hiszen 4,7 hüvelykes HD kijelővel, 8 megapixeles fő kamerával, 1 GB RAM-mal és 8 GB belső tárhellyel érkezett.

az 1. esetben a redmi 2-re írták hogy 1/8, míg a javítottban a redmi 1s-re :)

[ Szerkesztve ]

(#25) Viktor0610 válasza erahurka (#23) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A kamera kérdéses? :Y :D
NINCS kérdés, a kamerája tökéletes! Ebben az árszegmensben biztosan, de egy kategóriával fentebb is! :)

Samsung Galaxy A54

(#26) nemlehet


nemlehet
őstag

Uhh. Ez aztán tényleg a kompromisszum mentes telefon. Jojó persze tudom S800 meg QHD alatt nincs élet, de ebben már tényleg nem lehet belekötni.
Ha nagyon nagyon kukacos akarok lenni akkor az aksi lehetne nagyobb, de igazából a sima Hongmi 2000 mAh aksija se rossz, 1 nap ha törik ha szakad megvan, innentől meg átlagembernek bőven jó. Szerintem cserélni is fogom a MTK Hongmimat erre, azt meg megörökli valaki a családból.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#27) Fall-N válasza Graphics (#2) üzenetére


Fall-N
veterán

Már hogyne lenne. A Lenovo K3 Music Lemon. 5" HD, Snapdragon 410, 1GB RAM, 16 GB tárhely.
Nemsokára jön a nemzetközi kiadás is.

Lesz Lenovo S60 is, 5" HD, s410, 2GB RAM stb. bár annak az ára nem ismert.

[ Szerkesztve ]

(#28) GhanBuri Ghan


GhanBuri Ghan
őstag

Végre! Valami elérhető árú 2GB-s telefont kerestem, eddig pont emiatt nem jött számításba a Redmi 2.
Remélem, nemsokára befut a Meizu K52 is, aztán győzzön a jobbik.

(#29) erahurka válasza Viktor0610 (#25) üzenetére


erahurka
félisten

Honnan tudod? Persze a 8 megapixel ránézésre korrekt, az más kérdés hogy milyen képeket rögzít vele.

Én mondjuk a Nokia/Microsoft kicsit zajos képeit szeretem és kb. csak azok tetszenek, az összes többi gyártó gusztustalanul szétmossa a részleteket. Persze, ha lekicsinyítem a képet 1 MP-re akkor már nincs különbség, de ha elkezd nagyítani az ember ez a - ha jól emlékszem Bog nevezte így - őszinte zaj sokkal jobb mintha egyre homályosabb mosást kapnánk.

(#30) Viktor0610 válasza erahurka (#29) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azért tudom, mert volt/van Redmim, ami szintén "csak" 8 megapixeles, mégis sokkal szebb képeket készít, mint pl. a 13 megapixeles ZTE V5.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#31) janeszgol válasza Graphics (#21) üzenetére


janeszgol
félisten

Köszönöm! :R

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#32) Pttypang válasza Graphics (#2) üzenetére


Pttypang
veterán

Meg nincs ara se, akkor hogy lehet a legjobb ajanlat? :U

Everybody lies.

(#33) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Nagyon jó lesz ez a sorozat, viszont az előző széria memóriagondjai miatt inkább a nagyobb tárhellyel szerelt változatot venném, még ha kicsit drágább is lesz.

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#34) Graphics válasza Fall-N (#27) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Koszi, S60-rol lemaradtam.

:R lesem is

@Crytec210: Hazon belul nem lovik el az árat. Redmi Note 4G alatt.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) erahurka válasza Viktor0610 (#30) üzenetére


erahurka
félisten

Egy ZTE-nél mi nem lő szebb képet? Talán egy kavicsnál jobbakat csinál, de csak jó fényviszonyok közt :DDD

(#36) attilav2


attilav2
őstag

Ez nagyon jó hír, lehet hogy váltok rá. Így már azért más a leányzó fekvése. Gondolom azért a 2gb nak megkérik az árát, de talán még így is jutányos lesz.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#37) Pttypang válasza Graphics (#34) üzenetére


Pttypang
veterán

Szerinted :)

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.