Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) orbano


orbano
félisten

na, ez már döfi. szerintem jó irányba tapogatóznak. ha hoz is egy megfelelő minőséget, simán lehet sikertermék :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#2) S.J.M.


S.J.M.
senior tag

Nincs benne wifi, nálam így már elbukott mint azonnali üzenet küldő, full kommunikációs eszköz. De a kinézete tetszik.

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#3) fateless


fateless
veterán

Nekem tetszik, de a nagy kérdés az, hogy az olcsóság szó mit is takar tulajdonképpen

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4) badacsony


badacsony
őstag

GPS 2(vagy még kisebb)"-on :F

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#5) Meta válasza S.J.M. (#2) üzenetére


Meta
tag

Honnan tudod? Egyébként ha tényleg nincs akkor tényleg bukós... de az ötlet nem rossz! Viszont a kijelző kicsit kicsi szerintem is (nem is csak navigációra) és mellesleg a kijelző melletti (vagy alatti) gombok megnyomása érdekes művelet lehet hogy ne essen ki a kezedből.

(#6) orbano


orbano
félisten

mit vártok egy "olcsó"-nak szánt modelltől? 3"-os VGA kijelzőt, beépített wifivel, hsdpa-val és gps-szel? nemá... majd 10 év múlva :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#7) sztyui2 válasza orbano (#6) üzenetére


sztyui2
őstag

Nekem elég lenne csak a wi-fi, mert anélkül sztem nincs értelme a QWERTY billenytűzetnek.

(#8) Viktor0610 válasza sztyui2 (#7) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Üzenetet írni, WAP-olni simán jó a QWERTY, ez pedig nem csak wi-fi alatt használható..

Samsung Galaxy A54

(#9) orbano válasza Viktor0610 (#8) üzenetére


orbano
félisten

há' de az pénzé' van, wifit meg egy jobb lakótelepen találsz egy tucatod ingyen :DDD

A vér nem válik VAZZE!™

(#10) Viktor0610 válasza orbano (#9) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ja, bocs, ez a lehetőség eszembe sem jutott... :D

Samsung Galaxy A54

(#11) k_laci


k_laci
tag

nekem tetszik, mondjuk a wifi hiánya elég gáz :( nekem most Motorola V360asom van, és ennél már csak jobbat akarok venni majd valamikor.
A filozófiám : mindig csak jobbat venni :))
Siemens A50-->Sony-Ericsson R600-->Siemens C55-->Sharp GX-15-->Motorola V360-->QWERTY-gombos 3G-s WIFIs IZÉ :DD :DD

(#12) orbano válasza k_laci (#11) üzenetére


orbano
félisten

gáz? bakker itt mindenki teljes wifi lefedettségben él? ezt komolyan nem értem... mit akartok a wifiel egy ekkora telefonban...

A vér nem válik VAZZE!™

(#13) ertz válasza orbano (#12) üzenetére


ertz
aktív tag

Kis telefonnal nem lehet netezni? :DD :DD
Amúgy én is inkább az árára leszek kiváncsi... na meg azt írja a cikkben, hogy Európáról nem volt szó. Hánehogymánelegyen. :Y :Y

(#14) Oldmobil


Oldmobil
aktív tag

Yess! Eddig ez tűnik a legéletképesebb QWERTY megoldásnak. Mármint a nem a kommunikátorok közé tartozó telefonok között. Gyakorlatilag bármely klasszikus építésű készülék kialakítható így!
Jó ötlet!

(#15) blueMerle


blueMerle
veterán

Ez nekem is tetszik, nem rossz ötlet.

(#16) Meta válasza orbano (#12) üzenetére


Meta
tag


bakker itt mindenki teljes wifi lefedettségben él?

:K :DDD

Egyébként meg netelni, meg egyéb IM szolgáltatások mint pl msn... tudod, (atálag magyar) ember azt nézi hogy ha már kifizette a telefonért az x (x>=50k) összeget akkor ezen felül ne legyen túl sok költsége ha ki akarja használni a lehetőségeket. (QWERTY) Én sem vennék wifi nélkül QWERTY-s telefont mert minek? most smst be lehet pötyögni hagyományosan is, másért meg miért fizessek ha várok x órát és ott a net? Kicsit hülye felfogás az emberek között, de érthető szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#17) Ricardo


Ricardo
félisten

A fehér jól néz ki, de a feketén az a kék gombsor szerintem csúnya.

(#18) AS


AS
félisten

Hát nem azért de ez wifi dolog nagyon vicces, csak onnan lehet lopni ahol nincs levédve, már pedig pesten haveromnak nem sikerült most egyetlen egy háznál sem.

Amerikában más , ott szolgáltatok kínálják vagy teljesen ingyen van.
Pl az ottani t-nél most jön ki az elsö 3g képes készülék. ( pl ezért is van csak wifi a az iphonban)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#19) orbano válasza Meta (#16) üzenetére


orbano
félisten

aha és hol fogsz wifizni? egy ilyen eszköznek (szerintem a mobilitás a lényege). különben meg beülök egy netcaféba és elintézem ott az IM-es dolgaimat.

"ha már kifizette a telefonért az x (x>=50k) összeget" - honnan tudod, mennyibe kerül?

A vér nem válik VAZZE!™

(#20) Meta válasza orbano (#19) üzenetére


Meta
tag

Az árról természetesen csak tippeltem, nem tudhatom biztosan, de a GPS + QWERTY miatt szerintem fog ennyibe kerülni itthon HA megjelenik. Egyébként igaz hogy az ilyen eszközöknek a mobilitás a lényege, ezért nem is azt írtam hogy valami más kommunikációs szíbvány helyett miért nem wifi van benne. A hol lehet wifizni kérdésre pedig csak annyit mondok hogy számtalanszor volt már olyan hogy valamiért kellett valamit megnézni az utcán rögtön és akkor nagyon jól jött hogy találtam 20 méteren belül 2-3 "szabad" wifit. De ha már nem is olyan gyakori a free wifi akor pedig elég csak annyit mondani hogy előadásokon ha nem alszik az ember :D

(#21) orbano válasza Meta (#20) üzenetére


orbano
félisten

:D

ha utcán meg kell nézni valamit, ott a 3g :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#22) AS


AS
félisten

5 FT ért már van 3.6 mbs HSDPA szerintem az már nagyon jo ár.
Szoval nem olyan dárga az mobil internet.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.