Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Kép alapján nem anti glare :N

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#2) btudos


btudos
veterán

Nem tudom milyen ára lehet, de szerintem nincs létjogosultsága egy ilyen hardvernek az Edge szériában. Ott az X220-X230 ha valaki ultrahordozható atomreaktorra vágyna, ez gyengébb anyaghasználattal, roll cage nélkül... Meglátjuk mit tud, főleg az ára kérdéses.

pusszycat: A legnagyobb baja az Edge sorozatnak, hogy expedíciókat kell szervezni, ha matt kijelzős gépet akar találni az ember. Értem én hogy szélesebb rétegnek szólna, mint a valódi Thinkpad-ek, de legalább opcionális lehetne a matt felület.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#3) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Igazi mobilitás?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#4) ledgeri


ledgeri
nagyúr

:R :R :R Nem béta már a ustream!!!! :R :R :R

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5) Flashback


Flashback
addikt

Az a fényes kijelző.... :(

Kár érte...

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#6) beloadjoker


beloadjoker
őstag

Áhh engem nagyon érdekel ez a kis gép :D Én vagyok az aki tényleg egy netbook méretű izomgépet akar :D Esetleg ha még valaki tud egy két ilyet mármint kis méret de erős hardver az kérem még írhatna is nekem ! Ja és fontos lenne a dedikált vidkari is, mert az sajnos az ilyen kicsikből ki szokott maradni :@

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#7) windchill válasza btudos (#2) üzenetére


windchill
csendes tag

Az újabb, 30-as szériák többségi antiglare kijelzővel érkezik.

Egyébként pontosan ennek a konfignak az ára 289900 Ft (bruttó).

Létjogosultsága annyi, hogy ilyen hardverrel felszerelt ThinkPadet ennyiért nem kapsz. Ha nem jó a matt kijelző, akkor lehet rá fóliát kapni :)

Lenovo Y580, 15.6 FHD LED, i7-3630QM, 8GB DDR3 1600MHz, 32GB SSD + 500GB 5400rmp, nVidia GTX 660M 2GB DDR5,

(#8) btudos válasza windchill (#7) üzenetére


btudos
veterán

Azért minőségben sem képvisel olyan szintet mint a TP, bár átlag felhasználóknak tökéletes (nem sokkal ezelőttig egy Edge S430-at nyúztam pár héten keresztül, tetszett, bár csak ideiglenes használatra kaptam céges gépként, de abban 1600x900-as Matt kijelző volt, annál alább felbontásban mostmár nem is adnám 14"-on.) Kíváncsi leszek a hűtésére ennek a csöppségnek, hogy spóroltak-e rajta...

E430 és E530 többségében sajnos fényes, ahogy körülnéztem...

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#9) g@bo válasza windchill (#7) üzenetére


g@bo
nagyúr

és ennyi lóvéért 1 év alap gari.... :(

(#10) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Ha elkezdtük, valaki írojon!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#11) beloadjoker válasza g@bo (#9) üzenetére


beloadjoker
őstag

nálam még semmi :-/

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#12) Flashback


Flashback
addikt

Nálam nem megy a stream :/
Chat hol érhető el?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#13) beloadjoker válasza Flashback (#12) üzenetére


beloadjoker
őstag

Na ez fura :-/ Gépen nem él a stream, de androidon (sgs3-on) meg tökéletesen megy .
Na de legalább meg tudom nzni :-)

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#14) ferinéni


ferinéni
csendes tag

feki ha nyomod akkor hagyd abba és indítsd újra a gépet...
vagy dobd ki a kukába a júsztrímel együtt

(#15) Breaker


Breaker
tag

Nálam sem megy semmi még.. update?

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#16) skylaner


skylaner
senior tag

Nálam se megy!!!

(#17) Breaker


Breaker
tag

namost jo, jön a stream

Ment 20 mp-ig aztan semmi!

[ Szerkesztve ]

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#18) beloadjoker


beloadjoker
őstag

Na remélem felkerül majd youtube-ra, mert androidon is élvezhetetlen, van folyamatos hang de kép van kb 5 mp-re aztán megáll, hát a hang meg szép meg jó, de azért jó lenne látni is :-)

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#19) skylaner válasza Breaker (#17) üzenetére


skylaner
senior tag

+1!

A Mobilarénás adásokat mindig tudom nézni, ezt meg sosem :(
:W

(#20) Flashback válasza skylaner (#19) üzenetére


Flashback
addikt

Én már feladtam :) Remélem kitaláltok majd erre a videós mizériára valamit...

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#21) beloadjoker


beloadjoker
őstag

N amost jó remélem marad is :D
és ennyi is volt, na jó nem szórakozok tovább

[ Szerkesztve ]

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#22) rongyi


rongyi
aktív tag

Szerintetek Pheki tudja, hogy magában beszél? :D

(#23) Breaker


Breaker
tag

Probaljatok meg Chrome alatt, ott nekem megy! Csak IE alatt nem megy

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#24) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Nekem azon kívül hogy egyszer félrenyomtam tökéletesen futott!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#25) beloadjoker válasza Breaker (#23) üzenetére


beloadjoker
őstag

Te jó ég IE alatt ??? eszembe se jutna ott nézni de szerintem az emberek többségének sem, szerintem nincds is annál rosszabb böngésző. (saját vélemény bocsi)

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#26) Breaker válasza beloadjoker (#25) üzenetére


Breaker
tag

Lehet, de ez most hogy jön ide, hogy szerinted melyik a jo bongeszo??

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#27) pheke


pheke
tag

a jútyúb videó nemsoká nézhető. épp feldolgoznak odaát... :D

nope...

(#28) Kari1


Kari1
aktív tag

Amúgy miért váltottatok myshowroomról ustreamre? Ahogy nézem ustreammel sokkal több a probléma... Ha esetleg azért mivel több platformon elérhető akkor nem lenne jobb pl a youtube stream szolgáltatását használni, ha már utólag úgyis oda lesznek feltöltve a videók...

(#29) beloadjoker válasza Breaker (#26) üzenetére


beloadjoker
őstag

oké sry :R

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#30) beloadjoker


beloadjoker
őstag

ja és akkor tud valaki olyan kisgépeket (11-12") amik jó hardverrel rendelkeznek ?
i5 kéne vagy i7 dedikált vidkari,a ram meg legyen bővíthető :D

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#31) btudos válasza beloadjoker (#30) üzenetére


btudos
veterán

12"-on dedikált kártyát én még nem láttam :( Ha ebből tudsz engedni, akkor Lenovo Thinkpad X220/X230, HP Elitebook 25x0p jó választás lehet.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#32) beloadjoker válasza btudos (#31) üzenetére


beloadjoker
őstag

Kár akkor kénytelen leszek feljebb menni 13"-ig mert kell dedikált vidkari sajnos. :-/
Kár mert szeretem a mostani gépemet is pedig már nem mai :D acer aspire 1825PTZ, és nem is egy erőgép de hordozható könnyű jó akksival :-/
Esetleg akkor ebben a szegmensben ?

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#33) btudos válasza beloadjoker (#32) üzenetére


btudos
veterán

Kérdezz be a Milyen notebook-ot vegyek? topikba, ott többen tudunk segíteni :)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#34) beloadjoker válasza btudos (#33) üzenetére


beloadjoker
őstag

Köszi szépen ! :-)

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#35) Alkarcsont válasza btudos (#2) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Még szerencse, hogy Thinkpad Edge 335-öm matt kijelzős.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#36) WMD


WMD
csendes tag

Lassan a Lenovo az Edge sorozattal közeledik a többi brandhez. :(
Nekem tetszik az új billentyűzet, meg úgy általában masszívabbnak tűnnek az Edgek, a hasonló árkategóriájú notikhoz képest. De, hogy elkezdik ezüstözni zsanért, meg fényes kijelzőkkel árulják nagyrészt őket... :O

(#37) tvse1995


tvse1995
senior tag

Nem semmi kis gép! :C

(#38) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Vére meg tudtam nézni YouTube-on. Nagyon tetszik ez a kis gép, régóta keresek valami ilyesmit, de sajnos ez sem találta el az igényeimet maradéktalanul, feleslegesnek érzem az i7-es procit és kevének a HD G2000-ret. Ha ezt most kapni lehetne i3-3225 Ivy Bridge procival HD Graphics 4000 GPU-val, azonnal megrendelném.

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#39) btudos válasza Gadgetfan_ (#38) üzenetére


btudos
veterán

Sajnos az új 30-as szériából nincs ilyen méret, és az i3 IB is annyira friss hús, hogy szinte fellelhetetlen.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#40) windchill válasza btudos (#39) üzenetére


windchill
csendes tag

S230u majd nemsokára érkezik.

Lenovo Y580, 15.6 FHD LED, i7-3630QM, 8GB DDR3 1600MHz, 32GB SSD + 500GB 5400rmp, nVidia GTX 660M 2GB DDR5,

(#41) honfoglalo


honfoglalo
senior tag

Miért kell butaságokat mondani?
"Mo-n egyáltalán nincs matt kijelzős ThinkPad Edge, csak Amerikában extraként egyes modelleknél lehet rendelni mattot"
:D
E330 is miatt (nincs is fényes), E430-at is lehet mattban..

felkészületlenség.. :(

(#42) honfoglalo válasza honfoglalo (#41) üzenetére


honfoglalo
senior tag

"legtöbbön van billentyűzetvilágítás, már megszoktam"...
Elárulom, hogy egyiken sincs, csak az "s'' modelleken, az alap Edge modelleken nincs egyiken sem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.