Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Boxi88


Boxi88
őstag

Ez jónak ígérkezik, nekem az előző rész nem tetszett annyira...

(#2) Chosen


Chosen
addikt

Az egyik kép 2x van a tesztben.

Kár, hogy a teszt mellőzi a herceg arcáról a képeket, na nembaj majd én.

Alaphelyzetben még durvább fejet vág, olyan mint akinek összevarrták a száját. A 2008-as AC motorhoz köze nincsen, grafikailag valahol itt tart:[link].A harcrendszer harmatgyenge, 2010-es style-nak megfelelően casual(még vér sincs :W ). Ennyire rossz PoP-al még nem találkoztam, nálam a 7,5 inkább 6-os.

Sajnos nem találok képet a kincstáras részről, de érdemes megnézni a játékban, 2010-ben (!), a kincstárból kiömlött aranyérméket egy egyszerű képpel oldották meg, szögletes modellel.

(#3) plus44


plus44
veterán

Ez így kb. nulla. Van újítás, de a régebbi jó dolgokat szépen kivették. Egyszerűsített harcrendszer, homokos herceg, könnyű ellenek, ez minek kellett?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

"Jó hogy bejutottam a palota belsejébe, itt legalább nem lövöldöznek rám nyilakat. Höhö"

Mi ez a herceg új szokása, hogy percenként idióta mondatokkal szórakoztat?

(#5) pzstm


pzstm
titán

Viszont a film nekem egészen tetszett :B
Pénteken néztem meg :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#6) Boxi88 válasza pzstm (#5) üzenetére


Boxi88
őstag

a film tényleg nagyon jó lett! a régebbi prince of persia-ra emlékeztet amik még élvezhetőek voltak!

(#7) GegeWarrior válasza pzstm (#5) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Holnap én is megnézem, remélem tényleg jó lesz:)
A játék meg majd kiderül milyen, bár eddig úgy áll, hogy csalódni fogok:)

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#8) Gude


Gude
senior tag

Film nem volt rosz a gém pedig várós! :R

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#9) Klemice


Klemice
senior tag

:F

(#10) iBlast


iBlast
aktív tag

ez akkoris szar xd

(#11) jimessor666 válasza Chosen (#2) üzenetére


jimessor666
aktív tag

A képhibáért elnézést,a többire pedig reagálnék is. :)

A Herceg arca szerintem egyáltalán nem vészes annyira mint elsőnek tűnik,igaz nem lett a legjobb,az általad is említett összevart száj effektus,de próbáltak itt is a készítők a SoT és a WW közötti fejet alkotni,több-kevesebb sikerrel.

A motor ami a játék alatt van akár tetszik,akár nem az az Anvil,ami mint le is van írva,az AC-k alatt is dübörög,az hogy a TFS grafikai megvalósításai kinek mennyire tetszenek,az szerintem elég relatív, és szubjektív véleményünk van mint a kettőnknek.
Szerintem megállja a helyét a játék,nem csúnya,teljesen elfogadható hibái ellenére is.

Viszont a harcrendszer az tényleg nem nagy eresztés,könnyű,ahogy maga az egész játék,egy-egy ügyességi részt leszámítva,ahogy le is írtam.

A TFS a nem a legkiemelkedőbb része a sorozatnak,ha választanom kellene,akkor azt mondanám,hogy a Two Thrones-nál jobb,de nem ér fel a többi részhez. A pontozásnál leírtam,hogy aki nem rajongó,az valszeg csalódni fog a játékban,vonjon le fél,vagy akár egy egész pontot is,úgy látszik neked nagyon nem tetszik,hát van ilyen. :K

私たちに聞いてください。!

(#12) P00By


P00By
nagyúr

Leírás alapján kicsit csalódtam. Majd egyik ismerősnél, akinek értelmesebb gépe van megnézem.

Tegnap láttam a filmet, nekem nem jött be.

(#13) jimessor666 válasza P00By (#12) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Mi szombaton néztük meg,nem igazán hozza a játékok hangulatát,de szerintem korrekt rendezést láthattunk és jópofa történetet,enyhe poénkodással,tökéletes péntek / szombat esti "popcorn movie" ,kár hogy nem több,de ha folytatják is,reméljük,hogy a Warrior Within hozza majd a Dark-os hangulatot és némi brutalitást is visznek bele,bár ugye a Walt Disney...köhöm... meglátjuk mi lesz. :)

私たちに聞いてください。!

(#14) Chosen válasza jimessor666 (#11) üzenetére


Chosen
addikt

félreértés ne essék, én szerettem az előző részeket nagyon, sőt a WW a kedvencem nekem is, de az előző részekhez viszonyítok, amihez képest ez 0, egy gagyi film átírat, látszik, hogy nem a játékot fejlesztették, hanem a filmet másolták, ez nagyon érződik szerintem.

(#15) Zandal válasza jimessor666 (#13) üzenetére


Zandal
tag

Péntek este néztük meg! Tegnap este az Inter győzelmét csodáltuk meg :)!

(#16) jimessor666 válasza Chosen (#14) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Nagyjából egyetértek,főleg hogy a WW a legjobb rész (!) :D ,érződik is nagyon hogy itt bizony határidőre dolgoztak a srácok,nekem is,mint ugye előbb írtam nem a legszimpibb rész lett,egyedül a TT-nál nyújtott nagyobb élvezetet,még akkor is ha rövidebb,egyszerűbb,mások vagyunk,elhiszem hogy neked nagy érvágás,én talán azért vagyok pozitívabb a TFS-el kapcsolatban,mert a Trailer-ek és különféle infók alapján egy nagyon nem kóser játékra számítottam és pozitívan csalódtam benne,szóval képzelheted nekem mennyire felment egy-két ilyen infó után az agyvizem,amikor végre két év elteltével ismét egy jó PoP-ot vártam és kiszúrják a szemünket egy valami filmutánzattal,szerencsére ez nem teljesen így történt,érződik-érződik,de nem vészesen, ez persze szvsz. :K

私たちに聞いてください。!

(#17) jimessor666 válasza Zandal (#15) üzenetére


jimessor666
aktív tag

A sok RDR után már összefolynak a napok... :DDD

Sorry... :U

私たちに聞いてください。!

(#18) elithun


elithun
őstag

Kicsit pozitívabb a hozzáállásom a teszt elolvasása után,de még mindig nem érzem,hogy ez egy igazi PoP rész lenne, inkább csak egy középszerű casual játék ami a film hírnevére alapoz. Nagy rajongója vagyok a Prince of Persia sorozatnak,de úgy érzem kár volt belemászni a történetbe. :( Persze majd minden kiderül miután végigjátszottam. (Feltéve ha nem csúsztatják még tovább a PC-s megjelenést.)
A teszt viszont kifogástalanul jó volt, élvezet volt olvasni. :K

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#19) jimessor666 válasza elithun (#18) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Köszönöm. :R

私たちに聞いてください。!

(#20) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Már majdnem megtetszett, aztán megláttam a doboz jobb alsó sarkát:

Na ezért se fogok pénzt kidobni. FÁKK ubisoft!

(#21) jimessor666 válasza Dr. Akula (#20) üzenetére


jimessor666
aktív tag

We "LOVE" Ubi DRM,f*ck yeah! :DDD

私たちに聞いてください。!

(#22) pzstm válasza Dr. Akula (#20) üzenetére


pzstm
titán

arról nem is beszélve, hogy 1 hónappal később jöna konzolos verziónál legutolsó információim szerint..... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23) elithun válasza pzstm (#22) üzenetére


elithun
őstag

Egész pontosan Június 11-én. :(

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#24) XuChi


XuChi
addikt

Nekem az a véleményem hogy ez a rész az eddigi legrosszabb pop rész. Eszméletlen nevetséges az egész. Van kb 4 féle monszta, 2 kard és 3 főkarakter. Hát ez valami siralom. Rá adásúl annyira könnyű hogy borzalom. 4-5 óra tiszta játékidő. Grafika elmegy még, de maga a herceg borzalmasan fest. Semmi külső helyszín. Csak a palota belseje. Szégyen és gyalázat lett ez a rész. Ez kb a TSOT remake-jének menne el. Vagy DLC-nek. De mint különálló rész egy nagy 0. Assasin Creed 2 után egy ilyet kiadni :W:W:Y:Y

De a legnevetségesebb a homok keselyűkön való ugrálás. Azt hittem falnak megyek mikor beadta azt a részt a játék. Hát mondom ilyen nincs. :W

[ Szerkesztve ]

(#25) jimessor666 válasza XuChi (#24) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Hát,látom azért akad néhány rajongó,akinek nagyon-nagy csalódás lett a játék. :(

私たちに聞いてください。!

(#26) XuChi válasza jimessor666 (#25) üzenetére


XuChi
addikt

Pedig úgy vártam mint a messiást :((. Hát remélem a következő rész végre méltó lesz a Warrior Within trónjára. Az volt a legösszetettebb, leghosszabb, legjobb rész. Rengeteg kard, rengeteg kombó, és atom jó sztori.

(#27) elithun válasza XuChi (#26) üzenetére


elithun
őstag

Bizony igaz, nem véletlenül van végigjátszva nekem PS2-n és PC-n több, mint 10x. :K

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#28) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Nem lehet rossz játék de még érhetett volna. :D

(#29) jimessor666 válasza XuChi (#26) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Örülök,hogy a WW ennyi embernek tetszik / tetszett,tényleg a legjobb rész volt... :K

私たちに聞いてください。!

(#30) jimessor666 válasza elithun (#27) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Én nyertem,Pc-n legalább 20* végigvittem,ennél már csak a PS1-es Vagrant Story volt a durvább,azt japánul (!) kb. 40* vittem végig... :DDD

私たちに聞いてください。!

(#31) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Ubi mostanában nagyon belehúzott, faja játék lesz, ha végre kijön pc re.....

De az tuti, hogy 9 ezret nemér meg... :(((

(#32) iBlast


iBlast
aktív tag

a mozi egész jó volt :DDD

(#33) Black Dragon válasza iBlast (#32) üzenetére


Black Dragon
addikt

Jah, jóvolt, de az a Sands of Time.:)

(#34) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Szóval ez sem lett jó. :(

Vissza kéne már térni az előző trilógia vonalához, azok nagyon jók voltak. Az elikás dolog nem rossz, de nem prince of persia, ez meg... Hagyjuk.

(#35) Forceman


Forceman
tag

Az előző rész nagyon vártam. Csalódtam rendesen. Ahogy ezt elnézem, ez se lesz valami mega-siker, de azért remélem majd bejön.
Viszont, igazán csinálhatnának egy HD remake-et a pop trilógiából.(de úgyse fognak :DDD )
A , bár 4 éve várok rá, szerintem elfogult vagyok, de iszonyat jó volt!

[ Szerkesztve ]

Milyen deszkát ajánlok? Természetesen tölgyet, de a fenyő se rossz...

(#36) jimessor666 válasza Forceman (#35) üzenetére


jimessor666
aktív tag

A HD Remake-nek én is nagyon örülnék,de majd max. a következő generációban... addig ki kell bírnunk. :(((

私たちに聞いてください。!

(#37) anulu


anulu
félisten

ez van akkor ha a drm-mel foglalkoznak a program helyett. szánalmas banda ott, ahol van. a .torrent letöltését se érdemlik. valóban visszaszorítják a kalózkodást :P

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38) marcus.fenix


marcus.fenix
aktív tag

SoT, WW, TT, Elikás PoP, nekem mind tetszett, valószínűleg ez is fog...

A film viszont langyi volt, ebből a koncepcióból, ilyen szereposztással és pénzmaggal, a karibi kalózos bandának sokkal komolyabb filmet kellett volna összeütnie.

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#39) Black Dragon válasza marcus.fenix (#38) üzenetére


Black Dragon
addikt

Szerintem nemlett olyan rossz a film.:B:)

(#40) jimessor666 válasza Black Dragon (#39) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Egyéjszakás kaland,popcorn-al... :DDD

私たちに聞いてください。!

(#41) Black Dragon válasza jimessor666 (#40) üzenetére


Black Dragon
addikt

akár.:DDD

(#42) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

Nekem tetszik végülis. Tény hogy a herceg ellustult a Sands of Time óta; de miután megszoktam a program más, újító jellegű tulajdonságait , határozottan szórakoztat.

(#43) Black Dragon válasza Kr/\toS (#42) üzenetére


Black Dragon
addikt

Ellustult?:D

(#44) atkahun


atkahun
tag

Még én nem játszottam ezzel, de így valószínűleg nem is fogok.
Hát hiába: lustább herceg, valamivel szebb grafika, butább mozdulatok, béna száj.....rosszabb játékokkal játszunk mint 4 éve :DD

...

(#45) Kr/\toS válasza atkahun (#44) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Azért ne írd le látatlanba. Jó játék.

(#46) Black Dragon válasza atkahun (#44) üzenetére


Black Dragon
addikt

Bezony, képek alapján ne írd le.:)

(#47) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

A film nem lett rossz. Főleg a csajszi. Nahhh, az már döfi .. ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#48) jimessor666 válasza Gyufaaa (#47) üzenetére


jimessor666
aktív tag

...jó is annak aki döfi... :DDD

私たちに聞いてください。!

(#49) Black Dragon válasza jimessor666 (#48) üzenetére


Black Dragon
addikt

:DDD

(#50) Gyufaaa válasza jimessor666 (#48) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Nah jah.. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.