Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ViTaZi


ViTaZi
aktív tag

Hát az biztos, videóban lévő játékos igen béna. A HD-sitás szerintem nem elég, még mindig kicsit csúnya, de már elfogadható. :)

[ Szerkesztve ]

braner00 kerüljétek!

(#2) Sicilian válasza ViTaZi (#1) üzenetére


Sicilian
addikt

Szerintem se az igazi :(

nothing is true everything is permitted..

(#3) m0py válasza Sicilian (#2) üzenetére


m0py
tag

ha mar kiadjak ujra csak azert, merthogy HD, akkor en sokkal szebb grafikara szamitottam volna. :/

(#4) Xaels


Xaels
félisten

Hát ez nem igazán győzött meg, olyan mintha nem csináltak volna vele semmi mást csak nagyobb felbontású textúrákat kapott. Igazán megerőltethették volna magukat az Ubi-nál...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) BalaNce87


BalaNce87
addikt

De ez nem is arról szólt hogy szebb lesz, csak a textúrák élesebbek lesznek, szerintem nem is akartak nagyon sokat foglalkozni ezzel a témával, biztos van fontosabb dolguk mint pl a drm mégjobban elfuserálása. :D
Alapvetően nekem mind1 mi lesz ezzel, úgyis csak ps3 only lesz, az első 3 rész meg már megvan, persze érdekelni érdekel. Pénzt kérni ezért meg parasztság, igaz konzolról lehet húzni a lét szépen.

[ Szerkesztve ]

(#6) wolfman


wolfman
veterán

Igazán akkor lenne jó ha kiadnák a 3 részt Nextgen grafikával, amúgy mindent változatlanul hagyva és persze PC-re is. Lehet hogy től sokat kívánok? :(

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#7) wednesday válasza Xaels (#4) üzenetére


wednesday
őstag

És pont ennyi a lényege a HD kiadásnak, a felbontás növelése és kész! Ezt lehetett tudni az elnevezésből. Ha új grafikát tesznek alá, esetleg változtatnak benne pár dolgot az már remake kiadás.

(#8) Xaels válasza wednesday (#7) üzenetére


Xaels
félisten

Igaz. Mondjuk erre meg így kár volt erőforrást pazarolni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) infectedmann


infectedmann
őstag

Nem rég játszottam végig a PoP játékot, de ezen nem sok változást látok. Szerintem átverés ez a egész HD kiadás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.